Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok güzelim 3. aşılamam. hafta sonu oldu bakalım beklemedeyiz sen ne zaman yaptırdın aşılamayı

canım dah ailk deneme olcak benim olursa tabi.işte bugün yumurta takibi için gittim 5 yumurta var belki doktor yumurta sayısı fazla die iptal eder bilmiyorum:1no2:

Bi olsa, ah keşke bi tutsa, öğrendiğim an bırakıcam sigarayı kendime söz verdim. Ya kızlar ben mi çok sabırsızım, siz nasıl dayandınız beklemeye, yada nasıl dayanıyorsunuz

dayanması çok zor en aşılamadan sonra eve gelip tüm gün ağladım. ama olacağına inandığım için moralimi bozmayaya çalışıyorum. etrafımdaki insanlara bir şey sormamalarını söyledim daha çok strese sokuyordu beni. oyalanacak birşeyler buluyorum hep ne mutlu ediyorsa onu yapıyorum ama çok zor

acele etme tatlım olmadı bi kan testi yaptırırsın pco mu var sende de?

Yok canım, bana yumurtalık rezervinde azalma var dediler, FSH 10 küsür. Eşimde de hızlı hareketli düşük. Aslında biçok doktora göre bi sorunumuz yokmuş, çok dr. değiştirdik. Şu anki Dr. böyle dedi işte

canım dah ailk deneme olcak benim olursa tabi.işte bugün yumurta takibi için gittim 5 yumurta var belki doktor yumurta sayısı fazla die iptal eder bilmiyorum:1no2:

o yüzden iptal edilmez bildiğim zaten hepsinin aynı anda gelişmesi de zor ama inş tutar.

Yok canım, bana yumurtalık rezervinde azalma var dediler, FSH 10 küsür. Eşimde de hızlı hareketli düşük. Aslında biçok doktora göre bi sorunumuz yokmuş, çok dr. değiştirdik. Şu anki Dr. böyle dedi işte

iyi bir merkeze gitseydiniz oda çok önemli tabi en önemlisi dr faktörü o yönden şanslıyım dr um iyi ama bende arıza:)

kıyamam kastıysan normal öyle acı yaşaman. zaten spremin geçebileceği kalem ucu kadar birşeymiş:) kastın mı kapanıyormuş girmesi zor oluyor muş:) birşey değil geçen dr um anlattı bir hasta gelmiş kız daha bakire ama hamile:) gelde yanma
Hayatım o nasıl oluyor. Hem bakire hem hamile???

kızlar ben çıkıyorum akşam 9 dan sonra tekrar girerim hepimizin şansı bol olsun kocacımın sofrasını hazırlıyım:) iyi bakmak lazım onlara dimi ham madde onlarda:)

sonra 4 gün yaptım ve 188,9 çıktı yükseliyor gebeyim 1 hafta sonra keseye bakacak

aysadcım yaa sabah kuzenimle konustumta kuzenimin arkadaşının eşi dr ve arkaşınında bebegi olmuyodu olsada düşüyodu kocası dr yaa eeşine pc yasaklamış tedavi sırasında ben bu ay dinlendim ama kucamda 12 pc vardı acaba diyorum bebegin tutmasını engelermı
sende dinlendim diyosun pc başına oturdunmu sana sacma gelcek ama kuzenim baba söyleyince kafam karıştı bizde uzak dursak bi süre tututarmı acaba:uhm:

ya kızlar benim nette mi sorun var yazdıklarınızı çok geç görüyorum bikaç kere sayfayı yenile dedikten sonra

nasıl olcak sürtünmeyle ilişkiye girmiş. partneri üzerine boşalmış ordan girmiş sperm ufacık yerden geçmiş kız hamile:)

Canım desteğin için sağol, inş yarına karar değiştirmessem yaparım test, ve inş sonuç olumlu olurda mızmızlanmam burda size. Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

aysadcım yaa sabah kuzenimle konustumta kuzenimin arkadaşının eşi dr ve arkaşınında bebegi olmuyodu olsada düşüyodu kocası dr yaa eeşine pc yasaklamış tedavi sırasında ben bu ay dinlendim ama kucamda 12 pc vardı acaba diyorum bebegin tutmasını engelermı
sende dinlendim diyosun pc başına oturdunmu sana sacma gelcek ama kuzenim baba söyleyince kafam karıştı bizde uzak dursak bi süre tututarmı acaba:uhm:

ben hiç oturmadım öyle diyorlar o yüzden ben hiç oturmadım ve hep dinlendim yattım

Canım desteğin için sağol, inş yarına karar değiştirmessem yaparım test, ve inş sonuç olumlu olurda mızmızlanmam burda size. Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

mızmızlanma değil aynı detten muzdaribiz bizi bizden başka kimse anlamaz. elbette anlatabilirsin inş tutarda mutluluk gözyaşların olur

X