Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
maşallah canım
Allahım güle güle kullanmanızı nasip etsin kızınla eşinle inş.
bizde seni çoooooook seviyoruz canım:KK16::KK16::KK16:

doğurmadım dahaa:KK51:
anneme gitmiştim hasta oldum :2:
orda kaldım eve gelemedim ordada net yok ki olsa bile giremezdim çişimi yapmaya zor kalkıyordum çünkü
doğurduğumda zaten haberiniz olur godese mesaj atarım oda size yazar:)

bana gelicekti godes ama offfffff aksi gibi hasta oldum :2:
mahçupta oldum ona karşı:KK17: kadını çağırdım sona ben hasta oldum:KK5:

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:

sağol canım benim amin inşallah sizede allahım güle güle kullanmayı nasip etsin. ayyy geçmiş olsun elifcim dikkat et valla, gerçi ne kadar dikkat etsende kapıyor insan şifayı maleseff, önemli olan fazla yaydırmadan atlatmak, inşallah bir daha yakalanmazsın.

benimde tansiyonum yükselişte 2 gündür yine, dün akşam 14 9a çıktı 2 saat düşmedi drumu aradım hemen hastaneye git orda baksınlar, tahlil falan gerekebilir dedi. gittik apar topar, dalga geçer gibi 11 7 çıktı eve geldik geri. öğlen ölçtüm yine 14 8,5tu biraz uzandım düşmüş yine. perşembe randevum var, bence büyük ihtimal haftaya doğurtacak beni, çünkü bebeğede banada zararlı bu tansiyon. o değil benim korkum perşembe gittiğimde acil alalım yada yarın alalım derse:)) bakalım allaha emanet hakkımızda hayırlısı olsun.. yarın tam 9. ayıma giriyorum gelirsede gelsin artık kuşum sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum, tabi banada allahım sağlık direnç versinde yavruma güzel güzel bakayım inşallah.

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr slmmmmmmmm canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm valla kızlarrrr hiç giremiyom okul ev yemek iş güç :KK52: Neysem godesim hayalcim elif zeyno sinem mutlu kendimden haberler veriyim azcık :KK1: 2 li testim iyi çıktı çok şükür veee bir oğluşum olcak inşallah 14 haftalığız teyzeleriiii :KK49: Sizleri öpüyoruzzz :KK54:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr slmmmmmmmm canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm valla kızlarrrr hiç giremiyom okul ev yemek iş güç :KK52: Neysem godesim hayalcim elif zeyno sinem mutlu kendimden haberler veriyim azcık :KK1: 2 li testim iyi çıktı çok şükür veee bir oğluşum olcak inşallah 14 haftalığız teyzeleriiii :KK49: Sizleri öpüyoruzzz :KK54:

maşallah allah tamamına erdirsin inş. sağlıkla

byyyy cim az kalmış, Allah yardımcın olsun, yavruna kavuşucaksın hayırlısıyla..:nazar::nazar:
sudeeee nerelerdesin bakim sen?? Uğramaz oldun tatlım ya. Bir Paşa daha geliyor :emir_bebek:
Nurtopu gibi sağlıcakla gelsinler inşallah.
Veeeeeeeee ben tabiki Adet oldum.. Kader utansın neyapalım. Vatan sağolsunEn Büyük TÜRKİYE :KK1:

Kizlar acil bana cevap verin ne olur
Bı kaç gündür iyimde kusmalarımın dısında bugün banyo mü yıkadım kendimi zorlamadan ama belim ağrıdı biraz
Sonra jelimi sıktım beyaz bise godes sen bilirsin kullandın onu jel söküp çıkardığımda kahverengi leke oldu çok koktum iç çamaşırım kırmızı anlayamadım hemen peçeye koydum bise olcakmi diye ama olmadı çok kokuyorum
Kizkar kan gibi degildi kahverengiydi sizce banyoyu yıkadım ondanmi oldum hii mutfagida topladım biraz ne olur cevap yazin

