Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım ben duyduğumda 6+1 di yani test yapınca aradım 2 hafta sona gel dediler
sende ondan önce gidersen boşuna gitmiş olursun bekle biraz
halayımızıda çekeriz aşkolsun

kalp atışlarınıda duyalım o zman hepberaber bidaha çekeriz

bişi sorcam kızlar
ben bugun iftarda yemek yemedim canım istemedi önden mercimek çorbası sona tost pizza kola falan yedim şimdide acayip midem bulanıyo birazda çıkardım

bunlar zararlımı?
sürekli değil ama yiyorum işte böle canım çektikçe
kötümü besleniyorum acaba?

Canım miden boştu bütün gün tabi bunları yiyincede fazla geldi.
Sonuçta çorba ve tost tamamda tatlım pizza ve kola faydalı bişey değilki. Herzaman yemiyorsun sonuçta 1 kereden bişey olmaz ama. Mümkün oldğunda bu gıdalardan kaçarsan süper olar.
Yoksa devam edersen

canım sıvıyı almadan nasıl oldu peki bide sıvı alttan alınıyoya rahim ve karın farklı bölgeler demi bilmiyom kızlar milletede yaydık allah sonumuzu hayır etsin..

benden yumurta toplama işleminde çekmişti drum sıvı. transferden birkaç gün sonra inanılmaz sıkışmam olmuştu acile gittim tekrar sıvı gördüler az bişey. ama bir müdahale yapmadılar, bir tane serum vermişlerdi sancı hafiflesin diye. ki benim negatifti sonucum, inşallah senin değerlerin güzel katlanır canım. fazla takma bunu kafana gerçekten olağan şeyler, bebişide etkilemesin, bu zamanlarda stres iyi değil.

valla elifcim evet zararlı aslında kola pizza falan ama bende arada yiyorum, çok kasma kendini canın çekiyorsa ye yani. mesela burger kingde çok zararlı ama ben dayanamıyorum 15te bir yada ayda bir falan yiyorum ne yapayım. kola hamilelikten önce günde 1 litreye yakın içerdim onu bıraktım ama arada içmiyorum değil, mesela dün içtim bir bardak hele tostun hiç zararı yok bende çok severim ve kahvaltıda çok yaparım:)))

evet çıkınca çağrı atarım

bak bakalım kime benziyor kuzucuğun:)) iklimle benimki babalarına benziyorlar, bari sen kendine benzet:))))) bak hayalbazınkide maşallah aynı annesi, erkekler anneye kızlar babaya benziyor galiba

tamam dikkat edicem artıkın
byy sen 15 günde demişsin ben 3 günde bir içiyorum 1 bardak kola ama bundan sona daha dikkat etcem ya çok kötü oldum pizza hele hiç yemem herhalde uzuuuun bi süre tiksindirdi beni

dediğin gibi abla iftara kadar bişi yeme sona laappss diye doldur mideyi olacağı buydu
yarın oruç tutmucam gideceğim yer biraz uzak hem sabahın körü normalde öğleden sona kalkıyorum 1-2 gibi kalkıyorum yarın erken kalkcam tansiyonum falan düşer diye niyetlenmicem

bakalım oğluşum nasılmış

Son düzenleme:
bak bakalım kime benziyor kuzucuğun:)) iklimle benimki babalarına benziyorlar, bari sen kendine benzet:))))) bak hayalbazınkide maşallah aynı annesi, erkekler anneye kızlar babaya benziyor galiba

ayy bizim herif kel ve gözlüklü
diyor zaten yarın bakıcam eğer gözlükleri yoksa ve saçlı olursa bu benim değil dicem die uyusss

sağlıklı olsunda ama dediğn gibi oğlanlar anaya benziyo galiba

hayalbazınki bi başka zaten yaa ısırasım geliyo onu

o ultrasona girerken tok olmak zorundasın ve 15 dk önce çikolata yiyosun, söylemediler mi öyle birşey sana.

