Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende kaçıyorum şimdi..üst komşu çağırmış kayınvalidem geldi söledi..acıkmıştım ya acaba komşu mu imdadıma yetişcek flaş flaş flaş acaba çayın yanında ne var ay bende ücretsiz izne ayrıldım ya komşuculuk oynuyos apartmanda dün kayınvalidemdeydi herkesler bugünde yan komşudaymış napim gidim bari:)

bende çok merak ettim canım. gelince söyle bakalım neler yerdiğini. Muhakak güzel şeyler vardır. Afiyet olsun :)

Fırtına Zeyno derler bana
Hayalcim benim yerimede ye Canişkom. Afiyet olsun...
Yazdıklarınızı hep takip ediyorum canlar, her zaman yazmasamda. Adam işsiz, ben işsiz vallahi yinede
fırsatım olmuyor desem yeri var. Evde iş güç bitmiyor.
Sabahları kalkıyorum eşimi Kursa gönderiyorum, sonra azcık daha uyuyorum, kalkıyorum Kahvaltı hazırlıyorum,
sonra çamaşır olmazsa, ütü oluyor, o olmazsa temizlik oluyor, giriyor yani araya bişeyler
Demekki çocuğum falan olsa Bilgisayara uzaktan el sallicam
Bende birazda aşırı titizlik var, anacuğuma çekmişim. Misal Banyoyu falan silerim, eşim girincede YAA NE İŞİN VAR DAHA
YENİ SİLDİM DİYE kızarım hahahahaha
Yerleri silerim Adama basma diye bağırırım... evettt zeynebi kaybetmişiniz..

Ay hemen geldin kaçıyon yaaa (((
Valla sinem için benimde aklımdan geçiyor 10. gün 114 çünkü. Olma ihtimali var çok istiyordu eşi inşallah istedikleri gibi olur.

Ayy olabilirmi pek ihtimal vermiyorum bakalım bana spriz olcak
Ayy kizlar kocam beni sınır hastası yapcak 1 haftalık izine ayrıldı ben ona alma defim hamileliğinin ilk günleri beni rahat birakmicak
Binanı. Etrafında tadilat isleri yaiyo bahçeyi temizliyor yatak odamın köşesinde çatlak vardı onu onarıyor bana kalkma diyo kuzenim dip kose temizledi gitti batırdı rahat edemiyorum ben napicam

Son düzenleme:
Tatlım bu kadar kendini yıpratma ya. yazık ediyorsun. Temizle temizle nereye kadar dime ama :))) Valla bizdede aynı canım eşim evde ben evdeyim. Bakalım nereye kadar böyle gidecek. Kendine iyi bak.Ama çokda özletme gel tamamı tatlım.
Canım bu işler belli olmaz neden olmasın ikizde olabilir tabikide. Aman eşinde ne alem niye izin aldıki hayret bişey. AMa kendini yorma derim ben. Ya dağıttığı gibi toplasın temzilesin yada kayınvaliden yapsın. Azcık naz yap. Yoksa hiç yapamazsın baştan nasıl başlarsa öyle devam eder :)))))

Canım gel beni gor gülersin esim varken elimi bişeye sürmüyorum ondan istiyorum ben yatıyorum oo oturuyo bacaklarımı onun kucağına uzatıyorum agriyo diye masaj yaptırıyorum bacağım kasiiniyo diyip yaptırıyorum
Ama dışarı çıkınca hemen eve sarılıyorum ağır is yapmadan oda oda gezip düzene sokuyorum
Ama 1 hafta geçsin ben onlara yapcami biliyorum 8 regl gunüm şuan erken diye yapamıyorum
Hiim aklıma mandalina vurdu gelsin gitsin bulsun

sinem alemsin canım helal olsun doğru yöntem:)godes doğru diyo nası başlarsa öle gider

tatlımmm hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin inş.
darısı bizlerin başınaaa

çookk sevindim sıra kimde merakediyorum

darısı bizlerin başınaaa

Saol canım darısı olmayanlara inşallah vallah ben hep karıştırdım kim hamile kim ne yolla kaldı hep karıştırdım
İklim anne 40 ini cikarsada listeye bı el atsa
Sayfa uzun zaman girmeyenleri silse ilk sayfaya bakiyorumda tanımadım çok isim var kizlar ben sevdaliyim

Son düzenleme:
Ohh çokda iyi yapıyorsun. Sefasını sür valla. Yaşasın kötülük
sinem alemsin canım helal olsun doğru yöntem:)godes doğru diyo nası başlarsa öle gider
Dime boncuğum yaaa siz söyleyin tecrübeli olarak...
darısı bizlerin başınaaa

Canım şurda kaç kişi kaldıkki hamile olmayan kim bilir belkide sıra sana gelmiştir.... bellimi olur

Ahh kizlar su merhametim olmasa esim ne anlar tadilattan yorulmuş kendisi satış şefi temiz ısı inşaat ısı bilmez çok yoruldu gidim aliyim mandalina dedi istinye Carrefoursada var ama ben isteyemedim günah yarın dedim geçiştirdim alışmasın diye

