Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım maşallah senin kızada belli boylu olucak sizinki biz eşimle uzun değiliz o konuda bizim gibi olsada yeter önemli olan sağlığı ama hayırlısı bakalım.

hımm ya bizde vazgeçtik PELİN olucak tahminen ama yinede her ihtimale karşı belirsiz yeni fikre açığız :)
senin değiştirmene çok sevindim çünkü ecrine ben pek ısınamıyorum ama sizin bileceğiniz şey elbet canım :)
naz ece ikiside hoş ama daha karar vermeyelim arayışta kalalım :KK9:

yaa ben aslında ecrine o kadar alıştımki yani başka birşeyi benimseyemiyorum, bakalım artık ece mi naz mı başka bir şey mi:KK31: evet en iyisi beklemede kalmak şuan için. pelin ismine gelince güzel isim canım ama ne bileyim bencee daha güzel isimde bulabilirsin belki acele etme sende bakalım, ama kötü değiil kulağa hoş geliyo pelin de.

ecrin ismini çok duydum ama tek başına anlamının ücret olduğunu bilmiyordum:26: kötüymüş ya o ne öle ücretinne kadar veriyim der gibi :KK9: NAZ da güzel ECE de güzel hatta ECE NAZ daha güzel:KK69:

PELİN mi:KK19:
İKLİM kadar hiçbi isme ısınmadım ben:63:
ama yinede senin çoccuuun canım bananee:KK52: ama iklim olsun:KK60:

evet tatlım ücret demekmiş müftülüğü arayıp sordum.. ece naz da güzel ama ben iki isim sevmiyorum, tek ve sade olması daha güzel. bakalım artıkk hayırlısı..
senin isimide beğendim berat güzel mübarek isim, adı gibi mübarek insan olsun inşallaaahhhhh..

canım ya ölmüş birinin adını koyma be :18: ben koymam şahsen
ama berat özkan olaraktan zevk meselesi fena değil :)
benimdr oruç tutmak yok borçlanır sonra tutarsın dedi
sende minnak yavrını neden aç susuz kodun bakim :KK59:

birşey söliyimmi canım ya normalde 2 saatte bir acıkırdım şimdi allaha şükür hiç açlık çekmedim bugun nede susuzluk:nazar: saat kaç oldu hala dimdik ayaktayım ve ev işi yapıyorum.

dün gece niyet ederken ;Allahım sen kolaylık ver yavrumu aç bırakma dedim çok şükür çok rahatım hatta geçen senekinden bile rahat:nazar:

dr a yarın gitcem banada kesin tutma diycek biliyorum:KK31:
ben kendimi iyi hissettiğim sürece ve oğlum iyi olduğu sürece tutcam bakalım

Berat a gelince biz çok sevdik o bebeği :KK16: annesinide çok severim ona sordum sen üzülürmğsğn taksam diye hayır ne üzülmesi çok mutlu olurum dedi gözleri doldu:KK43: bende sevdim ismini yavrumun eşimde Özkana taktı soyadını koy diye iki isim olcak bakalım:nazar:

evet tatlım ücret demekmiş müftülüğü arayıp sordum.. ece naz da güzel ama ben iki isim sevmiyorum, tek ve sade olması daha güzel. bakalım artıkk hayırlısı..
senin isimide beğendim berat güzel mübarek isim, adı gibi mübarek insan olsun inşallaaahhhhh..

saol canım aminnn
Allahım hepimizin yavrusunu hayırlı eylesin inşallah
isimleride yaşamlarıda çok güzel :nazar:olsun

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52: 2 saat önce telefon geldi dr beycik akşam 8 de tranferin var dedi yani 3.gün bende niyetliyim tabi :KK1: ezanda 8 buçukta okunuyo dr da dedi ozaman 9 da gel dedi :KK42: yani dualarınıza çoookkk ihtiyacım var kızlar hastaneyle kaldığım yerin arası var baya 1 saat yatsam yeter demi otobüsle geri gelsem eliffff naptın kaç saat yattın bi diyver bakimmmmm :KK1: mutluyum ama rabbim inşallah tutunmasını nasip eder nolur dua edin ramazan mübarek günler....hepinizi öpüyorum sonuç belli olmadan yazarım gene duramam ama aşkolsun godesde kayboldu yaaaa :KK14:

kaç emriyon varmış kaç dondurulmuş varmış bişi sölemedilermi ayy ben olsam çatlarım:KK52:

