Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bu ay hazırlıksız başladım çünkü düşünmüyordum bir anda tekrar karar verdik eşimle aslında zamana bırakmıştık ve dün an itibariyle aklımıza geldi ve ilişki oldu yalnız biraz geç kalmış olabilirim çünkü yumurtlama takvimde cuma gözüküyor ama geçen ay ovulasyon test yaptığımda 17sinde çatlamıştı 16 sında sanıyordum bu ay muhtemel öyle olacak galiba yani cuma değilde cumartesi yumurtlama ihtimali olabilir mesela dün gece 12 den sonra ilişki olursa bu gece yapmasam yarın gece yapsam olur mu ki ? Bide bilen mi var aranızda adetimin 1. Gününden sayarak 9 . Gün yoğun akıntım gelmişti her ay böyle oluyor yumurtlama erken olmuş da olabilir iki defa yumurtlama olur mu ki ya o zaman ilişki olmamıştı bazı nedenlerden dolayı geçen ay da oldu arada 1 haftadan fazla gçti tekrar akıntım olmuştu

0fdd6d09be4d327e57b77e7eb0a2838a.gif
:KK70: :KK70:
catlak kari seni nasil smile bu ya :KK45:

Ya dün akşam bir arkadaş hamile olduğunu anlamak için bi pozisyon anlatmıştı onu deneyen varmı ? Yada bata kaç gün kala yapmak gerekiyordu

Ya dün akşam bir arkadaş hamile olduğunu anlamak için bi pozisyon anlatmıştı onu deneyen varmı ? Yada bata kaç gün kala yapmak gerekiyordu
Ben yapmadim yapmicam ya :) yoksa piskolojik belirtiler vs vs vs derken herseye bisey buluyoruz ya durduk yere umutlanioruz yada umutsuzluga dusuyoruz :)

ates yükseldiğinde yumurta coktan cattlamıs olur yanı aslında yukseldıgı gun bile cok az sans var demektir.Her sabah aynı saaate ölçüldüğü için bilemezsin belki gece 12 den sonra catladı yukselmeye basladı sen sabah farkediyorsun farkedene kadar zaten 8 de ölçüyosun dıyelım 8 saat gecıyor kabataslak yanı bu aslında ama yumurtlamadan önce bi ısı dususu oluyor sonra dan yukselıyor o an daha kıymetlı.Mesela benım ateşim 3 gündür 36,7normalde catlamaadn önce 36.3 36.4 seyrediyordu. Şimdi tek iş adet gününe kadar ateşin düşmemesi ve eger hamıleysen ateşin yüksek devam etmesi
bu konuda uzman olmusun sen :) ateşin düşük olduğu sabahın gecesi değerlendirdik ins olur

X