Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende kızlar bu ay o kadar dengesiz bi döngü geçiriyorum ki, ilk defa bu kadar uzun bi mens dönemim olacak sebebi hakkında hiç bir fikrim yok.genelde en fazla 27 günde bir adet olan ki ort.24 gün ben geçen ay 29 gün oldum .Yumurtlamamı 13.günden 16.güne kadar olur herhalde diye hesapladım ve o hafta nerdeyse full calısma yaptım.Ateşimi ölçüyorum aynı zamanda yumurtlamamı takip etmek için ama gel görki bi türlü ateşim yükselmedi.Ve bende yumurtam catlamayacak herhalde bu ay dedim ve saldım.Keyfi olaark 18.gün birliktelik oldu ve 19.günün akşamı yumurtam catladı sonrada ateşim yükseldi 4 gündür de yüksek.ve bırdaha da birlikte olmadım.Eşimin sağlık sebepleri dolayısıyla.Sizce yınede sansım varmıdır

https://www.fertilityfriend.com/home/6e5665/

var canım spermler içinde 3-4 güne kadar canlı kalır

diğer haftasonu testlere başlarım ben
eger döllenirse şuraya yazıyorum pazar günü çizgi çıkacak :)
valla bizde toplu bi şekilde netten alıyoruz testleri labaquıck marka gün bekliyoruz benim bu ay coook gec oldu yumurtlamam ve buyuk ihtimal kacırdım sadece yumrt.bi gün önce olmuş uzun bi yazı yazdım ayrıyetten okuyabilirisn durumumu

nerde canım okuyayım
ben kaçırdıgını sanmıyorum ya
sorma bir laboquick deposu da benim ev

ateş yükseldikten sonra degerlendirmeyegerek war mi
ates yükseldiğinde yumurta coktan cattlamıs olur yanı aslında yukseldıgı gun bile cok az sans var demektir.Her sabah aynı saaate ölçüldüğü için bilemezsin belki gece 12 den sonra catladı yukselmeye basladı sen sabah farkediyorsun farkedene kadar zaten 8 de ölçüyosun dıyelım 8 saat gecıyor kabataslak yanı bu aslında ama yumurtlamadan önce bi ısı dususu oluyor sonra dan yukselıyor o an daha kıymetlı.Mesela benım ateşim 3 gündür 36,7normalde catlamaadn önce 36.3 36.4 seyrediyordu. Şimdi tek iş adet gününe kadar ateşin düşmemesi ve eger hamıleysen ateşin yüksek devam etmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…