Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım valla ben burdayim ve pes ettim
Nerdesiniz demekten dilimde tüy bitti demiyolarki kardesims hamış kendi durumu olsun bebisin durumu olsun bı soralım
Kustuuuuuuuuuummm:KK25::KK25::KK25::KK25:

sinemcim nasılsın yavrucuğun nasılafiyettesiniz inş :)))))))))
ve diğer anne adayı ve anneler sizler nasılsınız yavrular iyidir inş.
ve anne aday adayları kaderdeşlerim sizlerde iyisinizinş. :)))))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ya nerdesiniz elif doğurdunmu kız yoksa =) kızlar bende nerdeyse 5. aya gircem karnım hiç çıkmadı onu geçtim halennn hiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççççççççççç bir şey hissedemiyorum kızlar sizce bi sıkıntımı var bütün siteleri okudum nerdeyse ya dokdorda erken diyip duruyodu nesi erken elif hayal tecrübelisiniz ya 5. ayda hissediyomuydunuz benim oğlan güçsüz kuvvetsizmi yoksa=((

sinemcim nasılsın yavrucuğun nasılafiyettesiniz inş :)))))))))
ve diğer anne adayı ve anneler sizler nasılsınız yavrular iyidir inş.
ve anne aday adayları kaderdeşlerim sizlerde iyisinizinş. :)))))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

İyi teyzesi 2.5 aylık oldu bende iyiyim sen nasılsın peki :))))

kızlar ya nerdesiniz elif doğurdunmu kız yoksa =) kızlar bende nerdeyse 5. aya gircem karnım hiç çıkmadı onu geçtim halennn hiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççççççççççç bir şey hissedemiyorum kızlar sizce bi sıkıntımı var bütün siteleri okudum nerdeyse ya dokdorda erken diyip duruyodu nesi erken elif hayal tecrübelisiniz ya 5. ayda hissediyomuydunuz benim oğlan güçsüz kuvvetsizmi yoksa=((

Canım valla benimki hafif büyüdü şiş değildir heralde keten kemiklerime doğru genişlik oldu
Netten araştırdım 2 aya kadar enine doğru daha sonra dik bı sekilde buyurmuş
belkide senin iç karnın büyük olcak ne guzel bende öyle olmasını isterdim kilo almadan şimdiden 4 kg aldım ama Dr ilaçlardan diyo :KK43:((

İyi teyzesi 2.5 aylık oldu bende iyiyim sen nasılsın peki :))))
teşekkürler canım bende çok iyiyim öksürük hariç

Canım valla benimki hafif büyüdü şiş değildir heralde keten kemiklerime doğru genişlik oldu
Netten araştırdım 2 aya kadar enine doğru daha sonra dik bı sekilde buyurmuş
belkide senin iç karnın büyük olcak ne guzel bende öyle olmasını isterdim kilo almadan şimdiden 4 kg aldım ama Dr ilaçlardan diyo :KK43:((

canım erkek hemen çıkmıyr yani çevremde gördüğüm kadarıyla arkadaşım erkek bebeğe hamileydi ve7 ylıkken hiç göbek yoktu o kadar yani sinemcim seninde kız olacak sanırım kız daha çabuk belli oluyor sağdıcımında 2.5 3 aylıkken baya hamileliği belliydi yani

Son düzenleme:
canlaarrrrr burdayım bende...sudecim ben 20. haftadan sonra hissettim canım bebişi sen tam olarak kaçıncı haftadasın bırak ay hesabını...bundan sonra iyice hissedersin canım senin velet gayet güölüdür bence:)

sinemmmm kusmuklu sinemmm:) son aylarda da sidikli olcan kendini hazırla:) nası gidiyo canım..nolur küsme taam mı velet büyüdükçe bırakmıyo hep aklım burda..

canlaarrrrr burdayım bende...sudecim ben 20. haftadan sonra hissettim canım bebişi sen tam olarak kaçıncı haftadasın bırak ay hesabını...bundan sonra iyice hissedersin canım senin velet gayet güölüdür bence:)

sinemmmm kusmuklu sinemmm:) son aylarda da sidikli olcan kendini hazırla:) nası gidiyo canım..nolur küsme taam mı velet büyüdükçe bırakmıyo hep aklım burda..

ayyy ilahi hayalcim çok güldüm ha :KK1: kusmuklu sidikli=)))))))))))))))))))))))))))))) ya hayalcim 18. haftadayım çokda belim ağrıyo çok ayakta kalıyom ondanmı bilmiyom idrar yollarındada iltahap çıktı sağ böbreğim sabahlara kadar ağrıyo 1 haftada bir yani çok korkmaya başladım erken doğumdan :KK43: çok üzülüyorum bu bel ağrısı moralimi bozuyo bebişi hissedemiyom moralimi bozuyo arada karnım adet ağrısı gibi ağrıyo ona maralim bozuluyo idrar yolu iltahabı bebişe bişe yaparmı oda moalimi bozuyo nebilim işte öle bozuluyoda bozuluyo :2: nolur dua edin kızlar bebişime bişe olmasınnnn allaha emanet olun...

