Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben daha önce kıyaslayabileceğim öyle bi acı hissetmedim canım. Dedim herhalde ölücem. Miğdem bulandı, tansiyonum düştü aşılama sırasında. Eğer bi daha yaptıracak olursam dahi herhalde uyutmalarını rica ederim akannehir

tamam ozman sen camları sil
zeyno çamaşır ütü işlerine baksın
iklimde ben kayfemi içerken baaa masaj yapsın lülülülülülü
anlaştıkmı vereliniortak
Ayyy hayatım en sevmediğim iş bana kalmış. Ütüüüü.. Ben Cam silmeyi severim. Birde türkü söylerim silerken kaydirigubbakcemile3

canım benim o kadar acımaması lazım benimde canım yandı ama öyle bulantı vs olmadı hiç ilk sende duydum. dr a söylemedin mi o ne dedi?

canım benim o kadar acımaması lazım benimde canım yandı ama öyle bulantı vs olmadı hiç ilk sende duydum. dr a söylemedin mi o ne dedi?
Çok kastın kendini. Zor ulaştım rahime dedi. Rahimin normalden biraz daha fazla arkada dedi. Ne demekse artık. Anacım doğuştan defoluyum :bbo:

Çok kastın kendini. Zor ulaştım rahime dedi. Rahimin normalden biraz daha fazla arkada dedi. Ne demekse artık. Anacım doğuştan defoluyum :bbo:

kıyamam kastıysan normal öyle acı yaşaman. zaten spremin geçebileceği kalem ucu kadar birşeymiş:) kastın mı kapanıyormuş girmesi zor oluyor muş:) birşey değil geçen dr um anlattı bir hasta gelmiş kız daha bakire ama hamile:) gelde yanma

kızlar deminden berei üçüz annelerinin yazdıklarını okuyodum bi heves geldi anlatamam kafayı yedim heraldedelikafadulden ya bide incir kürü demişsiniz ya ben geçen ay tam 20 gün boyunca yaptım incir kürünü .suyunu günlük kaynatıp sabah akşam bir bardak içtim ondan mı 5 yımırtam oldu acep.

hayalcim inş olur üçüzlerin:) valla bakalım incire bende yeni başlıcam inş bizede iyi gelir

soğan kürünü yaptım bu ay iki yumurtam oldu ikiside gelişti daha önce sadece birtane zor gelişiyordu inş incirde fayda eder

kızlar birşey söyliyim mi:) ben sigara kullanıyorum dr um sormadı bende söylemedim:) biliyor mu bilmiyor mu haberimde yok hiç konuyu açmadım

Selam kızlar, hazır herkes online.ken bişey sorayım size. Bugün aşılamadan sonra 11. günüm, öğlen idrar testi yaptım negatif, acaba tutmadı mı. Zaten bikaç gündür ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı kalmamıştı, çok umutsuzum ama bi yandan da kesin sonucu biran önce almak istiyorum. Kafayı yiycem ya, beklemek bitiriyo insanı, yarın kan testi mi yapsam napsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…