Allah yarımcın olsun bak mübarek günde transferin olcak ne mutlu:nazar:

canım beni orda transferden sona 45 dakka yatırdılar. sona taksiyle amcamınkızının evine gittim orasıda yaklaşık 20 dk sürdü. akşama kadar orda kaldım o günün akşamıda arabayla evime geldim.biliyorsun ben istanbulda yaptırdım tüpü ama gebzede oturuyorum. 2 saat kadar yolculuk sürdü. eve geldim ertesi gün gezmeye gitiim:KK1: öle dolaştım evde durmamak için kafam dağılsın diye.

yani anlıcan hiç istirahat halinde olmadım

doktor eğer yatmayla tutcaksa bu bebek ben seni yerinden kımıldatmam diyordu
dinlen ama süreklide yatmana gerek yok ağır taşıma ıkınma yeterli

Hadi gözün aydınnnnnnnn:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

godes çalışıyor canım ya ondan uğrayamıyordur:KK59:

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52: 2 saat önce telefon geldi dr beycik akşam 8 de tranferin var dedi yani 3.gün bende niyetliyim tabi :KK1: ezanda 8 buçukta okunuyo dr da dedi ozaman 9 da gel dedi :KK42: yani dualarınıza çoookkk ihtiyacım var kızlar hastaneyle kaldığım yerin arası var baya 1 saat yatsam yeter demi otobüsle geri gelsem eliffff naptın kaç saat yattın bi diyver bakimmmmm :KK1: mutluyum ama rabbim inşallah tutunmasını nasip eder nolur dua edin ramazan mübarek günler....hepinizi öpüyorum sonuç belli olmadan yazarım gene duramam ama aşkolsun godesde kayboldu yaaaa :KK14:
Canımmmm ay nasıl sevindim şimdi okudum hadi hayırlısı olsun inşallah. Anneciğine sımsıkı tutunsun veee hiç bırakmasın. Şuan bebişin seninledir yaa süper. Hadi hayırlısı olsun inşallah. İnşallah 12 gün sonra burdada bayram yaparız. Güzel haberlerini bekliyorum..
İsim mevzuuna gelince bizim ismimiz belli vede değişmeyecek inşallah:KK9:

size bahsetmiştim kızlar kışın hani yengemin bebeği ölmüştü 40 günlük :KK14: buraya resmini falanda koymuştum:KK14:

yengem dediğim amcaoğlumun karısı. bebeğimizin adı BERAT tı bende inşallah Allah nasip ederse BERAT takıcam ve kendi soyadımı yani benim BERAT ÖZKAN ım olcak inşallah:KK69:

bu yengemin ilk çocuğuda kızdı
oda benim 1,5 yaşında ölen kızkardeşimin adını takmıştı şimdi bende onun oğlunun adını takcam:KK14:

bu arada kızlar ben bugun oruçluyum:KK52:
ilk gün denicem dedim ve şimdilik iyi gidiyo bakalım akşama doğru nasıl olcam:KK37:
oruçmu :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
çok kızdım sana gözüme gözükme sakın

Canları iş beni maf etti alt üst etti. Bugün öğlen saatlerinden itibaren gene işsizim. Oldum olası ısınamadım gitti iş yerine. Adamda bugün gel konuşalım dedi. Halbuki konuşmuştuk maaş konusunu bana bugün en son ne olur gibi pazarlığa girecekti fakat izin vermedim. 10 gün önce konuşmuştuk tekrar konuşmaya gerek yok dedim. Gerizekalı herif. Sonuç olarak iş hayatı şimdilik bitii. Yeni iş arayaşına başladım :KK70:

elifcim 10 emriyo var 1 i tranfer edildi 3 yada 4 tanesinide donduracaz dedi dokdor :nazar: inşallah onlara gerek kalmazda benim tek kafama takılan 3.gün yapılması ben 5.gün diye biliyodum progestoron hormonun yüksek dedi dokdor çok yüksek olursa iyi olmayabilirmiş :KK43: inşallah olur nebilim kızlar 13 ağustos test günü öpüyorum kocaman......

elifcim 10 emriyo var 1 i tranfer edildi 3 yada 4 tanesinide donduracaz dedi dokdor :nazar: inşallah onlara gerek kalmazda benim tek kafama takılan 3.gün yapılması ben 5.gün diye biliyodum progestoron hormonun yüksek dedi dokdor çok yüksek olursa iyi olmayabilirmiş :KK43: inşallah olur nebilim kızlar 13 ağustos test günü öpüyorum kocaman......

