Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

:roflol::roflol: bana verirdin bi kaçını işte ne güzel olurdu sempatiksalakcinni
cnm dr ne derse öle yap hiç bişey mooralini bozmasınnn a.s

benimki hariççç -tatlicadiarzu-

kızım bu ay olur belkim öle deme sen incir aldınmı anam evine oturma öle kök gibi git kuru incir al hergün 2 tane yee yoksam kargoylan gönderimmi saa kıss geliyooo yakalaa

geniş ailede cevo diyor ya bee yırtarım diye :))
gitmiom işte gitmiom baanee sana laf yetiştircem naniknanik

ehehhe ahh eşim izletmiyii bacımmm varsa yoksa gavur şeyleri kaveyede çıkmıyo istediğimi -izlemek gibi bişey yok bende kafamçokkarıştı
ama seviyommm güzel dizi gitmee gitmeee guclubacismile

kızım bu ay olur belkim öle deme sen incir aldınmı anam evine oturma öle kök gibi git kuru incir al hergün 2 tane yee yoksam kargoylan gönderimmi saa kıss geliyooo yakalaa

amaannnn ben üşengeçim bu ot konularında zor geliyo hap iğne daha kolay :)
ama yolla hadi 2 dene yolla karşılıklı yiyerizzz :roflol:

kız ağzını açmayada mı üşeniyon kaynatma taam sadece sabah akşam yee
başka şeyleri yiyon ye her gece:)) töbe töbeee
böhöhöhöhö lülülülülülü

kızlar bu incir olayı ne? bende de 2 yumurta vardı bu ay bakalım mayalanacakmı:) dr um bir de olsa iki de olsa aşılamayı yapıyor

kızlar bu incir olayı ne? bende de 2 yumurta vardı bu ay bakalım mayalanacakmı:) dr um bir de olsa iki de olsa aşılamayı yapıyor

canım kuru incir yumurta sayısını arttırıyo hemde büyütüyor ben yaptım bu ay kürünü yapmaya üşündim sadece yedim ama yinede fayda verdi
diyorum iklim hanıma ye diye zor geliyor gidip alması ağzına tutcanda yiycek anca mirmirmirmir

canım hızlı kürü ne eğer müsaitsen bahseder misin çok iyiymiş iklimcim yapsana nerdeyse bu yumurtalar oluşsun diye cambazlık yapcaz be:) iyiki varsınız kızlar

canım hızlı kürü ne eğer müsaitsen bahseder misin çok iyiymiş iklimcim yapsana nerdeyse bu yumurtalar oluşsun diye cambazlık yapcaz be:) iyiki varsınız kızlar
Bu ay tutmazsa ilaç milaç almiyacam. ıkinci aşılamada düşünmüyorum. Doğal yöntemleri denicem. Soğan kürü. ıncir kürü..

soğan kürünü yapıyorum bu ay başladım iki tane nur topu gibi yumurta attım:) ve diğer iki aya göre yumurtalarım güzel gelişmiş bence dene ben ilaçlarla beraber alıyorum

soğan kürünü yapıyorum bu ay başladım iki tane nur topu gibi yumurta attım:) ve diğer iki aya göre yumurtalarım güzel gelişmiş bence dene ben ilaçlarla beraber alıyorum
Aaaa ne güzel. Ben içemem diye denemedim güzelim. Geçen hafta Aşılamam yapıldı artık tutmazsa denerim. Ama tutsun artık yaaaa guclubacismile

canım mesajlarımda arayabilirsin ayrıntılı şekilde yazmıstım su çok işim var ama bikaç saat sonra istersen tekrar yazarım

sağol canım buldum netten baktım işin var zahmet vermeyeyim dedim. zeynocum inş tutar aşılaman benimde 3. oldu bu haftasonu bakalık beklemedeyim tutmazsa dr um bir daha denicek ondan sonra tüp bebeğe geçicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…