Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bu arada benim ara kanamalarım başladı. Geçen ay başında kimyasal gebelik sonrası reglimi normal oldum 13 gün sonra tekrar kanamam başladı. Doktorumu aradım bu ay normal böyle olması çok fazla ilaç kullandın dedi. SOnra ay başında normal reglimi gene oldum ama miktarı azdı gün sayısı aynıydı. Ama bu sefer cuma günü gene regli oldum yani gene 13. gün sonra. Bu sefer kanamam normal regli gibi. DOktorumu aradım gel bir bakalım dedi salı günü sabah doktora gidicem inşallah kötü bişey yoktur. Sanırım bu tüp bebek denemeleri iyice bünyemi bozdu ( Umarım kaş yapim derken göz çıkarmamışımdır.
Kendime 6 ay normal yolla deneme zamanı vermiştim bu süre zarfında hiç doktora gitmeyecektim ama alışkanlık yapmış bünyeme geçen ay gitmedim ya doktora bu aya kısmetmiş. İlla gideip açıcam yoksa rahat etmiyorum :)))

:) aç aç aç

canlarım allah aşkına kusura bakmayın ben çooooooookkkkkkkkkkkk fenalardayım evde olsam size yazmadan dururmuyum kan tahlilini en son yaptırdığımda 290 lardaydı sonra hiç yaptırmadım çünkü 3 gündür tıp fakültesinde yatıyorum ohss teşhisinden dolayı bebişinde kesesi dahi gözükmedi daha alttan baktılar hatta ben razı olmadım dokdorda çok kızdı ne zararı olacak diye ama alttan bile bakınca kese görünmedi şuan 4 haftalık ama benden suyuda almadılar iğne vuruyolar serum veriyolar alttada sonta çok fenalardayım anlayacağınız şuanda eşim leptobu ve vınnı getirdiği için yazabiliyorum bana dua edin nolurrr ramazan müarek günü rabbim bebişimi bana bağışlasınn enide u dertten kurtarsın nefes alamıyorum şişkinliğimde aynııı....

Ay canım benim nasıl merak ettik seni. İnşallah bebeşin iyidir ve tüm bu sıkıntılarını atlatırsın. Değerin düşük olduğu için görülmemeiş olabilir kesen. Bir kaç gün sonra minicikde olsa gözükebilir. İnşallah şu vucudundaki su olayınıda atarsın tatlım biran önce.
Çok geçmiş olsun canım. Bizi mümkün oldğunca bilgllendir lütfen.
Çok güzel sonuçlarını bekliyoruz.
Çok geçmiş olsunnn

canım çok geçmiş olsun allah şifa versin..daha küçük olduğu için görülmemiştir kese bence de.hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Yapacak bişey yok zaten boncuğum mecbur acıcam :)
Korkuyorum yaa bu açma meselesi hobim olacak diye

canım korkma iyidir açmak:)nasıl mı valla ben çok faydasını gördüm hamilelik ve doğumda özellikle.millet yok alttan mı muayene olcak,yok çatı muayenesi korkunç mu, yok doğum öncesi nası lavman yaptırcam vs vs ödleri kopuyodu bana vız gelip tırıs gidiyodu valla...ben rahim filmi çektirmiş adamım, ayda iki kere alttan muayene olmadım mı rahat edemeyen bir hatunum dedim hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççç zorlanmadım:)kasmadım kendimi bu sayede:)yani şu anda ileriye yatırım yapıyosun

Sudecim çok geçmiş olsun. ALLAH acil şifa versin. Bebişin sana sımsıkı tutunsun inşallah.
Ohss yumurtaların aşırı uyarılması mı oluyor? Canım inşallah bir an önce düzelirisn ve hamileliğinin tadını çıkarırsın.

Aaa canım çok doğru valla benide hayatta etkilemez öyle şeyler yaşasın en çok yatırımı ben yaptım valla

Godes , iklim , elif , byyy , sinem , sude , mutlu , hayalbaz ,
Canım nerelerdesin bakem hee. Azcık anlat bakalım neler yapıyon. İş bakıyonmu yada buldunmu. Hiç bahsetmemişin kendinden...

sudecim çok çok geçmiş olsun
inşallah bu mübarek günlerde bunca sıkıntının karşılığını alacaksın
kesenin gözükmesi için çok erken daha meraklanma
Rabbim seni biraz daha sınıyo umarım en kısa zamanda atlatır ve normal bi gebelik geçirirsin
bebeğini düşün hep dua et bizlerde senin için dua etcez kendine iyi bak canım moralini bozma

Cantanem iş görüşmem var haftaya tekrar. Hayırlısı bakalım. Sabah kalkıyorum biraz ev işi derken, oturuyorum bazen kitap okuyorum, bazen yeğenlerimi görmeye gidiyorum. Yani bir şekilde meşgul ediyorum kendimi ama onun haricinde Hayatıma renk katacak bişey yok be tatlım. Tüp Bebek fikrini aklımdan çıkardım şimdilik, hem maddi açıdan şu an zaten imkansız. Burda 3000 - 4000 Euro tutuyormuş. Bir Arkadaşım var o anlattı, hiç memnun kalmamış tedaviden. İnsanlar artık Tedavi için Türkiyeye gidiyorlar, türk doktorlarımız çok daha süperler. Her konuda sadece Bebek tedavisi konusunda değil.
Ben zaten bir kere Aşılama yaptırdım, onun öncesindede Klomen kullanmıştım 5 ay boyunca, yumurtaları uyarmak için. Başka da bi tedavi görmedim. Biraz askıya aldım bu aralarda Bebek işini. Ameliyat olalı 5 hafta oldu, yani kolları sıvayıp işe girişmek lazım aslında. Ama hayatım işe de başlamam gerek. Hayırlısı olsun hakkımızda be boncuğum. Allah yardımcımız olsun. Öpüyorummmmmmmm

çok geçmiş olsun öncelikle, bu durumu yaşayan çok insan var merak etme inşallah sende atlatıcaksın bu günleri, moralini yüksek tut en önemlisi bu çünkü, bak tedavinde yapılıyor hastanedesin hiç bir sorun olmaz drlar herşeyi yapar ve atlatırsın. Kese içinde bencede biraz erken gibi, değerin güzel katlıyorsa keseye kafanı takma herkeste aynı tarihte görünmüyor. Allah yardımcınız olsun.

sudecim çok geçmiş olsun şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine sağlığına kavuşursun bebeğinde seninledir umarımk.i.b.

Godes , iklim , elif , byyy , sinem , sude , mutlu , hayalbaz ,
canımmmmmm nerelerdesin yaaa özledik

umarım hayırlı bi iş bulursun canım

sen nerdesin bakım küçük hanım kayıplardasın olmuyor böyle

Canım çok haklısın insanlar yurtdışından buraya geliyorlar gerçektende. Sende şöyle kafanı iyice toplada tam çalışmalara başla. Senin daha vaktin çok var normal denemek için. Yumurtlama günlerini kaçırmamaya çalış. DÜzenli bir dene bakalım sonuç ne olacak ona göre karar verirsin. Gerçekten hem maddi hem manevi çökertiyor tüp bebek. İnşallah gerek kalmazdan haöile kalırsın tatlım.
Umarım iş görüşmende istediğin gibi gider. Evde oturmakda bir yere kadar...
Çok öpüyom seni kendini özletmeeeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…