Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
deek doktorlar öneriyor bu preseedi haaa iyi o zaman bizde deneyelim yaaaa ben zaten istiyordum ama güvenemiyordum şimdi dr sana öerince inandım işe yarayacağiına hayırlısı dijital ovülasyon aleti nasıl bişi tek kullanımlıkmı acaba dostum sen biliyormusun

bu arada haklısın göstermeyince rahat edemiyoruz :):KK53::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK66::KK66::KK66:

Canım evet doktorum bana çok öncedende al demişti ama ben ihmal etmiştim çokda üstünde durmamıştım nede olsa tüp yapacağım diye :)))
Bu digital ovulasyon testi canım tek kullanımlıkda var sürekli kullanımlıkda sadece çubuğunu sürekli alıyorsun. Ben clearblue markasını siparişini verdim bekliyorum. Bu sayede hiç yumurtalama günümü kaçırmamış olacağım. Belkide vesile olacak bunlar bilemiyorum.
Sende araştırabilirsin canım.

bizde eşimle karar aldık tüp öcesi burda bi özel hastane var ona gidip ikimizde bi görünücez sinemin eşinde tıkanıklık çıkınca eşime bahsettim bende gideyim o zaman dedi sen gidince bende bi görüneyim dedik öle bi atağa geçtik yani hayırlısı hepimiz için rabbim yardımcımız olsun artık :KK70::97::96::KK73:

Çok güzel bir karar alışmışsınız canım. İnan boş durmakla bişey geçmiyor insanın eline. ( gerçi ben 1,5 yıldır boş durmadım ama hala elim boş)
Hakkınızda hayırlısı olsun.

godes canım akupunktur yada ozon terapisini bir araştırsana. aslında ben akupunkturu düşünmüştüm araştırmıştımda ama burada kafama yatan bir akupunkturcu bulamadım. yapılan araştrımalarada tüp bebekte başarı oranını arttırdığı falan söyleniyor. arkadaşım yaptırdı 2.denemesinden önce, ilkinde de çok kaliteli embiryoları vardı ama olmadı 2.cisi oldu, akupunktura bağlıyor. onun yumurta sayısıda az çıkmıştı ilkinde ama 2.cide sayıda artmıştı, doktoru sen ne yaptın demişti.
birde biliyorsun o kadar tedaviden sonra o kadar ilacın etkisi hücrelerimizin yenilenmesi lazım, onun içinde ozon terapisi yaptırabilirisn ben negatifi aldıktan sonra başlamıştım, bu tüp bebek doktoru tavsiyesi, tamamen zararsız, ben ozona inanıyorum, bir miktar kan alıyorlar içine oksijen verip tekrar o kanı sana veriyorlar. hamile olduğumu öğrenince tamamlayamadım. acaba hamileliğime zarar vermişmidir diye korktum tüp bebek değilde şuan gittiğim doktoruma sordum bir zararı olmuşmudur diye hayır bir antioksidan şimdide zararı olmaz faydası olur ama ilk 3 ay gebelikte hiçbirşey zorunlu olmadıkça tavsiye edilmiyor dedi. bazı hastalıkların tedavisinde de kullanılıyor. akupunkturcu bulamayınca buna yönelmiştim ama akupunkturdan daha mantıklı gelmişti sonuçta kana oksijen veriliyor.

günaydın kızlar
bugün dr gidicez bakalım kızçe ne durumda gecikmeli oldu ama bugün ayrıntılıya giricez bebeğin en ince ayrıntısını görücekmişiz bakalım kısmet bide erkek demesin dr :KK33: eşim hala erkek o erkek diyorda :KK35:

godes canım akupunktur yada ozon terapisini bir araştırsana. aslında ben akupunkturu düşünmüştüm araştırmıştımda ama burada kafama yatan bir akupunkturcu bulamadım. yapılan araştrımalarada tüp bebekte başarı oranını arttırdığı falan söyleniyor. arkadaşım yaptırdı 2.denemesinden önce, ilkinde de çok kaliteli embiryoları vardı ama olmadı 2.cisi oldu, akupunktura bağlıyor. onun yumurta sayısıda az çıkmıştı ilkinde ama 2.cide sayıda artmıştı, doktoru sen ne yaptın demişti.
birde biliyorsun o kadar tedaviden sonra o kadar ilacın etkisi hücrelerimizin yenilenmesi lazım, onun içinde ozon terapisi yaptırabilirisn ben negatifi aldıktan sonra başlamıştım, bu tüp bebek doktoru tavsiyesi, tamamen zararsız, ben ozona inanıyorum, bir miktar kan alıyorlar içine oksijen verip tekrar o kanı sana veriyorlar. hamile olduğumu öğrenince tamamlayamadım. acaba hamileliğime zarar vermişmidir diye korktum tüp bebek değilde şuan gittiğim doktoruma sordum bir zararı olmuşmudur diye hayır bir antioksidan şimdide zararı olmaz faydası olur ama ilk 3 ay gebelikte hiçbirşey zorunlu olmadıkça tavsiye edilmiyor dedi. bazı hastalıkların tedavisinde de kullanılıyor. akupunkturcu bulamayınca buna yönelmiştim ama akupunkturdan daha mantıklı gelmişti sonuçta kana oksijen veriliyor.
Canım valla benimde aklımda bir buna el atmadım. Ama iz üstündeyim heran el atabilirim :))) Bir kaç yer bende öğrendim. Heran harekete geçip öyle bişeyde deneyebilirim. Hayırlısı artık ne diyim.
Sen nasılsın nasıl gidiyor hiç bilgi vermiyon ama aşk olsun :KK43:(((
günaydın kızlar
bugün dr gidicez bakalım kızçe ne durumda gecikmeli oldu ama bugün ayrıntılıya giricez bebeğin en ince ayrıntısını görücekmişiz bakalım kısmet bide erkek demesin dr :KK33: eşim hala erkek o erkek diyorda :KK35:
AY canım hadi güzel haberlerle gel inşallah. İyidir cimcimemiz ben ianıyorum. Bu arada bence son anda bir süpriz olmayacak. Senin çok şeker bir cimcimen olacak kocanda buna alıştırsın kendini ama.