Nasıl canım son aylarda tutamicammi valla şimdiden çok sık gidiyorum
Ama kizlar canım çok sikkin taa 2 hafta önce kanamam oldu bı ped pisletecek kadar bugün 20 gün oldu hala hahverengi lekeler geliyo Dr dün gittim ayda bir gitmem gerekirken haftada gidiyorum yerleşme olabilir diyodu dünde dediki ilk defa böyle görüyorum
Bebeğin durumu iyi rahim ağzı kapalı ama lekrlenme hala devam bu arada kizlar bebek çok hareketli yüz üstü yatiyo ama kolları bacaklarını hep oynatıyor Dr maşallah çok hareketli ddedi
Kizlar demek istediğim bu lekeler niye devam ediyo istirahat ediyorum sadece yavaş yavaş evimi topluyorum
Bu duruma bile çok üzülüyorum esimin Ali'sinin eline bakmak beni çok üzüyor
Dün moralimi çok bozdular iki aydır yatıyorum evimi 2 kere sildiler çamaşırlarımı zorla asarlar
Onlarda yiyorum oda hamilesin aman dengeli beslenmen lazım demeleri gerekirken ve en önemlisi esim taşır herseyi bende bı tabak yerim
Dün misafirlerin yanında esimin annesi diyoki kizlarmla ben diyoruzki doguma kadar sabredelim görmeyelim katlanalım sonra doğru evine
Sanki onlara ne zararım var evim desen pislik icinde pis yapiyolar biler onlara alismiyom diye bir yemek oda esim yukarıya getiriyor mecbur yukardayim
Evimde olsam ağır isten kanamam açılır diye korkuyorum
Çok sikintiliyimm hamileliğimi yasayamiyorum

selam kızlar:KK3:
ben doğurmadım daha gezdiriyorum
bu ayın sonunda bekliyorum beklediğim gibi olcakmı bakalım
gecen hafta nst ye girdim bu hafta yine gircem
önümüzdeki haftada çatı muayenesi yapcak sanırım:18:
normal doğurtcak dr beni kesin kararlı. önemli bi sorun olmadıkça sezeryana almam dedi bende tmm dedim napım:KK37: zaman yaklaştıkça arada korkuyo insan ama yeterki kavuşayımda nası olursa olsunda diyorsun.

sude
ben 18. haftada tam olarak hissetmeye başladım. sende yavaş yavaş başlarsın hissetmeye korkmayın hemen panik yapmayın ayol

sinem sende mız mız etme kızzz:KK47: hamileliğimi yaşayamıyorum falan deme. hepsi olucak kusucanda kaçırıcanda.. ne kadar zor elde ettiğinizi düşünün ve herseye moral bozmayın
bu günlerde geliyo geçiyo öyle sürekli sızlayarak geçirmeyin. bizlerden iyi kim bilebilir bunun kıymetini. hemen isyan etmek yok lütfen.

ben bu ay ilk 3 ayda kustuğumdan beter kusuyorm midem bulanıyo ağırlaştım iyice ama hepsi gözüme öyle güzel gözüküyorki hepsine şükrediyorum bu günleri gördüğüm için hep şükrediyorum.Allah isteyen tüm herkese nasip etsin inşşallahhh

neyse benden bu kadar
bu ay sonu doğurmuş olmayı ümit ederk çıkıyorm kızlar
kendiinize iyi bakın:KK3:

bu arada 50 kilo ile hamile kaldım şu 67 kiloyum:KK35::KK35::KK35::KK35:

iyiki zayıf hamile kalmışım hee yoksa napardım bilemiyorum yanii:KK51:

bu arada 50 kilo ile hamile kaldım şu 67 kiloyum:KK35::KK35::KK35::KK35:

iyiki zayıf hamile kalmışım hee yoksa napardım bilemiyorum yanii:KK51:

Canım benim, ALLAH bir Nefeste kurtarır inşallah ikinizide. Dualarım seninle. Aldığın kilolarada değer be Annesi. Kocaman öpüyorum seni. ALLAHA emanet ol tatlım. Seviyorum kız seni.