Canım hadi hayırlısı olsun inşallah. Bu saatten sonra lütfen kafana bişey takma. Sadece bebeğine odaklan 3.gün yada 5. gün önemli olan bebeğin şuan seninle. Her yerin tarzı farklı canım. O yüzden sıkma canını. Çok öptüm inşallah çok güzel haberler verirsin bize :KK70:

ayyy kızlar sinir oldum yaa üyeliğimi dondurmuşlar mı napmışlar yok mail adresime ulaşamıyolarmış da bilmemne de..günlerdir ziyaretçi olarak okuyodum yazılanları bişe yazamıyodum...öpüyorum hepinizi...sudecim hayırlı uğurlu olsun canım..hadi bakalım gelsin bebişlerrrrr, bizim çıldırıklar doğurmadan hamişler çoğalsın..godesim boşver işi yaaa amaaannnn gez toz istanbuldasın hayatım her gün bi yere gidin geceleri de çalışmalara bakın..tabi böle desem de olmuyo biliyorum evde insan bi acayip oluyo..bende izindeyim ya ocağa kadar falan izinde olcam şimdi bebişin yorgunluğundan anlamıyorum ama hep aynı şeyleri yapmak evde çok sıkıcı.alışmamışız ya.hiç ideal bi ev kadını değilim vallaa

canım hiçbişiyi kafana takmıcaksın artık ne olur
bebişin seninle ya ona bak sen maşallah dondurulmuşunda var daha ne olsun
mübarek günlerde dua et hep bebişinle konuş seni bırakmıcak inşallah üzülme sakın tamam mı
bol bol kabak çekirdeği ve ananas ye
banada godescik sölemişti
bimden ananas kabak çekirdeği dolduyordu kocacım benim:KK69:

test günnünden önce muhakkak test yaparsın da
neyse sen o gün bize müjdeli haberi vericeksin inanıyorum ben:KK54:
çok öptüm seni kafaya takma tmm mı
ben buralardayım dertleşmek istersen:KK73:

selam kızçeler:21:
oğluşumla doktordan geldik
oğlum maşallah 430 gram 28 cm olmuş:nazar::nazar:
herseyi iyi maşallah renkli ultrason çektircem bu hafta
gittiğim yerde yokmuş şimdi bakıyorum netten gebzedeki yerlere

oruç meselesine gelince bugunde oruçluyum doktora söledim ben hiçbi gebeye tut demem dedi
bende ben kendimi iyi hissediyorum sütüümü yoğurdumu suyumu bol bol içiyorum eğer bebeğe zararı yoksa devam etmek istiyorum dedim. baktık bebek gayet iyi o zman bişi demedi
tutta demedi tutmada demedi
ama ben iyi olduğum sürece tutcam inşallah

neyse kızlar öptüm sizi tosunumda öptü:KK54::KK54::KK54::KK54:

elifcim ben niyetliyim yaaa :44: akşamları yiyim bariii ama benim dediğim gibi tek kafama takılan 3.gün olması okadar emriyoyu acaba neden 5.güne bekletmediler vardır bi bildikleri heralde demi canım yaaa :44: dr dedi tutabilirsin bi problem olmaz diye ama=))

elifcim ben niyetliyim yaaa :44: akşamları yiyim bariii ama benim dediğim gibi tek kafama takılan 3.gün olması okadar emriyoyu acaba neden 5.güne bekletmediler vardır bi bildikleri heralde demi canım yaaa :44: dr dedi tutabilirsin bi problem olmaz diye ama=))

canım vardır doktorların bildiği bişi muhakkak sen kafana takma onu
5. günü transfer yapıldı diye kesin tutcak diye bişide yok
3. gün yapıldı tutmucak diyede tamammı

