Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım lütfen biraz sakin olmaya çalış. Hem sen niye sürekli yatıyorsunki. Kalk gez dışarı çık. Kendin yormadığın ve ağır bir iş yapmadığın sürece sorun yok tatlım. Kendini kasmana gerek yok. Bebeğinle seninle çok şükür ve hiç bırakmayacak Allahın izniyle.

Canım karın ağrım daha yeni düzeldi kalkmaya korkuyodum En'in icinde hafif toparlamalar yapıyorum
Esime anlatamiyorumku bise yapma diyo gecen banyo yıkadım baskası yıkadı dedim suam iyiyim sadce sırt ağrım var
Esiminde yatmamı istemesi çevremizde Tup bebekte düşük yakını olan çok var onların korkutmasiyla hep bunlar yüzünden yani

Canım karın ağrım daha yeni düzeldi kalkmaya korkuyodum En'in icinde hafif toparlamalar yapıyorum
Esime anlatamiyorumku bise yapma diyo gecen banyo yıkadım baskası yıkadı dedim suam iyiyim sadce sırt ağrım var
Esiminde yatmamı istemesi çevremizde Tup bebekte düşük yakını olan çok var onların korkutmasiyla hep bunlar yüzünden yani

Tatlım benim Yani yatmak bir çözüm değilki. Tabikide kendini yormayacaksın ağır iş yapmayacaksın ama hepte yatmayacaksın yani. İnan olacağı varsa olur sen ne yaparsan yap. Allah korusun. Sen sadece dikkat et Geri Allaha kalmış bişey.
KArın ağrılarında normal tatlım. Korkma olabilcek bişey ve bir çok kişi yaşıyor.

Güzellerim geldim. Tabiki test negatif. Anlamadım gitti. Ablamda diyorki, ikinci çocuğa hamile kaldığımda
on gün sonra test yapmama rağmen negatif çıkmıştı diyor. Biraz daha bekle sonra tekrarla dedi. Bilemiyorum.
Arada bi kasıklarımda sancı oluyor. Midem de yanma var. Onun haricinde bişey yok. Zaten pek umudum yoktu ama
tuhaf yani. Godesim peki kist falan olsa, ki bende zaten PCO var yani sürekli kist varda, hani diyorum daha büyük
bir kist falan olsa acaba Regli engellermi. Ama o zamanda ağrım olur öyle değilmi? Şaşırdım. :KK50:

Güzellerim geldim. Tabiki test negatif. Anlamadım gitti. Ablamda diyorki, ikinci çocuğa hamile kaldığımda
on gün sonra test yapmama rağmen negatif çıkmıştı diyor. Biraz daha bekle sonra tekrarla dedi. Bilemiyorum.
Arada bi kasıklarımda sancı oluyor. Midem de yanma var. Onun haricinde bişey yok. Zaten pek umudum yoktu ama
tuhaf yani. Godesim peki kist falan olsa, ki bende zaten PCO var yani sürekli kist varda, hani diyorum daha büyük
bir kist falan olsa acaba Regli engellermi. Ama o zamanda ağrım olur öyle değilmi? Şaşırdım. :KK50:

Tatlım sen idrar testimi yaptın yoksa kan testimi. İdrar testiyse yanılma payı tabikide olabilir.
Fakat kistin varsa tabikide reglini engelleyebilir. Onun için doktora gitsen daha iyi olacak canım. En azından ilaç verir.
Hakkında hayırlısı olsun. Ama zaman kaybetme ve doktora git derim. 12 gün baya uzun bir zaman çünkü.

Tatlım sen idrar testimi yaptın yoksa kan testimi. İdrar testiyse yanılma payı tabikide olabilir.
Fakat kistin varsa tabikide reglini engelleyebilir. Onun için doktora gitsen daha iyi olacak canım. En azından ilaç verir.
Hakkında hayırlısı olsun. Ama zaman kaybetme ve doktora git derim. 12 gün baya uzun bir zaman çünkü.

Gülüm ben İdrar Testi yaptım. Ağrım sancım falanda yok. Haftasonuda bir geçsinde, Haftaya giderim artık.. Öpüyorum sizi.

