Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sinemcim hayırlı olsun hamileliğin çok çok sevindim canım
benimde sen gibi çıkmıştı 2 hafta sonra gel demişti ben arada sadece meraktan bir kere idrar da baktım o kadar sakın kalbini bozma canım testi tekrarlama derim ben :KK70:

Peki canım İklimcim yapmam Dr lar okadar emin ki düşer diye bı endişelenmiyolar benimde suan öyle karnım agriyoki kuzlar adet olacakmışım gibi
Size bise daha sorcam ben gecen ay 8 de regli oldum bu ay 8 indemi 1aylik olcak yoksa emroyolr transfer 10. Gün 5 günde döllenmesi 2 haftalık mı olucak kuzenim 2 haftalık diyoda

kızlarr nasılsınız güzel haber aldım sinemden :KK70:
biz iyiyiz sarılığı tekrarladı 6.8 oldu sonra düştü 3.2 şuan ve tekrarlamaması için sık emziriyorum maşallah mememi büyüttü resmen :KK70: emmeyi iyi kavradı yavrı kuşum ve 2 kilo oldu dr iyi bakmışsın bir haftada. dedi sarılığıda komple geçerse inşallah bizden böyle tiyzecikleri :KK70:
resim için eşim izin vermiyor az daha büyüsün diyor öyle olucak artık.nazar değmesin minicik daha
öpüyoruz sizleri

Ayy iklim ben onu yerim hemde heryetini kendim sapsalar gibi hissediyorum ama senin bu yazında duygulandim ayy çok guzel duygu bı tuhaf oldum
Esın haklı bencede nazar dan korkarım Koyma

sinem oh cok sukur tekrar hayirli olsun canim..cok guzel ve heyecanli gunler seni bekliyo gode
sim hakkini helal et yeni gordum yazini napalim iyiyiz buyuyoruz yeni seyler ogreniyoruz seni yanaklarindan opuyoruz

sinem çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin darısı bu topikteki herkesin başına biran evvel inşallahhhhhhhh:nazar::emir_bebek:
bi daha test yapmana gerek yok canım
şimdi yapman gereken sabırla doktora gideceğin günü beklemek
kalp atışlarını duymak için.
kafanı bulandırma boşuna tmm mı:KK49:
bide son adet tarihinden sayılıyo gebelik hesaplanırken :KK49: transfer gününden değil
bende sormuştum bunu doktoruma o da SAT tan hesapla demişti
hadi hayırlı uğurlu olsun:KK64:

İklim canım iyi olduğunuza çok sevindim Pelinimizi bizim yerimize öp kokla:KK16:
memeler büyücek tabi canım sona tutup yukardan bantlıcan dik dursun die:KK60:

godessssssssssss seni çok özledimiş Berat:21: anladın sen onu:KK34:

Hayalbazcim saol canım benim
Elifcim bende senin gibi düşünüyorum kuzenim kafamı karıştırdı keske bahse girseydim
Kizkar hesaplaşın önümüzdeki Pazartesi değilde daha sonraki Pazartesi Dr gitcem:nazar::nazar::nazar:

Off kizlar nerdesiniz yaaa
Godes sen bilirsin aksam jel kullandin sende belirtiler oldumuen 2 saat olmadı yapalı ama oo yapmis olabilirmi benim çok kötü bas donmem ve bulantım var ve küsüyorum eşimde karşıma gecmis guluyo belirtiler diye günüme daha 4 gün var olurmu çok kötüyüm suan geliyo iyy wc kosmaliyim

Son düzenleme:
Kizlar kafama bise takıldı siz anlarsınız
Şimdi ben iki kere kan tahlili yaptırdım benden daha istemediler 3 hafta sonra gel dediler ee artip artmicani nasıl anlicam
Bugün transferin 10. Gunü deger 114 ben Perşembe yaptirsammi Ne dersiniz
Canım yaptırıp yaptırmamak sana kalmış artık. Buna biz karra veremeyiz. Sabredebilirsen yaptırma ama yok bekleyeme 3 hafta dersen onu sen bilirsin. Ben bu soruya cevap vermiyim benim gibi sabırsız birinin cevabı belli zaten :KK70:
kızlarr nasılsınız güzel haber aldım sinemden :KK70:
biz iyiyiz sarılığı tekrarladı 6.8 oldu sonra düştü 3.2 şuan ve tekrarlamaması için sık emziriyorum maşallah mememi büyüttü resmen :KK70: emmeyi iyi kavradı yavrı kuşum ve 2 kilo oldu dr iyi bakmışsın bir haftada. dedi sarılığıda komple geçerse inşallah bizden böyle tiyzecikleri :KK70:
resim için eşim izin vermiyor az daha büyüsün diyor öyle olucak artık.nazar değmesin minicik daha
öpüyoruz sizleri
Ayyyyyy iklim yerim kız ben senin prensesini Allahım kiloda almış. Cuk cuk anneside emermiş. Maşallah kızıma maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
sinem oh cok sukur tekrar hayirli olsun canim..cok guzel ve heyecanli gunler seni bekliyo gode
sim hakkini helal et yeni gordum yazini napalim iyiyiz buyuyoruz yeni seyler ogreniyoruz seni yanaklarindan opuyoruz
Ay tatlım ne olacak hakkını helal ette ne demek benim ne hakkım var senin var asıl hakkın var :) Yavrum benim büyüdükçe tabi yeni şeyleri çıkıyor. Artsitim benim o.