Allah kabul etsin orucunu canım:21:

canım hayırlı olsun tedavin hadi bakalım güzel haberinide alıcaz inşallah :KK69:

selam kızçeler:21:
oğluşumla doktordan geldik
oğlum maşallah 430 gram 28 cm olmuş:nazar::nazar:
herseyi iyi maşallah renkli ultrason çektircem bu hafta
gittiğim yerde yokmuş şimdi bakıyorum netten gebzedeki yerlere

oruç meselesine gelince bugunde oruçluyum doktora söledim ben hiçbi gebeye tut demem dedi
bende ben kendimi iyi hissediyorum sütüümü yoğurdumu suyumu bol bol içiyorum eğer bebeğe zararı yoksa devam etmek istiyorum dedim. baktık bebek gayet iyi o zman bişi demedi
tutta demedi tutmada demedi
ama ben iyi olduğum sürece tutcam inşallah

neyse kızlar öptüm sizi tosunumda öptü:KK54::KK54::KK54::KK54:

oy maşallah oğluşumuza kocaman olmuş boylu olucak belli kilosuda iyi maşallah :nazar:
ama ben kızgınım sana oruç tutma :KK34:

yaa ben aslında ecrine o kadar alıştımki yani başka birşeyi benimseyemiyorum, bakalım artık ece mi naz mı başka bir şey mi:KK31: evet en iyisi beklemede kalmak şuan için. pelin ismine gelince güzel isim canım ama ne bileyim bencee daha güzel isimde bulabilirsin belki acele etme sende bakalım, ama kötü değiil kulağa hoş geliyo pelin de.
canım benim bebiklerimiz sağlıklı hayırlı olsunda isim fark etmiyor ya mesela ikliminde hiç bir anlamı yok :) ama pelin şifalı bir bitki falan filan aslında anlamada bakmam ben de kulağa hoş gelsin
birşey söliyimmi canım ya normalde 2 saatte bir acıkırdım şimdi allaha şükür hiç açlık çekmedim bugun nede susuzluk:nazar: saat kaç oldu hala dimdik ayaktayım ve ev işi yapıyorum.

dün gece niyet ederken ;Allahım sen kolaylık ver yavrumu aç bırakma dedim çok şükür çok rahatım hatta geçen senekinden bile rahat:nazar:

dr a yarın gitcem banada kesin tutma diycek biliyorum:KK31:
ben kendimi iyi hissettiğim sürece ve oğlum iyi olduğu sürece tutcam bakalım

Berat a gelince biz çok sevdik o bebeği :KK16: annesinide çok severim ona sordum sen üzülürmğsğn taksam diye hayır ne üzülmesi çok mutlu olurum dedi gözleri doldu:KK43: bende sevdim ismini yavrumun eşimde Özkana taktı soyadını koy diye iki isim olcak bakalım:nazar:
ne diyim canımbebişini susuz aç bırakmak seni üzmüyorsa denecek sözyok :KK43:
beratlar yakışıklı oluyor hayırlısı olsun bakalım :)

Canları iş beni maf etti alt üst etti. Bugün öğlen saatlerinden itibaren gene işsizim. Oldum olası ısınamadım gitti iş yerine. Adamda bugün gel konuşalım dedi. Halbuki konuşmuştuk maaş konusunu bana bugün en son ne olur gibi pazarlığa girecekti fakat izin vermedim. 10 gün önce konuşmuştuk tekrar konuşmaya gerek yok dedim. Gerizekalı herif. Sonuç olarak iş hayatı şimdilik bitii. Yeni iş arayaşına başladım :KK70:

canım hayırlısı ısınamamışsın boşver gitsin sana işmi yok :)
bu arada özledim seni işsiz olduğuna göre uğra buraya

ayyy kızlar sinir oldum yaa üyeliğimi dondurmuşlar mı napmışlar yok mail adresime ulaşamıyolarmış da bilmemne de..günlerdir ziyaretçi olarak okuyodum yazılanları bişe yazamıyodum...öpüyorum hepinizi...sudecim hayırlı uğurlu olsun canım..hadi bakalım gelsin bebişlerrrrr, bizim çıldırıklar doğurmadan hamişler çoğalsın..godesim boşver işi yaaa amaaannnn gez toz istanbuldasın hayatım her gün bi yere gidin geceleri de çalışmalara bakın..tabi böle desem de olmuyo biliyorum evde insan bi acayip oluyo..bende izindeyim ya ocağa kadar falan izinde olcam şimdi bebişin yorgunluğundan anlamıyorum ama hep aynı şeyleri yapmak evde çok sıkıcı.alışmamışız ya.hiç ideal bi ev kadını değilim vallaa

nerelerdesin sen erkek anası :KK69: tosunun nasıl :nazar: çok tatlı ya maşallah
ev işleri hep aynı be canım
sabah kalkıyorum eşimi yolluyorum sonra başlıyor rutin işler şuanda arada bişeyler yiyip takılıyorum nette dün temizlik yaptım bugün rahatım :76:

X