Sudecim panikleme gülüm, herkeste aynı olucak diye bir kural yok Hayatım. Biri hisseder biri hissetmez. Birinin bebeği daha hareketli olur, birininki o kadar olmaz. Takma gülüm bunları, Anne olmaya hazırlanıyorsun. Tadını çıkar. Öpüyorum seni.
Nasıl canım son aylarda tutamicammi valla şimdiden çok sık gidiyorum
Ama kizlar canım çok sikkin taa 2 hafta önce kanamam oldu bı ped pisletecek kadar bugün 20 gün oldu hala hahverengi lekeler geliyo Dr dün gittim ayda bir gitmem gerekirken haftada gidiyorum yerleşme olabilir diyodu dünde dediki ilk defa böyle görüyorum
Bebeğin durumu iyi rahim ağzı kapalı ama lekrlenme hala devam bu arada kizlar bebek çok hareketli yüz üstü yatiyo ama kolları bacaklarını hep oynatıyor Dr maşallah çok hareketli ddedi
Kizlar demek istediğim bu lekeler niye devam ediyo istirahat ediyorum sadece yavaş yavaş evimi topluyorum
Bu duruma bile çok üzülüyorum esimin Ali'sinin eline bakmak beni çok üzüyor
Dün moralimi çok bozdular iki aydır yatıyorum evimi 2 kere sildiler çamaşırlarımı zorla asarlar
Onlarda yiyorum oda hamilesin aman dengeli beslenmen lazım demeleri gerekirken ve en önemlisi esim taşır herseyi bende bı tabak yerim
Dün misafirlerin yanında esimin annesi diyoki kizlarmla ben diyoruzki doguma kadar sabredelim görmeyelim katlanalım sonra doğru evine
Sanki onlara ne zararım var evim desen pislik icinde pis yapiyolar biler onlara alismiyom diye bir yemek oda esim yukarıya getiriyor mecbur yukardayim
Evimde olsam ağır isten kanamam açılır diye korkuyorum
Çok sikintiliyimm hamileliğimi yasayamiyorum

Canım benim Doktor normal diyorsa daha fazla kafana takma şekerim benim. Vallahi ben sen olsam daha inadına baktırırım kendime. Fazla fazla yerim!!! Herkes sana yapacağını yapıyor madem, sende onlara yapacaksın. Bu kadar basit. Sonrada ohhhhh gel keyfim gel deyip hamileliğin tadını çıkaracaksın. Baksınlar sana. Torun vereceksin onlara ALLAH nasip kısmet ederse. O kadar kolay mı sanki..
Yan gel yat Sinemim..
Kızlar size kurban olurum ne olur kafanıza bişey takmayın. Yavrularınızı düşünün. Ordan konuşmasıda kolay Zeyno demeyin. Döverim haaaa:KK37::KK37::KK37:
Bu Anı yaşamak için o kadar beklediniz. Ne yollardan geçtiniz, az kaldı yolun sonu görünüyor. Etrafınızdakilere aldırış etmeyin. Onlar sizi üzüyorsa sizde onları üzün. Kimsede kusura bakmasın yani.. Hamile kadın şımartılır. O kadarrrr Arrkadaşşşşş :KK4:
Öpüyorummmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Mutlucum, Hayalcim sizide öpüyorum, bu arada Godesim nerelerde??? Haberi olan varmı?*:KK16::KK16::KK16:

Sudecim panikleme gülüm, herkeste aynı olucak diye bir kural yok Hayatım. Biri hisseder biri hissetmez. Birinin bebeği daha hareketli olur, birininki o kadar olmaz. Takma gülüm bunları, Anne olmaya hazırlanıyorsun. Tadını çıkar. Öpüyorum seni.

Canım benim Doktor normal diyorsa daha fazla kafana takma şekerim benim. Vallahi ben sen olsam daha inadına baktırırım kendime. Fazla fazla yerim!!! Herkes sana yapacağını yapıyor madem, sende onlara yapacaksın. Bu kadar basit. Sonrada ohhhhh gel keyfim gel deyip hamileliğin tadını çıkaracaksın. Baksınlar sana. Torun vereceksin onlara ALLAH nasip kısmet ederse. O kadar kolay mı sanki..
Yan gel yat Sinemim..
Kızlar size kurban olurum ne olur kafanıza bişey takmayın. Yavrularınızı düşünün. Ordan konuşmasıda kolay Zeyno demeyin. Döverim haaaa:KK37::KK37::KK37:
Bu Anı yaşamak için o kadar beklediniz. Ne yollardan geçtiniz, az kaldı yolun sonu görünüyor. Etrafınızdakilere aldırış etmeyin. Onlar sizi üzüyorsa sizde onları üzün. Kimsede kusura bakmasın yani.. Hamile kadın şımartılır. O kadarrrr Arrkadaşşşşş :KK4:
Öpüyorummmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Neguzel yazmışsın canım arkadasım elimden hicbise gelmiyo sadece Allah'a sığınmak tan başka
Bana kızmayın ama bebek etkilenmesin diye takmamaya çalışıyorum ama elimde değil insanların yaptıkları eşimde dahil aklıma geldikçe icim aciyo direk gözyaşı
Canımı sıkan bı olay oluyo ben aramıyorum gelip beni buluyo sonra dider üzüldüğüm olaylar aklıma geliyo icim aciyo hemen ardından gözyaşları çok büyük imtihandayim

Neguzel yazmışsın canım arkadasım elimden hicbise gelmiyo sadece Allah'a sığınmak tan başka
Bana kızmayın ama bebek etkilenmesin diye takmamaya çalışıyorum ama elimde değil insanların yaptıkları eşimde dahil aklıma geldikçe icim aciyo direk gözyaşı
Canımı sıkan bı olay oluyo ben aramıyorum gelip beni buluyo sonra dider üzüldüğüm olaylar aklıma geliyo icim aciyo hemen ardından gözyaşları çok büyük imtihandayim

ALLAH yardımcın olsun. Üzülme canım benim. Bu günlerde geçer inşallah..

X