Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amanın ikinci çizgi de var ama biraz silik bekle bakalım biraz bende heyecanlandım yaa
kız üst üste geçen hafta kaç sefer test yaptım hepsi negatif çıktı üstüne bide değişik adet gördüm kahverengi adet gibi umudum yoktu yengem tutturdu it test yap diye ilk defa böyle silik görünce şaşırdım

Canım var bence :) kaç gün geçti adetin?
25 inde olmam gereken adetimin 30 unda oldum bi öyle gecikme var birde adetim kahverengi geldi hep arada kırmızı oldu arada kahverengi oldu hatta o sıralar cok adet sancısı çektim o sırada bile yapıyım test dedim hep negatif çıktı ilk defa bugun içimden bi ses yap dedi normalde yapmıcaktım bugun 2. çizgi silik çıktı şaşırdım işte inanmıyorum hala varsa bile

Bi kan testi yaptır hemen bence sen bilirsin tabi de hemen doktora git derim arkadaşım

kızlar bişi sorcam içime kurt düştü

şimdi dün benim yumurtlama günümdü ama eşimde okadar yorgundu ki çok isteksizcesizce oldu acaba sperm kalitesini etkiler mi bebegin sagligini tutunmasini,siz hep istekli mı yapiosunuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…