Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:KK60::KK60::KK60: ağzıda ekmek vardı güldürdün uyus:KK60:
fırladı klavyeye salamlar:KK60:
bu arada ben 2 saatte bi acıkıyorum ya bu nee:KK30:

erkekim 160 gram:nazar: olmuş ben 100 kilo olcam böle giderse:KK58:
İiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Elif böööööö... :KK1:
Alemsin sen ya.. Ben PC başında kendi kendime gülüyorsam kesin Elifin yazdıklarını okuyorum demektir. :KK52: İyiki varsın kız sen..

yemekteyizi izliyorum uf adamın tatlısına bayıldım öldüm şimdi çıkıp alıcam dışardan :KK37:
Ne tatlısı Canım??
bırak tatlıyı dondurma al
ben vienetta aldım tek başıma yiyom koca dondurmayı:KK53:

Offf Vienettaya bayılırım.. Ben Hamile falan kalmadan vermem lazım kiloyu, yoksa Hamile kalınca kesin Hayvan gibi olurum :KK1:

Allah oğlunu sağsalim Kucağına almayı nasip etsin.. Kurban olsunlar oğluşuna.. :nazar:

saol Allah razı olsun canım.Allah en kısa zamanda sanada nasip etsin inş. bu güzel duyguyu yaşamayıı:KK49:

Alemsin sen ya.. Ben PC başında kendi kendime gülüyorsam kesin Elifin yazdıklarını okuyorum demektir. :KK52: İyiki varsın kız sen..

Ne tatlısı Canım??

Offf Vienettaya bayılırım.. Ben Hamile falan kalmadan vermem lazım kiloyu, yoksa Hamile kalınca kesin Hayvan gibi olurum :KK1:

:KK60: öle deme kızz bişi olmaz biz bebek için yiyoz:KK53:

Kızlar o kadar üzgünüm kelimelerle ifade edeme şuan. Cumartesi akşamı kanamam oldu. Doktorum hemen düşük tehlikesi için iğne verdi ve hemen kesildi. Bugün içimde çok büyük korkuyla tekrar kan verdim ve değerim inanılmaz çok düşmüş.
Malesef bebeğim beni bıraktı. Çok kısa bir mutluluk yaşattı ve sonu gene hüsranla bitti.

offffff godesim yaaaa yıkıldım şuanda çok kötü oldum, gerçektende sözün bittiği yer... allahım sabır versin, başkada diyecek birşey bulamıyorum. sadece şunu söylücem, 6 ay bekle derim ben normal yolla olacak gibime geliyor, bak bana nasıl hayatımın süprizi oldu, imkansızımı bağışladı allahım, belkide seninde onu bekliyordur. tabi en iyi kararı eşinle sen verirsin içinden ne yapmak geliyorsa onu yap, rabbim yanınızda olsun tatlım...

kızlarrrrrrrrrr

oğlum oluyorrrrr pipisini açmış öle dana gibi yatıyordu yavrum:emir_bebek::nazar:

baakkkk ben sana demedimmi kuzummm.. ayyy yerim onu maşallahh, hadi meraktan çıktın eşin nasıl sevindi mi erkek mi istiyordu? benimki erkek istiyordu ama şimdi kızım diyor başka birşey demiyor:)) ikiside evlat önemli olan sağlıklı olsunnda gerçektende ikisinin yeride ayrı oluyor.

ohhhhh kızlar yazın bakalım dondurmalar baklavalar falan:KK59: bana yasak tatlılar:KK43:( kaç gündür tatlıı yemiyorum ama gelinde bana sorun çok zor gerçektende, kızımada kıyamıyorum ama dr canın çeksede yemek yok dedi:KK43:( bakalım haftaya tekrar şeker yüklemem var düşer de inşallah, ucundan köşesinden yerim:97:

baakkkk ben sana demedimmi kuzummm.. ayyy yerim onu maşallahh, hadi meraktan çıktın eşin nasıl sevindi mi erkek mi istiyordu? benimki erkek istiyordu ama şimdi kızım diyor başka birşey demiyor:)) ikiside evlat önemli olan sağlıklı olsunnda gerçektende ikisinin yeride ayrı oluyor.

canım eşimde hiçbi tahminde bulunmuyordu aslında kız çocuklarını çok sever ama hep karnımı severken oğlum oğlum diyordu:) sevindi tabi bende çok sevindim belirsizlik gitmiş oldu. şimdi oğlum die seviyorum en azından:)
sağlıklı olsunda daha ne isteriz ama bu heyecanda bambaşkaymış