Son düzenleme:
Ooo kizlar bakiyorumda siz bana cevap verene kadar benim kanamam acildi ve Dr gittim
Evet kizlar bugün wc gittim kan geldi Dr aradım korkma kanın çoğalırsa gel dedi ben genede gittim bayada gelmişti gittim direk alttan baktı keseyi gördü ben icinde pırlantayı gördüm :))) ama çok küçük dedi Cumartesi tekrar gitcem
Kanamamda bünyem susus kalmış serum 2 sise yedim istirat dedi düşük var demiyorum ama dikkkat etmelsin dedi suan kanamam durdu kahve rengi lekeler geliyo
Hii rahim ağzın sıkı dedi korkma dedi ama benim kokumda bana yetti:KK43:((

Ooo kizlar bakiyorumda siz bana cevap verene kadar benim kanamam acildi ve Dr gittim
Evet kizlar bugün wc gittim kan geldi Dr aradım korkma kanın çoğalırsa gel dedi ben genede gittim bayada gelmişti gittim direk alttan baktı keseyi gördü ben icinde pırlantayı gördüm :))) ama çok küçük dedi Cumartesi tekrar gitcem
Kanamamda bünyem susus kalmış serum 2 sise yedim istirat dedi düşük var demiyorum ama dikkkat etmelsin dedi suan kanamam durdu kahve rengi lekeler geliyo
Hii rahim ağzın sıkı dedi korkma dedi ama benim kokumda bana yetti:KK43:((

korkma canım allaha emanet, hadi bakalım inşallah kalp atışlarınıda duyacaksın. kanamada seni korkutmasın bünye meselesi canım, bende 4 ay kahverengi kanama gördüm, sağlıklı bebek olduktan sonra allahın izniyle hiçbir şey etkilemiyo onları drum öyle demişti, onlar bizden daha güçlü diyordu hep. hele bir kere adet kanı gibi boşalmıştı 3 aylıkken. inşallah seninde kuzun sana sımsıkık tutunur hiç korkma allaha emanet et yeter.

benimde yarın kontrolüm var bakalım doğum tarihi değişecekmi:26:

byyyy cim az kalmış, Allah yardımcın olsun, yavruna kavuşucaksın hayırlısıyla..:nazar::nazar:
sudeeee nerelerdesin bakim sen?? Uğramaz oldun tatlım ya. Bir Paşa daha geliyor :emir_bebek:
Nurtopu gibi sağlıcakla gelsinler inşallah.
Veeeeeeeee ben tabiki Adet oldum.. Kader utansın neyapalım. Vatan sağolsunEn Büyük TÜRKİYE :KK1:

sağol canım benim amin inşallah. olsun adet olmanda iyi birşey canım ya hiç olmasan allah korusun, demek bu ayda kısmeti yokmuş inşallah en yakın zamanda konacak karnına yeterki isyan etme ve hep dua et. ben herşeyin dualarla olduğuna inanıyorum ve tabikide sabır.

gözün aydın sudecim testlerinin iyi çıktığına sevindim inşallah sağsağlim yavrunuda kucağına alırsın. oyyyyy demek oğluşun olacak, ee eşitlensin tabii kızlar baskın olmasın topikimizde:)))

Canım 2 gündür kendimde degildim yazını yeni gördüm hayırlısı olsun
Teyzesi yiyenimle benimkinin arasında 8 hafta var seninki 2 ay büyük :))) Rabbim kucagimizada almayı nasip etsin

korkma canım allaha emanet, hadi bakalım inşallah kalp atışlarınıda duyacaksın. kanamada seni korkutmasın bünye meselesi canım, bende 4 ay kahverengi kanama gördüm, sağlıklı bebek olduktan sonra allahın izniyle hiçbir şey etkilemiyo onları drum öyle demişti, onlar bizden daha güçlü diyordu hep. hele bir kere adet kanı gibi boşalmıştı 3 aylıkken. inşallah seninde kuzun sana sımsıkık tutunur hiç korkma allaha emanet et yeter.