hhee godescim sorma alıştı ama hala ihtimal veriyor :):)
saol cnm inşallah iyi geçer bunuda atlatırız
canım bu arada senin jelle çok kişi hamile kalıyor burda topiğide vardı onun bence uygula canım
vucut ısını ölçüyorsun o aletle sonra jelle ve ilişkiyle çok kişi pozitifi alıyor netten satın alıyorlar

hhee godescim sorma alıştı ama hala ihtimal veriyor :):)
saol cnm inşallah iyi geçer bunuda atlatırız
canım bu arada senin jelle çok kişi hamile kalıyor burda topiğide vardı onun bence uygula canım
vucut ısını ölçüyorsun o aletle sonra jelle ve ilişkiyle çok kişi pozitifi alıyor netten satın alıyorlar

Canım bende internetten sipariş verdim jeli birde ovulasyon cihazınıda sipariş verdim böyle hiç kaçıtrmamış olucam yumurtalama günlerimi ve direk jelle değerlendiricem o günleride :KK70:
Bakalım başarılı olabilecekmiyim :d

olucaksın tabi canım bu sefer tam anlamıyla hemde :KK70:
sonuçta hamile kalabiliyorsun bu çok önemli bişey sonuçta mesela ben ilk kez hamile kaldım 4.5 sene hiç tutmamıştı senin tutuyor bu iyi bişey 3. son olucak merak etme :KK70:
gelsin fasulye :KK70:

bizde eşimle karar aldık tüp öcesi burda bi özel hastane var ona gidip ikimizde bi görünücez sinemin eşinde tıkanıklık çıkınca eşime bahsettim bende gideyim o zaman dedi sen gidince bende bi görüneyim dedik öle bi atağa geçtik yani hayırlısı hepimiz için rabbim yardımcımız olsun artık :KK70::97::96::KK73:

canım ilk erkeğe bakarlar aslında eşine nasıl bakmadılar ki bizimkide ilk istedi dr kaç sene evvel vermişti iyi çıkmıştı sonra bidaha vermişti o daha iyiydi baktırmanız gerek ..hayırlısı hakkında allah yardımcın olsun cnm

canım ilk erkeğe bakarlar aslında eşine nasıl bakmadılar ki bizimkide ilk istedi dr kaç sene evvel vermişti iyi çıkmıştı sonra bidaha vermişti o daha iyiydi baktırmanız gerek ..hayırlısı hakkında allah yardımcın olsun cnm

ne bileyim arkadaşım dr ne istediyse ve ne dediyse oonu yaptık biz birtek spermiograma baktı
bizimki

Canım yerim seni kız ben lohusalığını. Bitanem atlatmayıp ne yapayım evet hiç hoş şeyler değil yaşadıklarım. Ama bir şeyin üstünde çok fazla taklıp kendimi daha fazlada yıpratmak istemiyorum. İlk önce kendim lazımım kendime. O yüzden acımı yaşıyorum ve hemen kestirip atıyorum. Çok da fazla geriye bakmak istemiyorum. her yeni gün yeni bir umut tatlım. Niyeyse çok fazla inandım bu sefer doğal yolla hamile kalacağıma. Rabbim beni sınıyor ve ben biliyorum mükafatı çok büyük olacak.
Lütfen sende bana üzülme canım. İnan ben çok iyiyyim. Bak yeni planlarım var doktorum dediklerini deneyeceğim. herşeyde vardır bir hayır derler bende buna çok inanırım.
Benim için bişey yapmak istersen ama arada dua edersen sevinirim canım.
Prensimin 40 çıkmadan hamile kalacağım dedim başardımda aslında ama devamı gelmedi. Şimdiki hedefim prensim 1 yaşını doldurmadan bende doğuracağım. Önümde çok az bir zaman kaldı çalışmalara hemen başlamam gerek :)))
Öperim seni kocaman ve tabikide bebişimizi yerim onu ben.