Kizlar az önce kuzenimle tel konuştuk 45 kg 2. Hamile 23 yasinda ilk bebisi 1,5 yasında kazayla kaldı guzel allahim kimini yagdirir kiminede kuzenim minyon tip nadil bakcak bilmem
Konuya geliyim Dr demiş iliskide sperm icine boşalta bilirsinin bebek için yaralı demiş dohrumu sizce
Durun bii Google soruyim
Google benim arkadasım o lmasa ben boş bı teneke :))))

Kizlar internette gezinirken kafamdaki soru işareti kaldıryim derken iyice karıştı:)))
Yazamicam seyler bebisle ilgi normal bildigimiz seyler erken doguma sebep oluyomus meger bilmiyodum

darısı bizlerin başınaaa

Mutlucum kim kaldıki :82: sen,ben ve godes ve haaa Areni merak ediyorum . Bilen yok mu? Yada yazan olduda ben mi kaçırdım.. Belki sıradaki sensindir

Sinemcim İnternette ne kadar çok dolaşırsan o kadar çok kafan karışır hayatım. Rahat ol, hamileliğinin tadını çıkar. Kafana takılan sorular varsada Doktoruna danış Bitanem. Ayyyy Sinemmmmmmm Allahın izniyle ANNE olucaksın canım...

sinem hemileyken ilişkide sperlerin içeri girmesi iyi değilmi rahmin kasılmasına neden oluyomuş bende duyuştum..

zeyno aren de hamileydi ama bayadır bende haber alamadım en son godes haber getirmişti ondan

sinem hemileyken ilişkide sperlerin içeri girmesi iyi değilmi rahmin kasılmasına neden oluyomuş bende duyuştum..

zeyno aren de hamileydi ama bayadır bende haber alamadım en son godes haber getirmişti ondan

Tatlım malesef gene hüsran sonunu ((( Özel sebeplerden buraya fazla giremiyor canım. Bende face görüşüyorum

kızlar bende hemen hemen her gün girip okuyorum hepinizi takip ediyorum ama girip yazmaya üşeniyorum bazen artık bayağı ağırlaştığımı hissediyorum, iki bişey yapayım benden yorgunu olmuyo artık son 3 haftam hayırlısıyla sağsağlim sağlıklı bir şekilde Ece'mi kucağıma alayım tek dileğim bu şu anda. daha eşyalarını bile yıkamadım salı gününe odasını dizicez allah kısmet ederse, aman haftayı atlatana kadar gelme kızım süpriz yapıp diyorum :)) geri herşey hazır sayılır, mutfak dolaplarının içi, gardolaplarımın içi falan annemler kayınvalidemler geldi yaptılar hep, bir tek odasını yerleştirmek kaldı, salonun vitrinleri ve ayın 23ünde kadın gelecek temizliğe, biraz geç olacak ama ne yapayım erken yaptırsam kirlenir tekrar. erkende gelirse ben hastanedeyken kayınvalidemler kadının başında dururlar artık. ama gerçekten çok zorlanıyorum artık herşeye, allahım benide tüm hamişlerimizide bir avazda kurtarsın inşallah.. yarın drda kontrolüm var bakalım gidişat nasıl ne diyecek dr, kuşumun kilosu ne olmuş, hayırlı haberlerle dönerim size inşallah..

sinemcim gerçektende baştan nasıl başlarsan öyle gidiyor, hamileleliğinin keyfini çıkar, ye iç yat valla.. ben o yönden çok şükür çok şanslıyım, annemler kayınvalidemler bana hiçbir şey yaptırmadı bu güne kadar. eşim desen o zaten benim hep sağ kolum oldu, o olmasa ben ne yapardım allah başımdan eksik etmesin diyorum, hele bu ara iyice halim yokya kaç gündür kahvaltımızı hazırlayıp beni kaldırıyo, hemde bilmediğim spesyaller valla:)) maşallahımız var bebiş oluncada eminim o benim en büyük yardımcım olacak.

godesim, zeynom, mutlucum o kadar içten diliyorumki inşallah enn kısa zamanda sizlerede nasip etsin hayırlı sağlıklı bir evlat. hep dualarımdasınız. zaten sizide tek tek doğurtmadan bu topiki bırakmak yok

saol canım biliyorum ki tüm hamişkerimiz senin gibi bize duacı dualarını rabbim duyuyor biliyorum ve zamanımızınyaklaştığına inanıyorum :)

hadi bakalım sanki bana sırada sen varsın gibi geliyor sonra godesim ve bu topikte kapanışıda ben yapıcam :)

Ben geldim kizlar az önce idrar testi yaptım:))))
Çok yavaş ilerledi ama iki çizgide çıktı çizgiler çok belirgin degildiler çok azda belirgin olsa hamış sayiliyolurmus iki çizgide yarim saatin icinde belli oldu cook istemstim iki çizgiyi görmeyi Rabbim nasip etti darı godes mutlu zeyno godesime insallah

kızlar eşimi kandırdım :) pelinin resimleri facede :)
haber verim bakın her an silebilirim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…