Bana bu hamilelik pek yaramadı bas ağrısı sırt ağrısı bide godescim elimde değil bildigin deprosyona giriyorum bı an oluyo iyiym bianda kimseyi görecek gözüm yok esimin bı hareketine kızsam erkenden yatağa giriyorum onu görmemek için
Suan oo sıkıntım yok ama bugün sabahtan beri midem bulaniyo çok afedersiniz küsüyorum bas ağrım zaten
Genede şükrediyorum

Kizlar nerelerdesinz merak ettim sizi son zamanda sık olmasada giren zeyno godes ben ee elf iklim sudegulsel gülücüm byyy hayalbaz mutlu kizlar özledim razilarinizi

Son düzenleme:
sinemcim lütfen kendini biraz rahat bırak bu kadar sıkıntı stres yapma. hamile kalamadığın günleri hatırla ve şükret. tamam elinde olmayabilir bu gerginliğin ama biraz frenle kendini, insan kendi kendini pozitif yapmalı. günah bebişide etkilersin böyle. bak kaç kişi hamiş kaldık ama hiç kimse senin gibi negatif olmadı, elif kusmasına bile seviniyordu o kadar kötü olmasına rağmen, ben ve iklim desen hep olumlu şeyler düşündük, bir de benim problemli geçti hamileliğim, yinede arada geldiler ama hiç salmadım kendimi. lütfen arkadaşım biraz silkelen hamileliğinin tadını çıkar. eşinede her şeyde surat yapma, zaten hamilelikte biraz cinsel olarak soğukluk oluyo ama onu muhabbetle hoş sohbetle, bebişinizin geleceğiyle kapatmaya çalış canım benim. iyi haberlerini bekliyorum tatlım allaha emanet olun bebşinde sende..

kızlarrr benim bu arada bütün hazırlıklar tamam bebişimin odası hazır :nazar: inşallah doğunca face ye koyucam şimdi boşken çekip koymak istemiyorum o zaman görürsünüz. kızlar yaaaaaaaaaaaaaaa 17 günüm kaldı heyecan gitgide artıyo inanamıyorum 17 gün allahın izniyle onu bir an önce kucaklayıp koklamak istiyorummmmmmmmmmm:emir_bebek:
hepinizi çooookkkkkkkkkkkk seviyorum can yoldaşlarım iyi ki varsınız, sizinle az zaman geçirmedim, her zamanda yanınızdayım, tek tek iyi haberleri alacağıma inanıyorummmmmmmmmm :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

bu arada elifffffffffffffffffff nerdesin canım doğurdun mu yoksa :)))))))))))))))))) 10 gündür yoksun hemen hemen, godescim haberin varmı eliften iyidir inşallah ??

kızlarrr benim bu arada bütün hazırlıklar tamam bebişimin odası hazır :nazar: inşallah doğunca face ye koyucam şimdi boşken çekip koymak istemiyorum o zaman görürsünüz. kızlar yaaaaaaaaaaaaaaa 17 günüm kaldı heyecan gitgide artıyo inanamıyorum 17 gün allahın izniyle onu bir an önce kucaklayıp koklamak istiyorummmmmmmmmmm:emir_bebek:
hepinizi çooookkkkkkkkkkkk seviyorum can yoldaşlarım iyi ki varsınız, sizinle az zaman geçirmedim, her zamanda yanınızdayım, tek tek iyi haberleri alacağıma inanıyorummmmmmmmmm :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Canım arkadasım İnan elimde degildi sabah olmasın yataktan cikmiyim diyodum dum diyorum Rabb'ime sukur çok iyiyim iyiykende daha olumlu dusunebiliyosun dahada mutlu oluyorum
Bugün kuzenimle konuştum oda hamile benim yasadiklarmi yasamış 3 aylık hala oyleyim diyo onun kocası ilgisizmis atlatamiyorum diyo benim 2 3 gun sürdü:))) ayy kocamın hakkını yiyemem psikolojimi anlayıp ona göre davranıyor

Byycim ayy valla ben şimdiden esimle bebisimizin odası hakkında yorum yaparken icim kıpır kıpır oluyo çok tatlı heyecan çadır sende allahm darısı bana ve kzlara inşallah
Bende 24 randevu aldım kalp atışları için bakalım hayırlısı artik

meraba kısslarrr...

