Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godess hayırlısı olsunn tatlım gerçektende preseedle hamiş kalan çok var, inşallah sanada vesile olur canım.

hayalcim ayyy durr kızz valla korkutma bizi harbiden, o kadar hevesliyim ama bir o kadar da bende düşünüyorum valla bazen hayatının sonuna kadar bir sorumluluk, iyi yetiştirmek, iyi okutmak, yaa herrrşeyyy.... allah yardımcımız olsun.

iklimmmm benimde salı günü geliyor badanacı bir an önce bitsin istiyorum bende valla, iki kişi gelecek bana 2 günde bitiririz dedi, çünkü macun işii falan yok satenin üstüne boyayacak hemen biter dedi. bu arada sen badana varken evdemi kaldın o koku mahfeder insanı yaa, biz yukarda kayınvalidemde kalıcaz 3 gün. cumada temizlikçi kadın gelecek, cumartesiye inşallahhhhh rahatlicam.. bu arada sen temizliğini kendinmi yapıyorsun o halde, hiç akraban falan yokmu yardıma gelen, yada kadın tutsaydın keşke, dikkat et kendine tatllım yaa yorma o kadar günah bebişe.. ayrıntılınında iyi geçmesine çok sevindim maşallah insan çok rahatlıyor ondan sonra valla dimi. bir de şeker yüklemeni çok geç vermiş drun sanki. gerçi her drun prosüdürü farklı işte. neyse canımmm hadi öptüm iyigecelerr.:KK16:

godess hayırlısı olsunn tatlım gerçektende preseedle hamiş kalan çok var, inşallah sanada vesile olur canım.

hayalcim ayyy durr kızz valla korkutma bizi harbiden, o kadar hevesliyim ama bir o kadar da bende düşünüyorum valla bazen hayatının sonuna kadar bir sorumluluk, iyi yetiştirmek, iyi okutmak, yaa herrrşeyyy.... allah yardımcımız olsun.

iklimmmm benimde salı günü geliyor badanacı bir an önce bitsin istiyorum bende valla, iki kişi gelecek bana 2 günde bitiririz dedi, çünkü macun işii falan yok satenin üstüne boyayacak hemen biter dedi. bu arada sen badana varken evdemi kaldın o koku mahfeder insanı yaa, biz yukarda kayınvalidemde kalıcaz 3 gün. cumada temizlikçi kadın gelecek, cumartesiye inşallahhhhh rahatlicam.. bu arada sen temizliğini kendinmi yapıyorsun o halde, hiç akraban falan yokmu yardıma gelen, yada kadın tutsaydın keşke, dikkat et kendine tatllım yaa yorma o kadar günah bebişe.. ayrıntılınında iyi geçmesine çok sevindim maşallah insan çok rahatlıyor ondan sonra valla dimi. bir de şeker yüklemeni çok geç vermiş drun sanki. gerçi her drun prosüdürü farklı işte. neyse canımmm hadi öptüm iyigecelerr.:KK16:

sendemii :KK70: hamile kalan badanaya saldırıyor :p
benim tek adamdı 3 günde bitirdi eltim yardımladı canım kolay oldu bitirdik sadece bi hafta kombiciler bi haftada badanacıya 2 haftada zor toplandım araya mesafe girdiği için şimdide gazın açılmasını bekliyoruz evet cnm her dr ayrı neyse hayırlısı iyi geceler ben kaçtım

Bu ne ya herkes badana yapıyor benimde yapmam gerek ama içimden gelmiyor. Demekki benimde hamile olmam gerek. Tamam önümde 6 ay var kesin bende banada yapacağım :KK60::KK60:

Bu ne ya herkes badana yapıyor benimde yapmam gerek ama içimden gelmiyor. Demekki benimde hamile olmam gerek. Tamam önümde 6 ay var kesin bende banada yapacağım :KK60::KK60:

evet canım ya sorma ama acele et kışa kalmasın soğukta çekilmez badana :KK54:

Canlarım...
Geçenlerde Duş alırken çok afedersiniz Vajina girişinde sert bişey hissettim. Nasıl anlatayım yani Fındıktan biraz daha büyük. Ben fazla ciddiye almadım önce. Ayrıca birde Adet olmuştum o yüzden hemen Doktora gitmekten çekindim. Bu Sabah Jinekoloğuma gittim Adetim hala bitmediği halde. İyikide gitmişim, Kist varmış.
Bartholin Kisti diyorlarmış. Uzun lafın kısası Perşembe günü ufak bir Ameliyat ile alınacak. Bana kalsa bugün hemen alın dedim ama Anestezi Doktoru Perşembe günü geliyormuş. Allah daha beterinden korusun, vardır bundada bir hayır..
:KK14:

