Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
landarc 11 haftalık gebeymiş
şimdi benim test yaptığım gün yazılan yazılara bakıyordum orda gördüm
tüp yaptırıp tutmamıştı
11 haftalık gebelik çizelgesi var

benden bahsetmişsiniz görünce şokk oldum demek beni tanıyorsunuz biliyorsunuz :) ben bu topicte herkesi takip ederim her gun açıp bakarım sizin heycanınızı sewincinizi üzüntünüzü bende yaşarım ama çok nadir yazdım.. godes i en başından ilk hamile kalacak kişilerden görüürüm çünkü hiç problemi yok ve acaip pozitif.. onun tedavisini özellikle takip ettim bi dönem. mart ayında tüp yaptırmıştım kimyasal oluşmuştu benm değerim düşmeye başladığı zaman elfkaya pozitif sonuç almıştı bana tekrar umut olmuştu.. haziranda lap. ve hist. oldum tatil falan derken ikinci tup için enerji ve para ayarlamaya çalışırken sürpriz bişekilde hamile kaldım. benm için mucizeydi.. çok sewinmiştim ama sewincimi böle bağıra bağıra paylaşamadım hiç.. hem acaba dedim acaba devam edecek mi acaba herşey yolunda mı.. hala aynı durumdayım ama bu bizim gibi yıllarca bekleyenlerin ortak sorunu galiba.. darısı isteyen herkesin başına, sağlıkla..

Ayy tatlım valla bende kendimi hep hamile olacakmşım gibi geliyor o kadar yaşamış olduğum üzüntülere rağmen hiç umudum eksilmedi. Ama az kaldı bende kavucağaım mucizeme inanıyorum.
Senin adına inan çok sevindim. Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok şükür mucizen seninle canım ve hiç bırakamayacak. Maşallah 11 haftalıkda olmuşsunuz. İnşallah sonuna kadar herşey yolunda gider.
Bu arada bizim topiğe giripde bizimle dertlerini sıkıntılarını paylaşannları asla unutmayız :)))
Lütfen bundan sonra yaşadığın tüm güzellikleir canım bizim paylaş hem bizede umut olursun.
Çok öptüm seni. Bu arada bebeişimizin cinsiyeti belli oldumu. Lütfen olursa yaz bize :)

siiiiinemmmm canım çok sevindim yaa anlatamam hayırlısı baalım inşallah sorunsuz bir şekilde devam eder hamileliğin canım yaaa..tebriklerimi biraz geç yazabildim kusura bakma veletten dolayı:)şimdi de kucağımda tepiniyo zar zor yazıyorum...seninde böööööle tepingen bi bebişin olur innnnnnnnnnnşallahhhhhhh...ikiz olursa fazla tepinmesinler kudurmasınlar kafayı yirsin vallaaaaaa:)

landarc kızzz sen ne sandın bizi tabii unutmayız bacımm burası nisann topikiiiii:)burası başka

çok sevindim hamileliğine hele tedavisiz olması çok hoş sen de byyy gibi o9lmuşsun...hayırlı uğurlu olsun hayırlı evlatların olsun innnşallahh

Saol canım valla ben hala bu duyguya kapilamadim Hayat iste bitaraftan gulerken diger taraftan izuluyosun

biz seni unutmadık ama bak sende bizi unutmamışsın sürekli takipteydeymişiz haberimiz yokmuş
Allah bebeğini sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inş.
burdaki herkes hamile kalcak ben inanıyorum
godes zeyno mutlu sıradakiler bunlar
inş. sineminde değeri yükselir ve hamişler listemize girer

arada gel yaz bize
cinsiyetini falanda söle biz merak ederiz şimdi

gözün aydın sinemcim allah taamamına erdirsin çok mutlu oldum değerin katlaya katlaya artsın inş.

SİNEMİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Tebrik ederim Canımmmmmmmm
Değerin kat kat kat kat kat artsın inşallah Dadlummmmmmm.... Kocaman öpüyorum seniiiii
Godes bizde gidelim şu Tüpcüye Mutlucum sende gel Guzum..
Landarch seninde Gözün aydın canım. Yavrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin Rabbim..

Saolunnnnnnn canlarım inşallah sizde mutlu haberi alırsınız
Yarın büyük gün kan tahlili yaptiricam hsyirlisi olsun

Tatlım ben zaten o doktora gideceğim son kimyasaldan sonra oraya karar vermiştim. O yüzden şu birkaç ay geçsinde gidim diye bekliyorum. Hadi sende gel el ele tutuşup gidelim mutlucumuda ortamıza alırız. Ama tabi hiç belli olmaz belkide tüpe gerek kalmadan hamile kalırız he bu işler belli olmaz...
Saolunnnnnnn canlarım inşallah sizde mutlu haberi alırsınız
Yarın büyük gün kan tahlili yaptiricam hsyirlisi olsun
Ay canım valla büyük gün heee. ERken ver bari testi yaaa. Çok bekletme bizi...

sinem? oooyyy bu topikte yaşlandım ben yaaa bu heyecanlar yaşlandırdı beni her seferinde...

sineeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nerdesin ya çatlatacanmı sen biziiii

Gittim kizlar Dr um aramadı ben arayıp öğrendim 110 degerim yükselimiss hemşire gebesiniz dedi
Dr arayıp ayrıntılı anlatır dedi
Kusura bakmayın kizlar validemdeyim misafir var anca girebildim gerçi yeni aradım Dr birazdan arar
Ben de napiyorum mmıu uzandım kaynanama kendime hizmet ettiriyorum ee 2 gün önce esın onun yüzünden beni kırdı:)))))

Ayyy tatlım ne güzel artmış süper yaa. Hadi gözün aydın.
Ohh ohhh yapsın kaynana hizmet valla. Bu zamana kadar sen yaptın şimdide o yapsın herşey sırayla

sineemmm salı günü kokulu öpücük yollayacağım dedin bekliyoruz valla :))))

Az önce Dr aradı 114 dedi 3 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi inşallah o gün dahada mutlu olurum dedinya her aşaması bi sitres şimdide onun için dua etmeye bassladim
Godescim gondermemmi hiç kokulu opucuklerimi sevgilerimi dualarımı gönderiyorum sizin desteginizi nasıl initutumi inşallah sizde mutlu olursubuz
Darısı size inşallah
Godescim funda Hanım'a denk geldigimde değiştirmiştim anladı heralde bir ilgilen bir ilgilendi anlatam

Kizlar kafama bise takıldı siz anlarsınız
Şimdi ben iki kere kan tahlili yaptırdım benden daha istemediler 3 hafta sonra gel dediler ee artip artmicani nasıl anlicam
Bugün transferin 10. Gunü deger 114 ben Perşembe yaptirsammi Ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…