canım dua ediyorum zaten..dediklerie %100 katılıyorum..bence de normal yolla hamile kalacaksın ..imtihan ne kadar büyük olursa kazandığın zamanki haz da o kadar büyük oluyo..sen çok mutlu olacaksın inşallah..

bu arada bende sizlerden dua istiyorum kızlar şu veledin uyku düzeni otursun..bi de acayip gazımız var çığlık çığlığa oluyo yavrum bazen..kakasını beraber yapıyoruz:)bacaklarını öne arkaya götürerek:)uykulara hasret kaldım..bi de kendi de uyumuyo nası büyücek bu velet böle uyumadan büyünür mü:KK36:

hamile kalana kadar ayrı dert, doğurana kadar ayrı, doğurduktan sonrası da daha bi ayrıymış..yani dert değilde çok değişik bi duygu kızlar..artık geri dönülemez bi yolda olmak ürkütücü..lay lay lom kafana göre takılırken minicik bi varlıktan sonsuza kadar sorumlu olmak düşününce bi acayip oluyorum.düşünmemeye çalışıyorum..kaybetme korkusu allah korusun..birini çok sevmek zaten çok fena bişe..rabbime sığınıyorum rahatlıyorum..ne de olsa kalpler yalnızca allahı anmakla mutmain olur demiş rabbimiz..

bende yeni oturdum daha popomun üstüne 8den beri evde yavaş yavaş badananın bitişini kutluyorum :KK37: cam kapı vs.vs gidiyoda gidiyo koltuklarıda silince halıları serdim artık çok az işim kaldı şükür
kurtuldum allahın izniyle

kolay gelsin canım
bende giriştim badana boya işlerine
offf bitmiyo sanki çoğalıyo ya:84:
salı yada çarşamba eşimin köyüne gitcez kaynana kayınpeder falan:KK37: 10-15 gün yokum buralarda:KK5:

günaydın kızlar

değişek diyorum hala teklifim geçerli:KK60:

doğurunca görcen sen ebeninkini:):KK52:

doğurmadan önce :KK68:

doğurduktan sonra :KK53::KK53::84:

güldürdün beni ya deli:KK60:
biz şimdi meraktan ölüyoz nası bişiler doğurakta sevek die o zmanda çıktığı yere geri sokasımız gelcek yani desene:KK60:

Son düzenleme:
ikliiiiiimmmmmmmmm canım.
Bebişte varmı bir değişiklik yoksa hala cimcimemi geliyor :KK70:

Canım valla benimde aklımda bir buna el atmadım. Ama iz üstündeyim heran el atabilirim :))) Bir kaç yer bende öğrendim. Heran harekete geçip öyle bişeyde deneyebilirim. Hayırlısı artık ne diyim.
Sen nasılsın nasıl gidiyor hiç bilgi vermiyon ama aşk olsun :KK43:(((

ben iyiyim canım. kalp atışlarını duyduk ama hiç bir belirtim bulantım falan yok ona taktım,ilk hamileliğimde korkunç bulantıalrım vardı 3-4 hafta içinde 5 kilo vermitim. sadece boş bir şişkinlik var o kadar.

kolay gelsin canım
bende giriştim badana boya işlerine
offf bitmiyo sanki çoğalıyo ya:84:
salı yada çarşamba eşimin köyüne gitcez kaynana kayınpeder falan:KK37: 10-15 gün yokum buralarda:KK5:

değişek diyorum hala teklifim geçerli:KK60:

güldürdün beni ya deli:KK60:
biz şimdi meraktan ölüyoz nası bişiler doğurakta sevek die o zmanda çıktığı yere geri sokasımız gelcek yani desene:KK60:

sanada kolay gelsin bacım badana zor iş beya adam temiz çalıştı allah var ama hala toplanamadım olmuşken tam olsun fayanslarım silincek üstlere kendime güvenemiyom yarın eşimi zorluycam :KK53:
salı günü he git bakem güzel vakit geçir kendini sinir etme orda ona buna kızıp :KK70:
he temem hadi değişelim :KK70:

ikliiiiiimmmmmmmmm canım.
Bebişte varmı bir değişiklik yoksa hala cimcimemi geliyor :KK70:

canım 1 saat oldu geleli biz bakırköye gidince eve gelmek bilmiyoruz randevu 6 gibi biz anca geldik..
bu arada 100%100 kız :KK70:
cimcimenin hası geliyor :KK70:
bir yüzünü göstermedi bize yan durdu :44:
ayrıntılım harika geçti maşallah çok sağlıklı sorun problem yok dedi dr 1 ay sonra gel dedi o zamanda şeker yüklemesi için gidicez..

X