Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
25 inde olmam gereken adetimin 30 unda oldum bi öyle gecikme var birde adetim kahverengi geldi hep arada kırmızı oldu arada kahverengi oldu hatta o sıralar cok adet sancısı çektim o sırada bile yapıyım test dedim hep negatif çıktı ilk defa bugun içimden bi ses yap dedi normalde yapmıcaktım bugun 2. çizgi silik çıktı şaşırdım işte inanmıyorum hala varsa bile
ay insaaalah

kızlar bişi sorcam içime kurt düştü

şimdi dün benim yumurtlama günümdü ama eşimde okadar yorgundu ki çok isteksizcesizce oldu acaba sperm kalitesini etkiler mi bebegin sagligini tutunmasini,siz hep istekli mı yapiosunuz :)
Valla hep öyle derler haz mutluluk sipermi kaliteli yapar derler sonra aklıma istemeden yapılan çocuklar biri isterken diğeri istemez ya yada denk gelir allah verecekse her türlü veriyor yeterki zamanı olsun arkadaşım yorma kafanı bunlarla :)) olmuş şükür dielim :))) değerlendirmişsiniz devamı gelir inşallah yeterki zamanı olsun :)))

Benim ilk 59.gunde geldi digeri 29.gun gelmisti duzeldi sandm smdi doktor bi hafta daha bekle kendi adetin olursa daha iyi dedi ptesi baslicam tarlusali ondan sonra hotmonlarmi bakcak bakalm nolcak bide olmuyo sonra yumurtlarsam bende bilmyom keske elimizde ultrason olsa baksak nevar yok ya
Aynen ya :-) evet hormonlardan oluyo dushukten sonra prolaktin hormonu kaliyo bende 110 olmushtu dushuruldukten sonra duzene girdk cok shukur sendede girecek merak etme

Bencede tutunmaya karar vermishtir ay inshAllah haber ver mutlaka stress yapma
Değer yükselmiş ama az dedi. Ultrasondan baktı rahimde kese yok yumurtalıklarda görünmüyor. Yarın aç karna gel içeriyi temizleme işlemi yapalım ve kanda tekrar bakalım dedi.
Eğer yine sayı az olursa sonlandıracağız dedi.

X