120 tl canım
yarın gidiyorum kısmetse sabah 11 de
inşallah sorunsuz geçer

yalancı sancımı
sen anlatırken bi tuhaf oldum
yavaş yavaş alış diyor yani bebik , tırstımm:18:
geçmiş olsun cnm

saolun kızlar geçti çok şükür ama fenaydı yandıkki ne yandık
hadi bakalım canım güzel haberlerle dön bize
evet canım yalancı başlarmış artık ve başladıda işte gün içinde ara ara çok çok çişim gelmiş gibi sıkışıklıkta oluyor büyüdükçe başladı
napalım rabbim tüm arkadaşlarıma yaşatsın buda tadı biberi
bu arada benim muayene param 120tl
heyecanlısındır şimdi yarına

Son düzenleme:
o ultrasona girerken tok olmak zorundasın ve 15 dk önce çikolata yiyosun, söylemediler mi öyle birşey sana.
yooo
hiç öle bişi dememişler
zaten eşim gitti randevu aldı
ben yinede yiyim bakım yarın çikilatamı saol bebişim

evet evet heyecanlıyım
merak ediyorum ve azcık endişeleniyorum da ama Allah büyük inş. güzel haberlerle dönerim
senin sancılarda bizede uğraycak bikaç ay sona :18:

Selam Canlar..

Geçmişe şöyle hızlı hızlı bir baktım gözümden kaçan bişey olmamıştır inşallah..
Sudecim hamilemisin değilmisin pek anlamadım gülüm ya? Geçmiş olsun canım benim. Sıvı olayınıda ilk sende duydum..
Merak edilecek bişey yoktur inşallah. Bebişin geldin galiba canım
Canlarım hepinizi öpüyorum.. ALLAH hamişlerin yardımcısı olsun.

SUDECİM tebrikler ,
buna ohss deniyor bildiğim kadarıyla netten bakabilirsin, ilaçlarını düzenli kullan ve kendini yorma, hatta tuvalet ve yemek dışında yerinden kalkma derim. 2 günde birde bhcg baktır. benim ilk aşılama deneyimimde e2 değerim yükseldiği için iptal olmuştu. ilk belirtisi e2 nin yükselmesi zaten. dediğim gibi netten bak ama çokta kafanı bulandırma herkesin durumu birbirinden farklı yani kişisel yorumları değil bilimsel açıklamasını dikkate al. tekrar TEBRİKLER

Face de nerelerdesiniz kızlar ya, benim yok ama eşiminkinden bakardım arada, mmerak ediyorum vallahi. Bu arada kızım 5. Ayını da bitirdi 8200gr ve 64cm olmuş. çok iyiyiz maşallah bizden bu kadar.

Face de nerelerdesiniz kızlar ya, benim yok ama eşiminkinden bakardım arada, mmerak ediyorum vallahi. Bu arada kızım 5. Ayını da bitirdi 8200gr ve 64cm olmuş. çok iyiyiz maşallah bizden bu kadar.

Ohh maşalaaaaaahhhhhhhh prensesime yaaa.
Bir fotosunu görseydik yaaa azıcık sevseydik :)
Bebeiş iyide canım sen nasılsın tamamen alışabildinmi hala zorlanıyormusuz :)

Son düzenleme:

zeynom benim boncuk gözlüm

eveeeettt

sude hayırlı olsun canım ya inş sıkıntı olmaz sen yarın bi daha test yaparsın ..çok yaymasaydı kocan yaa bide onun stresi binmesin üstüne canım benim rabbim korusun bebişini inşş

iklim sancı olayını çok dikkate al tamam mı kendini yorma tekrarlarsa hemen doktora git canım allah korusun erken merhaba derse amanın benim kuzi 30 haftalıok doğurdu kızın canı çıktı şimdi çok tatlı cimcimemiz var ama o günler çok zordu dikkatli ol

byy sen yazmıştın kaliba sola yatma konusunu bende ilkin takmıştım ona ama olmuyo hep bi tarafa yatılmıyo çok kasma kendini ha dikkat edersin ama senin de rahat dinlenebilmen lazım ki bebik de rahat etsin dimi ama...

Ohh maşalaaaaaahhhhhhhh prensesime yaaa.
Bir fotosunu görseydik yaaa azıcık sevseydik :)
Bebeiş iyide canım sen nasılsın tamamen alışabildinmi hala zorlanıyormusuz :)
evet yaaa bende merak ediyom senin kızı bi fotosunu görsek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…