Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bu ay bende öyle adet görür gibi oldum son ilişkinin üstünden 12 gün geçmişti ıdrar testi negatifti 6 gün geçti tekrar yapsammi diye kendimi yiyorum seni okuyunca heyecanlandım yarın sabahı zor ederim şimdi ya :KK17:
kız çok umutsuzdummmmmm imkansız diyorum hala inanmıyorum düşün eşim bile negatif diyip duruyor normalde taksam şuan koşa koşa sağlık ocagına giderdim gitmiyorum bile yoktur diyorum ama bilmiyorum

Kızlar şimdi yazarak nasıl anlatacağım bilmiyorum ama denicem ,şimdi adet olmadan önce böyle kasiklarda uyuşma sızlama gibi olur ya sanki çamaşır ıslanmış gibi hissedersin ama bişey yoktur hah işte öyleyim bugün birde sag yumurtamda hafif sızlama var ne demek bu ? Umarım anlatabilmisimdir
bat kaç gün kaldı canım bende de bugun var o

En son sifirlardaydi:-) shimdi 50 lik iciyorum haftada bi kez izin gunum pazar gunu:)))))bana bak ilaci 9 dan sonra icemezsin haaa bana jinekoloq tedavi uyguluyordu shimdi hormon doktorumla tek bashina tedaviye girishtim cok cok iyi doktor prolaktin ilacini biraktirmiyor ben birakinca hemen tavan oluyo ayda 2 kez 15 gunden bir iciyorum mercimeyin yarisi kadar ilac cok kucuk sadece hamile kaldigin anda birak dedi bitti
ben 8.50 tsh ile başladım ilaca..en son 3,20ydi..doktora hamile kalmak istiyorum diyince 62,5 yaptı dozu..2,30 şuan..

Canim benim uzulme bu kadar daha yolun basindayiz zaten. Bizimde bu ay 2.denememiz. bu daha ne ki. Esinin ici rahat edicekse o bi gitsin doktora rahatkasin. Ama sen ovu testi al ve ates olcumuyle beraber yumurtlamani yakalamaya calis. Bu ay da o sekilde bi dene. Muhtemel yumurtlama gunu tutmuyo butun is onu tutturabilmek zaten
evet tlfdaki programa göre hareket ediyoruz.belki de tutmuyo dedsiğin gibi.bi araştırayım ovu testini..kullandığınız bi marka varsa söyleyin kızlar....

X