Canlarım...
Geçenlerde Duş alırken çok afedersiniz Vajina girişinde sert bişey hissettim. Nasıl anlatayım yani Fındıktan biraz daha büyük. Ben fazla ciddiye almadım önce. Ayrıca birde Adet olmuştum o yüzden hemen Doktora gitmekten çekindim. Bu Sabah Jinekoloğuma gittim Adetim hala bitmediği halde. İyikide gitmişim, Kist varmış.
Bartholin Kisti diyorlarmış. Uzun lafın kısası Perşembe günü ufak bir Ameliyat ile alınacak. Bana kalsa bugün hemen alın dedim ama Anestezi Doktoru Perşembe günü geliyormuş. Allah daha beterinden korusun, vardır bundada bir hayır..

aa iyiki fark etmişsin canım çok geçmiş olsun dediğin gibi bundada bir şey vardı hadi hayırlısı

bugün gat günüm sancılarını yaşıyorum gelmese keşke:KK4::KK4::KK4::KK50::KK53::KK37::KK37::KK37::63::63::63::63::88::88:
Ay ne güzel olur canım ya gelmesede bir süpriz yapsan :))))
Canlarım...
Canım çok geçmiş olsun. Allah daha büyük bişey vermesin tatlım. Arada bende minik oluyor ama geçiyor iltihap toplnaması oluyor bende. Seninkini okurken öylemi acaba dedim ama kistmiş.
:KK71::KK71::KK71::KK71:

Canlarım...

geçmiş olsun umarım kolay atlatırsın canım

Tşk ederim Canlarım..
Godesim bende geçer sandım ama sonra dahada büyür diye korktum. Deri altında böyle sert nasıl diyeyim Kiraz kadar büyük. Eşimde başka Doktorada göster diyor. Ama ben Doktoruma güveniyorum ve Vakit kaybetmek istemiyorum... Öpüldünüz Canlarım.

Tşk ederim Canlarım..
Godesim bende geçer sandım ama sonra dahada büyür diye korktum. Deri altında böyle sert nasıl diyeyim Kiraz kadar büyük. Eşimde başka Doktorada göster diyor. Ama ben Doktoruma güveniyorum ve Vakit kaybetmek istemiyorum... Öpüldünüz Canlarım.

zeynom çok geçmiş olsun canım. alınması gereken birşeyse vakit kaybetmenin anlamı yok tabii ki.

Tşk ederim Canlarım..

Tatlım o kadar basit bişeyi doktorun anlamayacak değildir heralde. Hani başka bir doktora göstermek ne kaar mantıklı ama. İÇin rahat değilse seninde bence bir göster.

ey gidi ey..inanın istemeye istemeye giriyorum siteye..godesimin kötü haberini atamadım üztümden daha..godes maşalah sen atlattın canım..ben hala yasını tutuyorum sanki ne işe yarayacaksa ama işte aklımdan çıkmıyo..artık önümüzdeki maçlara bakalım dimi canım..hey gidi yalan dünya oyalıyo işte bizi böle..(halen lohusa depresifliğini atamadım kaliba:KK53:bugün 24 günlüğüz)

Canım Gözün Aydın, ALLAH analı babalı büyütsün İNŞALLAH,:emir_bebek::nazar:
ilk günler zor geçiyor ama gün geçtikçe herşey yoluna giriyor merak etme, bizde 2 ay sabahlara kadar uyumadık ama şimdi Maşallah iyi uyuyor, Gaz bitti dertler bitti.
Pek giremiyorum artık ama arada okuyorum yazdıklarınızı, Hepinizi çoook öptüm, Allah gönlünüzdekini verir inşallah bir an evvel

Tatlım o kadar basit bişeyi doktorun anlamayacak değildir heralde. Hani başka bir doktora göstermek ne kaar mantıklı ama. İÇin rahat değilse seninde bence bir göster.

Haklısın Canım, ben doktoruma güveniyorum ama gelde Eşime anlat. Yarın nasıl geçecek bakalım..

Tşk ederim Canlarım..

Gecmis olsun canım benim...

Gecmis olsun canım benim...

Gecmis olsun canım benim

Canım evet doktorum bana çok öncedende al demişti ama ben ihmal etmiştim çokda üstünde durmamıştım nede olsa tüp yapacağım diye :)))
Bu digital ovulasyon testi canım tek kullanımlıkda var sürekli kullanımlıkda sadece çubuğunu sürekli alıyorsun. Ben clearblue markasını siparişini verdim bekliyorum. Bu sayede hiç yumurtalama günümü kaçırmamış olacağım. Belkide vesile olacak bunlar bilemiyorum.
Sende araştırabilirsin canım.

Sen kullan bı godes merakımı sende giderim :)) bende deniyim esime dedim bizde alalım dedi

X