Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescım ınan kafamdakı soru ısaretılerı hep kaldırdın allahım tez vakıtte insallah senıde anne yapar
ama gel bana sor hıc belırtı yokkya hala anlayamıyorum inretnette baktım
3 hafta 5 -30
4 hafta 75-2600
5 hafta-850-20.800

ben 3 le4 un arası yan :KK9::KK9:

yaaa sinem takma artık şu an hamilesin işte oyna zıpla sevin aklına kötü şeyler getirme
dua et sadece değerinin ikiye katlanması için

bende 8 . gün tahlil yaptırdım 132 çıkmıştı benimkide çok yüksekti dr ikizmi koymuştuk die sormuştu:86: acaba ikizdide benim oğlum diğerini yuttumu:44::KK60:
o bünyeye bağlı şekerim 40 gayet iyi şu durumda
önemli olan 2 ye katlanması o zman tam bayram edicen :KK76::KK76::KK76:

Beratım kardeşini yuttu :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

benimde hiç belirtim yoktu ona bakarsan
godesi aramıştım benim karnım ağrıyo belim ağrıyo kan vercem şimdi kesin adet olcam üğüüü die:KK43:
ben hiç ihtimal vermiyordum hamile olduğuma
godes ablam saolsun hep destek oldu
zaten ilk o öğrendi annemden kocamdan önce:96:

Birde sinemcim kimsenin değerini kendinle karşılaştırma çok yanlış olur. herkesin bünyesi farklı atıyorum 9. gün değeri 40 çıkanda olur 80 çıkarda olur. O yüzden herkesin değeri farklı.

godescım elıfın degerınden sonra bu azın ıyı geldı

elıfcım dogru dıyo tadını yasıyımm esımde cok devınde baba adayı dedeınm nasıl sevındı ayyyy

godescım dıger kızlar bebek ıcın dualarım bıtmıcek sızın ıcın edıcemm

godescım ınan kafamdakı soru ısaretılerı hep kaldırdın allahım tez vakıtte insallah senıde anne yapar
ama gel bana sor hıc belırtı yokkya hala anlayamıyorum inretnette baktım
3 hafta 5 -30
4 hafta 75-2600
5 hafta-850-20.800

ben 3 le4 un arası yan :KK9::KK9:

Ayyy tatlım bak araştırma falan yapma diyorum sana işte değerin gayet iyi. Önemli olan salı günü değerinin artması. LÜtfen bu güzel anın sevinçii yaşaa.
Çok tebrik ederim tatlım bu arada :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:
benimde hiç belirtim yoktu ona bakarsan
godesi aramıştım benim karnım ağrıyo belim ağrıyo kan vercem şimdi kesin adet olcam üğüüü die:KK43:
ben hiç ihtimal vermiyordum hamile olduğuma
godes ablam saolsun hep destek oldu
zaten ilk o öğrendi annemden kocamdan önce:96:
eveeeeeeeettttttttttt :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
godescım elıfın degerınden sonra bu azın ıyı geldı

elıfcım dogru dıyo tadını yasıyımm esımde cok devınde baba adayı dedeınm nasıl sevındı ayyyy

godescım dıger kızlar bebek ıcın dualarım bıtmıcek sızın ıcın edıcemm
Canım diyomya kimseyle karşılaştırma diye. Allah tüm duarımızı kabul etsin inşallah..

landarc 11 haftalık gebeymiş:KK49:
şimdi benim test yaptığım gün yazılan yazılara bakıyordum orda gördüm
tüp yaptırıp tutmamıştı
11 haftalık gebelik çizelgesi var :KK49:

landarc 11 haftalık gebeymiş:KK49:
şimdi benim test yaptığım gün yazılan yazılara bakıyordum orda gördüm
tüp yaptırıp tutmamıştı
11 haftalık gebelik çizelgesi var :KK49:

Ayy maşallahh yaaa. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Demekki hamile kalmış süper yaaa..

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: ayyyy canım bu ne güzel bir haber inanki çok ama çok sevindim, inşallaaaahhhhhhhh değerin güzelce katlanır salı gününe güzel haberlerini bekliyorum:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Saol canım benim inşallah salı gunü guzel müjdeli haber veririm ben tam anlamıyla salı gunü sevinicem :KK4:

Kizlar bise dicem ama kızmayın
Tedaviye başladım acaba yumurtalarım gelisicekmi gelişti acaba emriyolar gelisicekmi gelişti
Acaba sonuc pozitif olcakmi Dr pozitif dedi
Simdidide elimde değil salı yukselcekmi yükselirse yaa boş gebelikse
Yaa kizlar ben normal değil salak salak kafama talikiyorum az onca yatakta dönerken karnıma kiramp girdi hii dedim yerind
Off valla kafayı yicemm aksamda esimle tatrtistim annesi geznedn gelmiş suratları bes karış niye ooyleler dedim neymiş hoş geldin dememisim onlar giderken beni bana bise demediler edimde kalbimi kırdı sonra gelmiş gönlümü alıyo onlar lafci bana laf getirtme falan
Nese dedim yukari ciktim karsima gecmis annesi akrabasinin gelini dışardan hazır yemekten cocuğu özürliymus 6 aylik hamileymis sana yasak diyo hiç kale almadı eve geldim cips esim
yemeye koymadı iste erkekler böyle hemen etkileniyo off bu kadindanda çok çilem varr

Son düzenleme:
Kizlar bise dicem ama kızmayın
Tedaviye başladım acaba yumurtalarım gelisicekmi gelişti acaba emriyolar gelisicekmi gelişti
Acaba sonuc pozitif olcakmi Dr pozitif dedi
Simdidide elimde değil salı yukselcekmi yükselirse yaa boş gebelikse
Yaa kizlar ben normal değil salak salak kafama talikiyorum az onca yatakta dönerken karnıma kiramp girdi hii dedim yerind
Off valla kafayı yicemm aksamda esimle tatrtistim annesi geznedn gelmiş suratları bes karış niye ooyleler dedim neymiş hoş geldin dememisim onlar giderken beni bana bise demediler edimde kalbimi kırdı sonra gelmiş gönlümü alıyo onlar lafci bana laf getirtme falan
Nese dedim yukari ciktim karsima gecmis annesi akrabasinin gelini dışardan hazır yemekten cocuğu özürliymus 6 aylik hamileymis sana yasak diyo hiç kale almadı eve geldim cips esim
yemeye koymadı iste erkekler böyle hemen etkileniyo off bu kadindanda çok çilem varr

Canım gayet normal endişelerin. Önce ikiye katlanacakmı diyeceksin sonra kese yi görecekemiyim sonra kalp atışı sonra testler falan derken böyle geçip gidecek. EMin ol bu duyguları herkes yaşıyor tek sen değilsin. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin tatlım.
Kaynanada herşey heee hee diyecen ama gene kendi bildiğini yapcan canım. En güzel takdik bu şekilde daha kolay üstesinden gelirsin...

X