Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarrrrrrrrrr

oğlum oluyorrrrr pipisini açmış öle dana gibi yatıyordu yavrum:emir_bebek::nazar:

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffff......................ağlıcam şimdi yaa..keşke girmeseydim şu topike ..mutlu haberler için girdim acayip sinirlerim oynadı..godesim rabbim gönlünün muradını versin artık ne diyim ki diyecek bişe bulamıyorum.sövesim vaaaarrr sövsem nolcak kime ne için allah korusun..imtihan dünyası işte senin imtihanın ne zormuş be canım..allah beterinden korusun allah şaşırtmasın..galiba sen doğal yolla kalcaksın hamile.inşallah...süpriz bir zamanda..

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffff......................ağlıcam şimdi yaa..keşke girmeseydim şu topike ..mutlu haberler için girdim acayip sinirlerim oynadı..godesim rabbim gönlünün muradını versin artık ne diyim ki diyecek bişe bulamıyorum.sövesim vaaaarrr sövsem nolcak kime ne için allah korusun..imtihan dünyası işte senin imtihanın ne zormuş be canım..allah beterinden korusun allah şaşırtmasın..galiba sen doğal yolla kalcaksın hamile.inşallah...süpriz bir zamanda..

banada öle geliyo inş. normal yolla hamile kalcak hiç beklemediği bi anda:emir_bebek::nazar:

elif nasıl hareketleri falan hissediyormusun kızda pıt pıt atarmış bende öyle gerçekten ama erkekte kayıyor gibi olurmuş hangisi oluyor sende

elif nasıl hareketleri falan hissediyormusun kızda pıt pıt atarmış bende öyle gerçekten ama erkekte kayıyor gibi olurmuş hangisi oluyor sende

canım daha bikaç defa tam anlamıyla hissettim
ondada hep soldan sağa kanat çırpar gibi ilerliyor gibi bişiydi
1 hafta sona tamamen hissedersin dedi dr.

:KK60::KK60::KK60: ağzıda ekmek vardı güldürdün uyus:KK60:
fırladı klavyeye salamlar:KK60:
bu arada ben 2 saatte bi acıkıyorum ya bu nee:KK30:

erkekim 160 gram:nazar: olmuş ben 100 kilo olcam böle giderse:KK58:

hahha midemi bulandırma bea :KK33:
ay bende öyleydim 2 saatte biir açlık ben ülkerin çubuk krakeriyle geçirdim o günleri şimdi 2 saatten daha fazla zaqmanda acıkıyorum ama tansiyon düşmem oluyor az az hep atıştırıyorum..
maşallah kocaman olmuş haftasına görede boyu olurmuş 16 cm rahat vardır :nazar:

canım daha bikaç defa tam anlamıyla hissettim
ondada hep soldan sağa kanat çırpar gibi ilerliyor gibi bişiydi
1 hafta sona tamamen hissedersin dedi dr.

hım erkek işte kanat çarpması gidi kıpırtılı benim 2 saatte bir hissettiğim sadece pat pat pıt pıt davul gibi vuruyor :) bakıncada anladım geçende :)

hahha midemi bulandırma bea :KK33:
ay bende öyleydim 2 saatte biir açlık ben ülkerin çubuk krakeriyle geçirdim o günleri şimdi 2 saatten daha fazla zaqmanda acıkıyorum ama tansiyon düşmem oluyor az az hep atıştırıyorum..
maşallah kocaman olmuş haftasına görede boyu olurmuş 16 cm rahat vardır :nazar:

bizim gelin kaç gram oldu:KK60::KK60:

bu arada içlü test için kan verdim haftaya alcam sonucu

demir hapıda yazdı sürekli bende bi kalp çarpıntıısı başlamıştı demir eksikliğindendir dedi

elevit var bide kocaman bişi böğğ:KK30:

ne çok talibi çıktı benim kızın:)
eşimde senin gibi sulananlara diyoki oluuurr 2 tane ferrari yat kat haha sayıyo mannak :KK9:

bu arada içlü test için kan verdim haftaya alcam sonucu

demir hapıda yazdı sürekli bende bi kalp çarpıntıısı başlamıştı demir eksikliğindendir dedi

elevit var bide kocaman bişi böğğ:KK30:
hadi sonucunda iyi çıksın inşallah
demirde kilo almamak istiyosan eleviti bırak sanol ferroya geç benim eleviti bıraktırdı sanol daha iyi dedi hem ufak
vede magnormda yazdı bana magnezyum ilacı
maşallah maşallahh:nazar::nazar:
eşim de gördü bu sefer ikinci görüşüydu bu çok mutlu oldu kıpır kıpır görünce:emir_bebek:

maşallah hhee bizimkide çok mutlu oluyor o yüzden hep cumartesi 5.6 gibi gidiyoruz oda görsün diye

yemekteyizi izliyorum uf adamın tatlısına bayıldım öldüm şimdi çıkıp alıcam dışardan :KK37:

X