sinem canım bu hamilelil cidden zor iş canım..allah kolaylık versin.ama bunu ne kadar çok istediğini düşün lütfen..bi de dua et kuran oku cevşen oku anlamıyla beraber çok rahat edersin

zeynocum çok heyecandım yaa rabbim hayırlısını versin.canım hepinizi çok seviyorum anne olun inşallahh tez zamanda

maşallah canım
Allahım güle güle kullanmanızı nasip etsin kızınla eşinle inş.
bizde seni çoooooook seviyoruz canım:KK16::KK16::KK16:
bu arada elifffffffffffffffffff nerdesin canım doğurdun mu yoksa :)))))))))))))))))) 10 gündür yoksun hemen hemen, godescim haberin varmı eliften iyidir inşallah ??

doğurmadım dahaa:KK51:
anneme gitmiştim hasta oldum :2:
orda kaldım eve gelemedim ordada net yok ki olsa bile giremezdim çişimi yapmaya zor kalkıyordum çünkü
doğurduğumda zaten haberiniz olur godese mesaj atarım oda size yazar:)

bana gelicekti godes ama offfffff aksi gibi hasta oldum :2:
mahçupta oldum ona karşı:KK17: kadını çağırdım sona ben hasta oldum:KK5:

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:

maşallah canım
Allahım güle güle kullanmanızı nasip etsin kızınla eşinle inş.
bizde seni çoooooook seviyoruz canım:KK16::KK16::KK16:

doğurmadım dahaa:KK51:
anneme gitmiştim hasta oldum :2:
orda kaldım eve gelemedim ordada net yok ki olsa bile giremezdim çişimi yapmaya zor kalkıyordum çünkü
doğurduğumda zaten haberiniz olur godese mesaj atarım oda size yazar:)

bana gelicekti godes ama offfffff aksi gibi hasta oldum :2:
mahçupta oldum ona karşı:KK17: kadını çağırdım sona ben hasta oldum:KK5:

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:

elifcim çok geçmiş olsun aman çok dikkat et kendime..ben son 2 ayda hep hastaydım öksürük grip falan..her öksürdüğümde alttan kaçırıyodum:)doğururken bile burnum tıkalıydı...hemşire burnundan nefes al ağzındn ver diyo ben hık die kalıyom:)

elifcim çok geçmiş olsun aman çok dikkat et kendime..ben son 2 ayda hep hastaydım öksürük grip falan..her öksürdüğümde alttan kaçırıyodum:)doğururken bile burnum tıkalıydı...hemşire burnundan nefes al ağzındn ver diyo ben hık die kalıyom:)

kız sorma evde don kalmadı adamın donlarına gözü diktim :)) hık demeye kalmıyo kaçıyo napımm:KK43:

Canım arkadasım İnan elimde degildi sabah olmasın yataktan cikmiyim diyodum dum diyorum Rabb'ime sukur çok iyiyim iyiykende daha olumlu dusunebiliyosun dahada mutlu oluyorum
Bugün kuzenimle konuştum oda hamile benim yasadiklarmi yasamış 3 aylık hala oyleyim diyo onun kocası ilgisizmis atlatamiyorum diyo benim 2 3 gun sürdü:))) ayy kocamın hakkını yiyemem psikolojimi anlayıp ona göre davranıyor

Byycim ayy valla ben şimdiden esimle bebisimizin odası hakkında yorum yaparken icim kıpır kıpır oluyo çok tatlı heyecan çadır sende allahm darısı bana ve kzlara inşallah
Bende 24 randevu aldım kalp atışları için bakalım hayırlısı artik

amin canım inşallah, daha dur hele biraz büyüsün bebiş o zaman daha farklı oluyor, hele kıpırtılarını tekmelerini bir hissetmeye başla işte o zaman anlıyorsun tam hamişliği. ben ondan önce pek birşey hissetmiyordum ama kıpırtıları başlayınca insan bir başka hislere kapılıyor. 24 ünde güzel haberlerini bekliyoruz inşallah pıt pıtları allahın izniyle duyacaksın :emir_bebek:

X