Off kizlar nerdesiniz yaaa
Godes sen bilirsin aksam jel kullandin sende belirtiler oldumuen 2 saat olmadı yapalı ama oo yapmis olabilirmi benim çok kötü bas donmem ve bulantım var ve küsüyorum eşimde karşıma gecmis guluyo belirtiler diye günüme daha 4 gün var olurmu çok kötüyüm suan geliyo iyy wc kosmaliyim
Tatlım bu kadar erken miden bulanmaz ama o jeli kullanıpta çok fazla yan etkisini yaşayanlar oluyor. Bende hiç birşey olmamıştı ama herkesin bünyesi farklı. O yüzden normal yani.

sinem çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin darısı bu topikteki herkesin başına biran evvel inşallahhhhhhhh:nazar::emir_bebek:
bi daha test yapmana gerek yok canım
şimdi yapman gereken sabırla doktora gideceğin günü beklemek
kalp atışlarını duymak için.
kafanı bulandırma boşuna tmm mı:KK49:
bide son adet tarihinden sayılıyo gebelik hesaplanırken :KK49: transfer gününden değil
bende sormuştum bunu doktoruma o da SAT tan hesapla demişti
hadi hayırlı uğurlu olsun:KK64:

İklim canım iyi olduğunuza çok sevindim Pelinimizi bizim yerimize öp kokla:KK16:
memeler büyücek tabi canım sona tutup yukardan bantlıcan dik dursun die:KK60:

godessssssssssss seni çok özledimiş Berat:21: anladın sen onu:KK34:

Anlamammı yaa :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

şifreli konuşmayın kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK47: kızarım haaa

oooyy kızlar bi acıktım ki..marketten çıkıp bişiler alsam diyorum üşeniyorum hazırlan bebeyi hazırla arabasını çıkar iiçine koy git al evde hazırla oooyyyy çok tembelim yaa bu aralar..şöle güzel bi yemek olsa sulu yemek..ımmmm mesela sulu köfte pilav güzel bi çorba...ağzım sulandı valla...acıktıııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:84::84::KK56::KK56:

şifreli konuşmayın kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK47: kızarım haaa

oooyy kızlar bi acıktım ki..marketten çıkıp bişiler alsam diyorum üşeniyorum hazırlan bebeyi hazırla arabasını çıkar iiçine koy git al evde hazırla oooyyyy çok tembelim yaa bu aralar..şöle güzel bi yemek olsa sulu yemek..ımmmm mesela sulu köfte pilav güzel bi çorba...ağzım sulandı valla...acıktıııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:84::84::KK56::KK56:

CAnım yok be şifreli değil. elife gitcemde birgün onu hatırlatıp duruyor bana :KK70:
Prensimde var tabi zor oluyordur sana yaa. DIşarı çıkmak alışveriş yapmak. Yokmu yakında biri yapsa sana ne güzel olurdu.

CAnım yok be şifreli değil. elife gitcemde birgün onu hatırlatıp duruyor bana :KK70:
Prensimde var tabi zor oluyordur sana yaa. DIşarı çıkmak alışveriş yapmak. Yokmu yakında biri yapsa sana ne güzel olurdu.

ya canım tembelliğimden yaaa aslında çıksam çıkarım ne var da işte uyuşukluğum üstümde..üst katımda kayınvalidem var ama utanırım öle bişe istemeye hadi bi marketten bana şunu alın die:) biri duysa şeyiyle güler valla bu tembelliğe:)

ayyy ya bende istanbulda olmak istedim şu an haa..görüşmek isterdim bende..ama aklımda istanbula bi geldiğimde eğer müsait olursanız güzel yüzlerinizi görmek isterim...

ya canım tembelliğimden yaaa aslında çıksam çıkarım ne var da işte uyuşukluğum üstümde..üst katımda kayınvalidem var ama utanırım öle bişe istemeye hadi bi marketten bana şunu alın die:) biri duysa şeyiyle güler valla bu tembelliğe:)

ayyy ya bende istanbulda olmak istedim şu an haa..görüşmek isterdim bende..ama aklımda istanbula bi geldiğimde eğer müsait olursanız güzel yüzlerinizi görmek isterim...

Canım ne olucak marketten şınu alın demede anne canım sulu köfte çekti de :))))))))))))
Valla tabikide müsait olurum kendi adıma konuşayım sen yeterki gel. Artistim bir istanbul havası alsın...

Buyruuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK55:
Sinemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ikiz geliyor olabilirmi canımmmmm:emir_bebek::emir_bebek:
canlarım öptümmm hepinizi... Behlül kaçar:KK1:
Ecük işlerim var..

bu arada aynı şekilde eğer bir gün başkente yolunuz düşerse beklerim haaa gelirsiniz de haberim olmazsa bozuşuruz:)

Buyruuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK55:
Sinemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ikiz geliyor olabilirmi canımmmmm:emir_bebek::emir_bebek:
canlarım öptümmm hepinizi... Behlül kaçar:KK1:
Ecük işlerim var..

Ay hemen geldin kaçıyon yaaa :KK43:(((
Valla sinem için benimde aklımdan geçiyor 10. gün 114 çünkü. Olma ihtimali var çok istiyordu eşi inşallah istedikleri gibi olur.

X