şekerin olduğunu unuttum valla tatlım ya:26: inş. bizde çıkmaz iklimle ben maşallah götürüyoz tatlı tuzlu dinlemiyoz:KK56:

offffff godesim yaaaa yıkıldım şuanda çok kötü oldum, gerçektende sözün bittiği yer... allahım sabır versin, başkada diyecek birşey bulamıyorum. sadece şunu söylücem, 6 ay bekle derim ben normal yolla olacak gibime geliyor, bak bana nasıl hayatımın süprizi oldu, imkansızımı bağışladı allahım, belkide seninde onu bekliyordur. tabi en iyi kararı eşinle sen verirsin içinden ne yapmak geliyorsa onu yap, rabbim yanınızda olsun tatlım...
Canım valla kısmetten öte bişey olmuyor. Ben ne kadar çırpınsamda elimden geleni yapsamda battıkça daha çok batıyorum. Bazen diyorum hatamı yapıyorum. Kendime çok kızıyorum. Biraz sabret bu kadar acele etme kendiliğinden olacaksada izin vermiyorsun diyorum. Ama gelde işte bunu diğer yarıma anlat. O kadar çok istiyorumki inan bir gün bile beklemeye gücüm yok. Ama rabbim ben böyle düşündükçe bana daha çok acı çektiriyor. Ne yapalım yaşamam gerekiyormuş ve yaşıyorum ne diyim. İnşallah en kısa son bulur.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffff......................ağlıcam şimdi yaa..keşke girmeseydim şu topike ..mutlu haberler için girdim acayip sinirlerim oynadı..godesim rabbim gönlünün muradını versin artık ne diyim ki diyecek bişe bulamıyorum.sövesim vaaaarrr sövsem nolcak kime ne için allah korusun..imtihan dünyası işte senin imtihanın ne zormuş be canım..allah beterinden korusun allah şaşırtmasın..galiba sen doğal yolla kalcaksın hamile.inşallah...süpriz bir zamanda..
Bitanem evet diyecek bişey yok. Hep imtihan imtihan bakalım nereye kadar. Rabbim elbet banada acıyacak birgün ve bu güzel duyguyu yaşatmayı nasip edecek. Bugün eşimede dedim inat ettim işte normal yolla hamile kalıcam diye. Bir kaç ay deli gibi çalışacağım :)))) İnşallah bu sefer başaracağım...
Seni ve prensimi kocaman öpüyorum.

Ne tatlısı Canım??

cnm baklava yaptı adam bugünde resmen canımı çektirdi :KK37:

Canım valla kısmetten öte bişey olmuyor. Ben ne kadar çırpınsamda elimden geleni yapsamda battıkça daha çok batıyorum. Bazen diyorum hatamı yapıyorum. Kendime çok kızıyorum. Biraz sabret bu kadar acele etme kendiliğinden olacaksada izin vermiyorsun diyorum. Ama gelde işte bunu diğer yarıma anlat. O kadar çok istiyorumki inan bir gün bile beklemeye gücüm yok. Ama rabbim ben böyle düşündükçe bana daha çok acı çektiriyor. Ne yapalım yaşamam gerekiyormuş ve yaşıyorum ne diyim. İnşallah en kısa son bulur.

Bitanem evet diyecek bişey yok. Hep imtihan imtihan bakalım nereye kadar. Rabbim elbet banada acıyacak birgün ve bu güzel duyguyu yaşatmayı nasip edecek. Bugün eşimede dedim inat ettim işte normal yolla hamile kalıcam diye. Bir kaç ay deli gibi çalışacağım :)))) İnşallah bu sefer başaracağım...
Seni ve prensimi kocaman öpüyorum.

Canım sana şu an içimden sımsıkı sarılmak geldi:KK70:
Sen o kadar azimlisinki, ben şimdiye kadar senin kadar Savaşanı görmedim. Rabbim bu mübarek Gecede dualarımızı kabul etsin inşallah..

Canım sana şu an içimden sımsıkı sarılmak geldi:KK70:
Sen o kadar azimlisinki, ben şimdiye kadar senin kadar Savaşanı görmedim. Rabbim bu mübarek Gecede dualarımızı kabul etsin inşallah..

amiinn diyorum zeynocum herşey allahtan tez zamanda kavuştursun bekleyen hepimizi

godesim diyecek tek kelimem bile yok yani sadece düşünsene bizim azda olsa sorunumuz varda olmuyo ama senin hiç sorunun yokken olmuyo bu sadece Rabbimin ol demesine kalıyor bunu anla olurmu canım Allahım emeklerini boş çıkarmasın inş.

kızlar bende tam bu ay başlayacam diyordum ya afedersiniz adeti bekliyodum bekle allah bekle bekle allah bekle gelmedi :KK1: sonra tam gelecek gibi oldu kesildi simsiyah geldi 2 gün falan sonra gene yok bende test yaptırdım hcg 0 prolaktin 40 çıktı niye böle oluyor anlamadım kızlar dostinex içtim düşşün diye erken menepozdanda çok korkuyorum fsh ye de baktırdım 6.küsür çıktı yani şuan 50 gün oldu hala adetim yok farlutal içtim adet söktürücü soğan kabuğu içtim sökülmüyo ya kızlar sinirden kafayı yiyecem şiştim yani resmen kist oldu kesin sizce bu ay doğum kontrolmü kullansam :KK14: öpüyorum hepinizi.

X