Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
zeynocum ankarada nereye gidiyorsun tedavi için anatolia yı çok önermişler sitede

sağol canım buldum netten baktım işin var zahmet vermeyeyim dedim. zeynocum inş tutar aşılaman benimde 3. oldu bu haftasonu bakalık beklemedeyim tutmazsa dr um bir daha denicek ondan sonra tüp bebeğe geçicez
Peki sizde sorun ne canım?? Bende hem PCO var. Hemde eşimin spermleri biraz yavaş. Benim Aşılamam çok acımıştı senin nasıl oldu?

bence dene derim iklimcim ben bitkilerin gücüne inanırım. eşim kaşı düşse ilaç içerdi şimdi grip olduğunda bile bitkisel bi karışımım var hemen onu kaynatıp içiriveririm gayet de iyi geliyor

inş memnun kalır sonuç alırsın. bende özele gidiyorum ama tıpla bağlantılı burda üniversite iyi değil ama dr um iyi.

Peki sizde sorun ne canım?? Bende hem PCO var. Hemde eşimin spermleri biraz yavaş. Benim Aşılamam çok acımıştı senin nasıl oldu?

canım bende aynı sorundan dertliyim kadınların biricik belası pco:) benim 3. aşılamam çok acıdı dr um gergin olduğum için dedi ama sanki kasıklarıma kireç çözücü döktüler kasıklarım çok yandı

kızz elifkaya :) halamı temizlik yapıyon bee uhh yani aklinialirimsmile

aşılamada ki acıma spremlerin yıkandığı sıvı yüzünden dedi dr um. yardıma mı gitsek ne elife :)

ee hepimizin başına gelen aşılama öncesi temizlik:) artık bahar temizliği bayram temizliği kalmadı:)

yaparız kız nolcak :) senin aşılama tutsun da ne istersen iste

tamam ozman sen camları sil
zeyno çamaşır ütü işlerine baksın
iklimde ben kayfemi içerken baaa masaj yapsın lülülülülülü
anlaştıkmı vereliniortak

yaa masajı ben yapsam hiç sevmem cam silmeyi:) iz kaldı olmadı diye deli edio camlar beni:) kahvenide yaparım olmaz mı

yaa masajı ben yapsam hiç sevmem cam silmeyi:) iz kaldı olmadı diye deli edio camlar beni:) kahvenide yaparım olmaz mı

ayy canım hiçbişi istemiyom valla düşünmeniz yeter :dilcikar:
iklimin gıkı çıkmıyo tamam kız istemiyom iş falan yapma üşengeçç sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…