Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Cuma'ya kadar bekleyim diyordum ama zaman geçmek bilmiyor. Bi yanım diyor yap yarın ak koyun kara koyun çıksın. Bi yanım da kan testinde olumsuzluğu görünce daha büyük yıkım olur bekle diyor. ıkilemdeyim yardım edin kızlarr

canım test için daha erken. moralini bozma en sağlıklısı adtein gecikirse 4. gün test yapmakmış daha tam belli olmaz sanırım. aşılamdan 15 gün sn anca test yapılıyor

biraz sabret bak hepimiz aynı durumdayız zaten o kasık göğüs ağrılarına güvenme ilaçlardan dolayı onlar. inş tutmuştur

Ben adetim ne zaman olcak bilmiyom ki. En son 13 nisan.da oldum, yumurta çabuk gelişmişti, 23 nisan aşılama günümdü. Yani ne zaman adet olurum bilmiyorum

canım ben aşılamadan sonra 10 cu gün kanda baktırdım 144,6 çıktı ama benim hala kasıklarım agrıyor ve gögüslerim berbat kanda bi test yap bence

Morale ve desteğe en çok ihtiyacımız olan zamanlar bu zamanlar. Forumu sürekli takip ediyorum ama pek yazmıyorum, sizlerle moral buluyorum açıkcası. ıyiki varsınız, inş. bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda.
Ama işte ne kadar rahat olmaya çalışsamda olmuyor, sigara üstüne sigara içiyorum bide sıkıntıdan. Kendimi zor tutuyorum, bidaha idrar testi yapmamak için

canım ben aşılamadan sonra 10 cu gün kanda baktırdım 144,6 çıktı ama benim hala kasıklarım agrıyor ve gögüslerim berbat kanda bi test yap bence

Yarın kan testinde kesin çıkar varsa o zaman dimi, ya çıkmassa, ağlama nöbetlerinden bıktım artıkksenağlamasenağlama

Yarın kan testinde kesin çıkar varsa o zaman dimi, ya çıkmassa, ağlama nöbetlerinden bıktım artıkksenağlamasenağlama

canım benim strese girme sakın yumurtlamanın hormonların en büyük düşmanı. inş olur ümitsiz değiliz artık sfır spermden bile çocuk sahibi olanlar var.

Bu arada aysad tebrikler çok sevindim, sağlıkla kucağına alman dileğiyle, darısı başımıza inş.:Saruboceq::Saruboceq:

sigarayı içme canım bi faydası yok
ben aşıdan sonra bıraktım içmiyorum şimdi

mrb aysadcım sana sorum olcak tekraradan tahil yaptırdınmı 10.günden sonra yanii

Düzenli değil canım ya, bazen 27 gün bazen 32 günde bir oluyorum. O yüzden de kestiremiyorum ne zaman olurum. Ama adet öncesi kasıklarıma ağrı girerdi, adet günü de şiddetli ağrılarım olur hp. Şuan hiçbir adet belirtisi de yok, hamileliğe dair belirti de yok

acele etme tatlım olmadı bi kan testi yaptırırsın pco mu var sende de?

sigarayı içme canım bi faydası yok
ben aşıdan sonra bıraktım içmiyorum şimdi

Bi olsa, ah keşke bi tutsa, öğrendiğim an bırakıcam sigarayı kendime söz verdim. Ya kızlar ben mi çok sabırsızım, siz nasıl dayandınız beklemeye, yada nasıl dayanıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…