Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah sayin artarda hic gerek kalmaz canim.. dualarimiz seninle ama sende kendini stres ve uzuntuye sokma daha simdiden sakin

Temizleme ishlemi neki anlamadim????sen umudunu kaybetme Allah en hayirlisini bilendir haqqinda hayirlisi olur inshAllah korkma sakin kal

İnsallah sayin artarda hic gerek kalmaz canim.. dualarimiz seninle ama sende kendini stres ve uzuntuye sokma daha simdiden sakin
Ne yapacağımı şaşırdım bende eğer dış gebelikde ve sonra farkesilirse kötü olacak

içime su serptiniz teskrler

Hicbishey olmaz kuzum en azindan adetin gecmedi kismet bu ishler onunda bi zamani var uzulme sen ❤❤❤❤
valla 1 daha deneyelim olmazsa doktora gidelim diyo..bana göre erken ama doktor için..1 sene deneyin öyle gelin diyolar..bilmiyorum napcaz valla çok moralim bozuk..başım ağrıo dün testin sonucunu gördüğümden beri..

Canım 1 seneyi hiç bi problem yokken bekliyolar ve tedavi başlıyor.ama sen kontrol etdir.kimse sana ilaç kullan demiyor ki.en azınan tedbir gibi.Allah korusun kötü bi.şey varsa önceden bilicen

Cok stress yapiyorsunuz ben 15 aylik evliyim bir kere hamile kalip dushuk yaptim kac ay gecti olmuyo hic umrumda degil yapmayin boyle cok yipratiyorsunuz kendinizi 6 aya kadar beklemelisin ben tam tamina 6 ci ayimda hamile kalmishtim bizim doktorlar 6 aydan erken bakmiyorlar sizinkileri bilmiyorum:////

ya anlamadım o zaman eger varsa nasıl adet gibi böyle kahverengi regl görebilirim ya çok değişik
Felaket tellallığı yapmak istemem ama kimyasal geçiriyor olabilirsin malesef belirti öyle çünkü arkadaşım o yüzden acil bence kan ver yada var tutunmaya çalışıyor düşmesi doktor destek verir acil beta baktır derim ben hayırlısı inşallah

Canım 1 seneyi hiç bi problem yokken bekliyolar ve tedavi başlıyor.ama sen kontrol etdir.kimse sana ilaç kullan demiyor ki.en azınan tedbir gibi.Allah korusun kötü bi.şey varsa önceden bilicen
bana kalsa ben 5-6 denemeden sonra giderim ama eşim sabırsız..artık üzerine gitmemek için tamam gidelim dedim..kafası rahat etmeyecek çünkü biliyorum..

Kız bizim ki sene tutuyor resmen öncesine almadı kesinlikle :)))

ben de senin gibi düşünüyorum zaten ya..ama anlatamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…