Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar kan verıp geldım nasıl karar verdıgıme gelıyım
sabah karnım agrıyodu moralim bozuldu hastaneyi aradım gelin 2 nöbetcı dr var bakalım dedıler eşime dedim hemen ozaman dedi ve gittik11:30 verdim 2 saat sonra dr larımızdan bırı sızı aıcak dedı 1 saat gıttı 1 saat sonra ararlar
off heyecan var skınıntı var

kızzlar yaa bos ver dıcıkssıız ama ama benım bu tup bebek tedavıye baslamamın en cok sebebı valıdemın ıstemesı sırf suussun dıye basladım sımdı hastanedene gelıdım naptın nasıl gectı cok zor hıc ılgınemedıler zoruma gdıyoo

sok sok son dak haber tel gldı
esımı aramıslar hamıle demıs ben arıyım bakım hasteneyı

neeeeeee hamilemi demişler kız değerin kaçmış detaylı yaz

kızlar hastahaneyı aradım doktor muayenedeyms bırazdan arıcam santraldekı kız ısmımı alıp sonuc pozıtıf dedı nedemek kızlar ılaclardan olmasın

kızlar hastahaneyı aradım doktor muayenedeyms bırazdan arıcam santraldekı kız ısmımı alıp sonuc pozıtıf dedı nedemek kızlar ılaclardan olmasın

Canım hadi gözün aydın tatlım ya. Ama değerin kaaaaçççççççççç.
Bu arada artık ilaçın etkisi kalmamıştır merak etme sen.
Kesin hamilesin

ayy şu muayene bitsinde detaylı bilgi öğren çatlıcammm

şimdi godes kendini zor tutuyo biliyorum

kız kocayı ikna et bi daha dene sinemin gittiği doktorda

şimdi godes kendini zor tutuyo biliyorum

kız kocayı ikna et bi daha dene sinemin gittiği doktorda

deli ya yerim seni kız ben.
Dur çok kararlıyım 3 ay daha normal deneyecem. Ben karar verdim başarıcam bu işi hemde tüpsüz

deli ya yerim seni kız ben.
Dur çok kararlıyım 3 ay daha normal deneyecem. Ben karar verdim başarıcam bu işi hemde tüpsüz

bu azmini sonuna kadar destekliyorum
3 ay nedirki göz açıp kapayana kadar geçer

kızlar dr kjonustum bana dedıkı 2 gun oncce olmıs tathlıl yaptır msıın dedı nuır hanım oyle dedı dedım olur de degerın buna ragnmen 40 dedı 2 gun sonra tekrar ıstedı yukselırse iyımıs
ilaçlardan olablırmı dedım olamaz dedı suan hamılesınız gunuzune gore ıyı dedı kızlar gunum transfer olalı bugun 8. gunum

hadi gözün aydın sinem
inşallah 2 gün sona ikiye katlanır değerin ve kesinleşir gebeliğin

Tatlım evet şimdi önemli olan değerini düzenli olarak 2 ye katlaması. Yani sayı kaç olursa olsun artış olması gerek olduğu sürecede sorun yok gözüyle bakılır. Şuan için 8. gün değerin 40 gayet iyi demekki düzenli artış olursa 12. gün 160 değeri gibi bişey çıkmış olacak. Zaten doktorlar 12. gün için 100 ve üzerine iyi değerler. İçini ferah tut bebeğin seninle...

godescım 40 deger nasıl anlayamıyorum godes ya 2 emrıyo vardı ee nasıl sımdı yaa off

godescım sen 9. gunde yaptırdıgnda degerın kactı ıkıncı tahllde kac olmustu

godescım 40 deger nasıl anlayamıyorum godes ya 2 emrıyo vardı ee nasıl sımdı yaa off

ne ofu yaaa sen delimiisn kızım dğerin gayet iyi.
Şuan bu değerle iki tanemi yoksa bir tanemi belli olmaz anlayamayız. O yüzden bu anın mutluluğunu yaşa kafana bişey takma zaten şuan için takılacak bişey yok. Önemli olan salı günü 2 ye katlanması. Yani senin kafanda şimdi şey var bir tanesi tutsuysa diğeri nasıl düşecek. Ama onun zaten vucud yok ediyor çünkü değerin o kadar küçükki ortada kese falan yok. Onu kafana takma. Ayrıcada tekmi iki tanemi şuan onu bilemeyiz.

godescım sen 9. gunde yaptırdıgnda degerın kactı ıkıncı tahllde kac olmustu

Tatlım bak ilk denememde 9. gün 44 çıkmıştı 11.gün 80
3. denememde 11. gün 80 13. 158 15. gün 320 çıkmıştı.

değerin senin iyi şuan için tatlım...

Birde sinemcim kimsenin değerini kendinle karşılaştırma çok yanlış olur. herkesin bünyesi farklı atıyorum 9. gün değeri 40 çıkanda olur 80 çıkarda olur. O yüzden herkesin değeri farklı.

yaaa sinem takma artık şu an hamilesin işte oyna zıpla sevin aklına kötü şeyler getirme
dua et sadece değerinin ikiye katlanması için

bende 8 . gün tahlil yaptırdım 132 çıkmıştı benimkide çok yüksekti dr ikizmi koymuştuk die sormuştu:86: acaba ikizdide benim oğlum diğerini yuttumu:44:
o bünyeye bağlı şekerim 40 gayet iyi şu durumda
önemli olan 2 ye katlanması o zman tam bayram edicen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…