Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
byyy doğurmuş facede gördüm :KK52:

çok sevindim Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin. hayırlı evlat olsun inşallah:KK31:

sezeryanla oldu dimi :26:

Nerelerdesinz kizlar size ihtiyacım varken yodunuz
Gene kanamam oldu bu değerli adet kanamadı gibi gecen hafta oldugunda azdi ve kesildi
Bugün laubaya gittim başladı bildigin Çeşme Dr ümü aradım ve hemen hastaneye gittim bebek gayet iyi dedi rahim ağzı kapalı bayaa yukarda dedi kalp atışlarını dinletti
Peki kizlar niye kanamam var

İklim byy Elif sizdede oldumu üstüne görme olurmu dedim olabir dedi 7 haftalık bildigin regli oluyorum
Fazla hareket etme dedi yat dedi sürekli yatıyorum off

ya kızlar sizi çok özledim yaaa..ne zamandır giremiyorum bilgisayara elimi süremiyorum veletten cepten de sadece face girebiliyorum..cidden çok özledim sizi..

sinem canım telaş yapma bende de oldu kanama iğne falan olmuştum..bak bebişim kollarımda:) herşey çok küsel olcak inşallahhh

byyyyy doğurmuş mu neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

valla adını hatırlayamıcam.ona benzer bişi heralde...prugon diyesim geldi ama atmıyım

Tamam canım bu iğne altında progesteron yazıyo
Canım yaa benim Dr kokma diyo peki neden diyorum düşük yok ama olabilir dikkat et diyo
Senin kanaman nasıl oldu gecen hafta az dünde baya oldum bügünde azar azar kahverengi geliyo 7. Haftadayim sendedemi böyleydi
Randevum Cumartesi ama bekleyemicem yakınımda aile hekmi Dr Pazartesi utrasona gorunsemmi

byyy doğurmuş facede gördüm :KK52:

çok sevindim Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin. hayırlı evlat olsun inşallah:KK31:

sezeryanla oldu dimi :26:
ALLAH sağlıklı güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin inşallah. Bilmiyorumki sezeryan mı olucaktı? :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Darısı başına gülüm.. Ne kadar kaldı senin?

Nerelerdesinz kizlar size ihtiyacım varken yodunuz
Gene kanamam oldu bu değerli adet kanamadı gibi gecen hafta oldugunda azdi ve kesildi
Bugün laubaya gittim başladı bildigin Çeşme Dr ümü aradım ve hemen hastaneye gittim bebek gayet iyi dedi rahim ağzı kapalı bayaa yukarda dedi kalp atışlarını dinletti
Peki kizlar niye kanamam var

İklim byy Elif sizdede oldumu üstüne görme olurmu dedim olabir dedi 7 haftalık bildigin regli oluyorum
Fazla hareket etme dedi yat dedi sürekli yatıyorum off

Sinemim hiç bir fikrim yokki tatlım. Keşke yardımcı olabilsem be güzelim. Hamileliğini yakından takip edebildiğim tek kişi Ablamdı onda da iki çocukta da
öyle bişey olmamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Peki Doktor söylemiyormu kanamanın sebeplerini???

sinemcim benim adet günüme kırmızı bulaşık az oldu ilkin o gün test yaptırdığım ve yerleşme kanaması duyduğum için çok sallamadım.sonra 6. haftada çamur gibi oldu kahve rengi ve bol..o az az kahve devam etti iğne oldum.en son 8. hafatamda resmen kıpkırmızı ve çok miktarda geldi ve o zaman çok tırsmıştım..aha bebek kesin gitti dedim ağladım...ama bebeişim şu anda kuduruyo önümde:)

sinemcim benim adet günüme kırmızı bulaşık az oldu ilkin o gün test yaptırdığım ve yerleşme kanaması duyduğum için çok sallamadım.sonra 6. haftada çamur gibi oldu kahve rengi ve bol..o az az kahve devam etti iğne oldum.en son 8. hafatamda resmen kıpkırmızı ve çok miktarda geldi ve o zaman çok tırsmıştım..aha bebek kesin gitti dedim ağladım...ama bebeişim şu anda kuduruyo önümde:)

Aynı canım bende öyle 7 haftalık benimki yanliz bı ped pisledim suan az kahverengi geliyo
Evde gezmeye korkuyorum ama evimide gördükçe icim gidiyo Bayram temizlik yapamıyorum off annem goyaa yarın gelcek:KK43:(((

Aynı canım bende öyle 7 haftalık benimki yanliz bı ped pisledim suan az kahverengi geliyo
Evde gezmeye korkuyorum ama evimide gördükçe icim gidiyo Bayram temizlik yapamıyorum off annem goyaa yarın gelcek:KK43:(((

kız başlarım temizliğine sakın bişe yapma haa bak bana doktor o ara yatak istirahati verdi..yattım sürekli..

kız başlarım temizliğine sakın bişe yapma haa bak bana doktor o ara yatak istirahati verdi..yattım sürekli..

Canİm is yapmıyorum ama kendimi yormadan sabah kalktığımda toparlama yapıyorum ornk
Makinaya çamaşır bulaşık makinaya ev toparlama napiyim:KK43:(((

canım giriyorum ben ama pelin daha fazlasına izin vermiyor çok gazlı bir bebek ya sürekli ıkınıyor kızarıyor nefesi kesiliyor oncada ilaca rağmen napıcaz bu gazı bilmiyorum çok üzülüyorum :KK43:

ayy seninki gazlıysa böle benimki tüp olduğu için hepten gazlı olur kızz:KK52::KK52:

nasıl pelinimiz iyimi

facede gördüm resimleri bayıldım bayıldım çok güzel cin gibi maşallah:nazar:

sinem sen nasılsın canım
kaçıncı haftaya girdin şimdi
2 aylık oldu dimi?

hiç böle temizlik yapcam bilmem ne diye strese girme
miden bulanıyormuş halsizmişsinonlarıda şikayet etme
ne kadar bekledik biliyorsun
ben kusmalarıma seviniyordum valla :)
Allah herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah

X