Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

aferin hep böyle ol kızına örnek ol:76:
anası temiz olanın kızıda temiz olur yoksa dönüp bakmam he

ayy bende geliyimmi ya evden kaçmış olurum
yarın bna 8-10 kişi gelcek bugunde benim temizlik yapmam lazım

ya benim karnım çok ağrıyo:84:
ama karnımmı kasıklarımmı tam kestiremiyorum
dün gece bilg. başında oturdum sona yoruldum yatıyım uzanıyım dedim tv karşısında sona göbeğimi ellerken elime bi sertlik geldi böle artık sırtımıydı kolu bacağımıydı anlamadım ama resmen elimde tuttum bebeği toplanmış kalmış yazuk oraya sona yavaş yavaş ovdum bi tekme attı gitti ayy çok güzeldi yaa

Ay sude evet yaa bende geldim belki yazmıştır diye hanım ortalard yok yaaa
Bizi bekletme sude yoksa

Deli ufaklığım benim yazını okurken ne geldi kızın eline diye düşünürken sonunda çok güldüm. Ohh be bir an kokrtum :)
Paşam birazcık ilgi istemiş :)

Ay sude evet yaa bende geldim belki yazmıştır diye hanım ortalard yok yaaa
Bizi bekletme sude yoksa

İyi geceler kizlar beni uyku tutmadı bı kankilerimi yokliyim dedim ramazandan dolayı fazla giremiyorum takipte edemiyorum yeni arkadas edinmisi sude aramıza hoş geldin belki yeni değildir ama yeni farettim
Ee kizlar varmi değişen bise ben eli kulağında her an rengli olabilirim hiç gunünü şaşırmaz bı saat geç geldiji bilmem gunünden bı saat önce beni ziyarete gelir suanda çok kötü karnım agriyoo ((

Tebrik ederim canım Allah tamamını erdirsin 2 çizgi yazılısı kolay ama sanki yasanısi imkansız geliyo
Suan çok duygusalim az önce belgesel kanalında insan yaratılışını izledim Rabbim öyle titiz öyle mükemmel dizayn etmiski oo spermlerin gidişatı döllenmesi rahime tutulması
Ve düşündüm çevremde herkeze Rabbim bunu yaşattı ve duyguyuda demekki onlara laik gördü yada söyle diyim bu güzelliği tattırdı ama ben hayır böyle programın üzerine karın ağrısı başladı Buda benim imtihanım inanın aglayarak yazıyorum tamam şükür ediyorum ama niye ben bundan imtahandayim herkezin kolaylıkla elde ettigi seye ben neden zor ediyorum isyan etmekten kokuyorum her konuda yoruldum artık polyanaca oynamaktan herseyden sıkıldım

canım bbenim yaa oofff ...zor elde edenler de kıymetini daha iyi bilir ama bunu unutma..allah insanın yaradılışını o kadar ince dizayn etmiş de seni beni bi kenara mı atmış zannediyosun..işte hepimizin sınavı ayrı canım benim yaa..bende deli oluyodum yaaa hemen hamile kalanlara şaşıyodum,hele tek seferde ister istemez oldu diyenlere gıcık oluyodum hele hele koruna koruna oldu diyenlerin üstüne atlayasım geliyodu:)çocuk sahibi olmak yok yumurtlama
günü olcak da yok spermler çok ve hareketli olcak da ıvır zıvır bissürü şeyiyle mucize gibiydi.zaten de öle ama rabbim öle güçlü ki bu mucizeyi defalarca tekrarlıyo her gün..uğraşmadan elde edenler mucize olduğunun bilincine varamıyo..senin mucizen geldiğinde sen nasıl bi mucizeye sahip olduğunun bilincinde olcaksın..bunun için değer inan ki...yaşadığım için biliyorum:)eeeeeeee eşekten düşmüşün halini yine ancak eşekten düşmüş anlarmış..o yüzden burdayız ,beraberiz ..allah sabredenlerle beraberdir...

Oy canım benim ne güzel yazmışsın valla. Ancak bizler birbirimizi anlarız. Bende inanıyorum o mucize birgün bizi bulacak ve bebeklerimizin kıymetini daha iyi anlayacağız. Şuan bile yere göğe sığdıramıyorum olmayan bebeğimi olunca ne yapcam acaba
Tam görmemişim ben ya

Canım bazen varya bu hiç beklemediğimiz regliye bile şükretmemiz gerekiyor. Onu olamayanlar bile var canım. İnsan zaten elindekinin kıymetini bilmezmiş. Bizim derdimiz tabiki level atlamak ama inan oda olacak.
Bu arada canımcım sudegürsel yeni değil sen yeni farkettin galiba. Sadece çok sık girmiyordu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…