benimde yarın kontrolüm var bakalım doğum tarihi değişecekmi:26:

Valla kokmadın değil ama suan iyiyim kanamam durdu kahverengi geliyo buna şükür bugün iğneye gittim aile hekimi Dr umolyr dede korkma

öööffff ppöööffff uuufff ppuuffffff yine kırmızılar ya ne çok seviyor beni her ay geliyor >:p

gözün aydın sudecim testlerinin iyi çıktığına sevindim inşallah sağsağlim yavrunuda kucağına alırsın. oyyyyy demek oğluşun olacak, ee eşitlensin tabii kızlar baskın olmasın topikimizde:)))

saol canım benim inş hepimiz hayırlısıylan alırız kucağımıza ama benim moralim hergün bozuk ağlıyorum hiç yüzüm gülmüyo inş.bebeğede zararı olmaz=(iş yerinde pek huzurlu deilimde onunda etkisi oluyo napcamı bilemiyorum öptmmm

Canım 2 gündür kendimde degildim yazını yeni gördüm hayırlısı olsun
Teyzesi yiyenimle benimkinin arasında 8 hafta var seninki 2 ay büyük :))) Rabbim kucagimizada almayı nasip etsin

sinemcim çok saol allahım sanada tüm anne adaylarınada güzel hamilelikler geçirtsin inş.ben çok çektiğim için rabbim çektirmesin ilk önce ohss olup 1 hafta hastanelerde sonra bulantı sonra huzursuzluk bilmiyorum rabbim hayırlısıyla sağlıkla doğmasını nasip eder inşallah hiç mutlu olamıyorum oysaki bu zamanı nekadar istemiştim dua edin banada şu mutsuzluğum geçsin hepinize kucak dolusu sevgiler...

Sudegursel canım banada oluyo ama artık yada şimdilik vurdum duymaz oldum
Dün canım çok sikkindi aksilik iste bi sekilde oluyo Dr gittim kontrol sıramı bekliyorum ama çok duygulandim agladim esim ısrar etti niye diye demedim çünkü hayat çok zor bide üstüne bu tedavi beni çok yordu ve yoruldum bulantılar zaten belim agriyo sürekli yatıyorum Dr umun dedigi nese Sıram geldi Altan baktı 2 gün önce bise net gorunmuyoken dün maşallah baya büyümüş ve kalp atışını dinletti eşimde bende çok mutlu oldum
Kurban oldugum Rabbim iste iki dak önce ağlarken sonrasında güldürüyor
Canım hamilelik sendromu de geç ben öyle yapıyorum 2. Sahslarida takma unutmayalimki biz cevher tasiyoruzz

Buara godes cim girmiyo merak ettim valla....

Tatlım benim merakda edermiş.
Canım ailecek bir sıkıntımız vardı kardeşimin bir hatası yüzünden çok yüklü bir borça girdik. Çok karışık durumlar başımıza geldi onlarla uğraşıyorduk. Hergün annemlerdeydim babamla eşim dışarda hep bir koşturmaca :KK43: O yüznde vakit bulupta giremedim.
Umarım herkes iyidir. Geçmişi okuyamıyorum çıkıcam şimdi.
Hepinizi çok öpüyorum.

Canım ailecek bir sıkıntımız vardı kardeşimin bir hatası yüzünden çok yüklü bir borça girdik. Çok karışık durumlar başımıza geldi onlarla uğraşıyorduk. Hergün annemlerdeydim babamla eşim dışarda hep bir koşturmaca :KK43: O yüznde vakit bulupta giremedim.
Hepinizi çok öpüyorum.

Canım Allah yardımcınız olsun..

Hepinizi çok öpüyorum.

Gecmis olsun canım Allah başka bise göstermesin bunlar gelip geçici benim abimden bildigim için unutuluyo gerçi olan babalara oluyo :)))

X