Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
olurmu kız cır cır olcen aç karnına kirazmı yenir :KK1:
kaça aldın kilosunu

eşimi dün pazara göndermiştim şunları şunları al die gitmiş kart kart fasülye almış :))
kocaman erik almış çilek bilmem ne hepsinin bi kusuru var
kirazda pahalı die biliyordum ama 4 liraya aldım dedi. tadıda güzeldi
kızz cır cır olayım diye yedim zaten çıkamıyorum tuvalete:KK17: basur çıktı şimdiden çok zorlanıyorum:KK17:
kahvaltı deilde taze fasülye ve patlıcan kızartması canım çekti onları yiyim bari kahvaltı niyetine:90:

eşimi dün pazara göndermiştim şunları şunları al die gitmiş kart kart fasülye almış :))
kocaman erik almış çilek bilmem ne hepsinin bi kusuru var
kirazda pahalı die biliyordum ama 4 liraya aldım dedi. tadıda güzeldi
kızz cır cır olayım diye yedim zaten çıkamıyorum tuvalete:KK17: basur çıktı şimdiden çok zorlanıyorum:KK17:
kahvaltı deilde taze fasülye ve patlıcan kızartması canım çekti onları yiyim bari kahvaltı niyetine:90:

erkekler anlamıyor işte ben hiç tek yollamadım :) ben anlamam sende gel diyo zaten beraber gittik hep biz..günah kız sebze meyvelere deme öyle :)
kayısı ye ılık su iç bitti gitti kabızlık :)
4 liramııı :KK53::KK53::KK53::111::122::130: ne güzel ifadeler varmış :KK9:
bizim burda 20tl kilosu :KK59:

erkekler anlamıyor işte ben hiç tek yollamadım :) ben anlamam sende gel diyo zaten beraber gittik hep biz..günah kız sebze meyvelere deme öyle :)
kayısı ye ılık su iç bitti gitti kabızlık :)
4 liramııı :KK53::KK53::KK53::111::122::130: ne güzel ifadeler varmış :KK9:
bizim burda 20tl kilosu :KK59:

kızz aslında doğru sölüyorsun kusuru olan benim herif gözleri hafif kör de:))
bende ilk defa yollladım halim yok kusuyorm sen gt pazara die
ben kirazı ilk gördüğmde avucum kadar bişi 18 liraydı:KK53: bende hayret ettim ucuzlamış bayaa:112
:

kızz aslında doğru sölüyorsun kusuru olan benim herif gözleri hafif kör de:))
bende ilk defa yollladım halim yok kusuyorm sen gt pazara die
ben kirazı ilk gördüğmde avucum kadar bişi 18 liraydı:KK53: bende hayret ettim ucuzlamış bayaa:112
:

vay anasını :KK60:

Bizdede tam tersi fıstıklar.. Meyve ve Sebzeyi hep Eşim seçer. Ben nerde çürük varsa toplayıp geliyorum. Bizdede kör olan benim..:KK52:

godes nerde yaaaa merak ediyorum özledimde ne yapıyo şimdi bilen varsa anlatsın ya da gelsinnnn:103::119::126:

günaydın
iyi pazarlar hanımlarr
kimsecikler uğramıyoo:84:
ben salı günü gidiyorum bebişimi görmeye hıh:63:

günaydın
iyi pazarlar hanımlarr
kimsecikler uğramıyoo:84:
ben salı günü gidiyorum bebişimi görmeye hıh:63:
Selamlar Canım..
Ben okuyup okuyup çıkıyorum. Tatlım yazacak bişey yok, hani bir değişiklik falan olsa yazacamda. Yooooooooooookkkkk............:KK43:
Bebişine kurban olsunlar.. :emir_bebek::nazar: Cinsiyeti belli olur mu??

Selamlar Canım..
Ben okuyup okuyup çıkıyorum. Tatlım yazacak bişey yok, hani bir değişiklik falan olsa yazacamda. Yooooooooooookkkkk............:KK43:
Bebişine kurban olsunlar.. :emir_bebek::nazar: Cinsiyeti belli olur mu??

yok canım olmaz daha çok küçük minnacıkk:emir_bebek:
inşallah sizinde mutlu haberlerinizi almadan burayı bırakmak yok canım herkesi teker teker hamiş bırakcazz inşallahhhh:emir_bebek::nazar:

yok canım olmaz daha çok küçük minnacıkk:emir_bebek:
inşallah sizinde mutlu haberlerinizi almadan burayı bırakmak yok canım herkesi teker teker hamiş bırakcazz inşallahhhh:emir_bebek::nazar:

İnşallah canım benim.. Allah bir gün hepimize bu Mutluluğu yaşatacak, ben buna inanıyorum. Bazen pes ediyoruz ama yinede biliyorumki bende bir gün Anne olacağım Allahın izniyle.. :emir_bebek:

meraba zeynocum merak etme geleceği günü bekliyor yaramazın:nazar:
elifçim sende ısrarcı olursan salı günü cinsiyeti görebilirsin 12de görmek en azından yüzdeli olarak mümkün ama yanılma payıda mevcut :KK69: bizi hatırla :KK60:

Son düzenleme:
meraba zeynocum merak etme geleceği günü bekliyor yaramazın:nazar:
elifçim sende ısrarcı olursan salı günü cinsiyeti görebilirsin 12de görmek en azından yüzdeli olarak mümkün ama yanılma payıda mevcut :KK69: bizi hatırla :KK60:

inanamamki kızz
oğlan dedi kız çıktı senin:KK60:
zatn yüzde 50 kız yüzde 50 erkek
ben tam emin olayımda öle söleyim barii:KK60:

X