Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlaaar nabersiniz..ben daha yeni kaffaltı yapıyom:)bugün 38+0 oldukyani 38 i de devirdik:)39 a başlıyosss..sabbrım felan kalmadı artıkın..rüyamda çocuk emziriyodum amma velakin başkasının çocuğuymuş hatta ben hala hamileymişim ve diyorum ki bu bebeği emzirirsem benimkinin doğumu hızlanırmıki aman hızlansın daha iyi...falan falan..yaw bi çatır çatır karnım marnım çatlamadan çıksaydı yavru

bu arada hamileler lierac phitolastil i söylemişmiydim size mutlaka kullanın bak çatlamamak için bende çok işe yaradı karışmam benden sölemesi..elif artık bu hafta başlayabilirsin iklim ve byy bir an önce başlayın 12. haftadan itibbaren başlanıyo..karnıma,göğüslerime ,bacaklarımın üst kısmına 13.hafatadn beri sürdüm ve tek bi tane çatlak yokçok şükür ..10 15 gün daha inşallah derim sabreder..fekat kalçama sürmemiştim kızlar valla kalçam çatladı..neyseki boxerla falan kapanır die avutuyorum kendimi..

canım rüyan hayır olsun inşallah belkide nişandır artık gelicektir 2 güne
ben badem yağı aldım ama kullanmayı unutuyorum üşeniyorum
henüz bir çatlama gerilme yok ama bakalım

ben çatlaktan göğüs ucunda yara çıkarda bebeği emziremem diye korkuyordum
eczaneden bepanten plus krem aldım ara ara onu sürüyorum doğuma kadar sürcekmişim
çatlaklar için kesinnnn ve kesinn çatlarım biliyorum şimdiden totom çatladı zaten
dediğin kremi unutmadan yazıyımda alım bari inş. sürmeyide unutmam

Ay Elif Ömürsün...
Sağınız solunuz çatlamadan doğurun hayırlısıyla.

bakın kıslar valla sonra dizlerinizi döversiniz hayalbaz demişidi dersiniz:)çatlak olduktan sonra çaresi yok ve çok çirkin oluyo özellikle karın ve göğüste..elif dediğim çatak o meme ucunda çocuk emerken olan diil tatlım..ciltte böle çizik çizik oluyo sarkmaya neden oluyo falan da falan.iklim sadec badem yağı yeterli olmuyo çoğu zaman bide ona da üşeniyomuşsun kız neye üşeniyon doğumdan sona da fıstık gibi olmak istemiyo musun ben 13. haftadan beri o kremi sürüyorum.23 mü 24 müne haftadan beri de akşam o krem sabah ya badem yağı ya bebe yağı ya vazelin..bi gün bilem sürmediğim olmadı valla..

o krem biraz pahalı..ben en son 42.5 tl ye aldım ve ucuz aldım die sevindim.bi kutu yaklaşık 1 ay gidiyo..amma velakin biz tedavilere ne paralar harcadık napalımaccık da güzellik için harcayalım ..valla çatladıktan sonra milyarda versen düzelmiyo çatlakla ilgili topiklere bi bakıverin..ben uyarıyıım da kızlar siz bilirsiniz valla kıyamıyorum size de kocalarınıza da

tmm kıss anladığım dediğini ben göğüs ucundaki yaradan bahsettim ondan daha çok tırsıyorum diie:18:

ama çatlaklar içinde tmm dediğini yapcam çatırr çatırr çatlamayalım dimi ama
bu arada sen ne süslü kokonaymışsında haberimiz yokmuş

ben bugun doktora gittim
bebeğimi gördüm zıp zıp zıplıyordu yavrumm benimmm
onu hiç bırakasım gelmedi öle izlesem sıkılmam
ikili test için 8,5 lira dediler ama ben annemlere gitcem ya ordaki doktoruma yaptırıyım diyorm hemde devlet hastanesi

yaa çok güzelll eller burunayaklar ağzı heryeri gözüküyo oynuyo
keşke bende hissedebilsem artık yaaa:84:

evet accık süslü kokona olmak lazım valla..soona pişman olmamak için tilfizyondaki hatunlara ağzı ayrık bakmamak için:) kız devir kötü adamların gözünün önünde fıstık dolu..adam tenezzül etmesin dimi ama desin ki benim evdeki hatunum daha fıstık:)

Slm kizlar giremedim bu aralar yogunum şimdi dışardan geldim kocam supriz yapmış hafta sonu tatile gidoyomusz Fethiye'ye
bende alisveristen şimdi geldim
Ya godes nasılsın bayadir yazılarını okuyamiyorum kizlar haberi olan varmi
Sizide kocaman optum

ayy canım benim yaa:)bir ay sonra falan net hissedersin inşallah..ben 19,20. haftada hissetmiştim.daha doğrusu bebek olduğunu ayırt etmiştim.16 da falan da hareket hissediyodum ama bağırsak hareketi mi bebik hareketimi anlayamıyodum..ayyy eliff sen de anne olcan kızz..ayyyyyyyyyyyy hele ben bebişin tam gününün dolmasına 13 gün var inanamıyorum benim çocuğum mu olcak yaa..ebeveyn oluyorum

ooohhh sinemiyisin kızzz fethiye ne küseldir şimdi ooohhhhh..gez valla mis gibi sefan olsun..godeste tatilde o yüzden yazamıyodur bu aralar..yakında gelir inşallah..

ayyy ebeveny miii
ne kadar uzak bi kelime gibi geliyo ama az kaldı
iyiki birbirizi tanımışız iyiki bu topiğe girmişiz
şimdi böyle haberler aldıkça o kadar seviniyorumki
tek dileğim tüm bekleyen arkadaşlarımın hamile haberini alıp onlarla bir sevinmel, ağlamak

behlülüm ezelim gelsinde görelim artık yağuşuklumuzuu:97:

sinemcim

iyi gezmeler canım valla tatilin keyfini çıkar kafanı rahatlat boşalt bi relax sakin bi şekilde dön inş.

dışardakine bakarsa varyaa
ama benim kocam hafif şaşı yani gözünün kayması normalll

ayyynenn burdaki kızları hamiş görmeden içim rahat etmicek yane..bakalım benim velet behlül benzerimi ezel benzerimi olcek kız:)merak ediyom yaa kime benziyo nası bişe..elif düşünsene karnımda şu anda kocaman bebik var kız ayyy nası iki büklüm duruyo ki zavallım:)

ayyyyy godes ablamda geldi ama benim hazırlanıp çıkmam lazım

arkadaşıma söz verdim offfff siz yazın ben gelince okuycam tmm mı

özellikle tatil nası geçti onu yaz tmm mı

bide transfere kaç gün kaldı

ben geldim canlarım benim. Sizi çok özledim.
Benim tatil süperdi çok güzel geçti hiç görmediğim yerleri görmek. Kafam biraz da olsa dağıttı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…