Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben geldim canlarım benim. Sizi çok özledim.
Benim tatil süperdi çok güzel geçti hiç görmediğim yerleri görmek. Kafam biraz da olsa dağıttı.

oh iyi maşallah canım..daha nasılsın bakalım ne alemdesin..b en veleti bekliyorum işte ha geldi ha gelecek:)

canım benim boncuk gözlüm hoşbuldum. Canım 13 gün kalmış süper bişey bu yaaa. Anne olacaksın mis kokulunun kucağında olacak. Maşallah size

:) böle yazmışsın ya kalbim küt küt attı valla:)heyecanlandım:)

godesim sen burdasın ama benim şimdi çıkmam gerekti canım..bi iki saat sona girebilirim kalibba..öpt

:) böle yazmışsın ya kalbim küt küt attı valla:)heyecanlandım:)

godesim sen burdasın ama benim şimdi çıkmam gerekti canım..bi iki saat sona girebilirim kalibba..öpt

canım bende anneme gidicem ama özelden hepiciğinize mesaj atacağım detyalı bilgi vereceğim mucuk

ooohhh sinemiyisin kızzz fethiye ne küseldir şimdi ooohhhhh..gez valla mis gibi sefan olsun..godeste tatilde o yüzden yazamıyodur bu aralar..yakında gelir inşallah..

Ay canım valla çok ihtiyacım var bu aralar depresyondayom iyi gelir inşallah hiim
Godescim yarasın

Canım bol bol dinlende gel.. İyi eğlenceler. Fethiyenin havası yarar belki kız..
Ahanda tıpkı sana benziyor demekki. Zıp zıp zıplıyor Anası gibi Fındık Kurdu olcak bu kesin
Kurban olurum onu yaradana ben..
ben geldim canlarım benim. Sizi çok özledim.
Benim tatil süperdi çok güzel geçti hiç görmediğim yerleri görmek. Kafam biraz da olsa dağıttı.
Hoşgeldin Fıstık.. Özlettin kendini canım benim.. Nereleri gördün bizede anlat tatlım..
canım bende anneme gidicem ama özelden hepiciğinize mesaj atacağım detyalı bilgi vereceğim mucuk

Ay bak heyecanlandım şimdi.. Demekki gelişmeler var

Hoş geldin benim caniiim arkadasim
Hoşbuldum tatlım. İyi gezmeler sana. Bol bol gez toz eğlen kafanı boşalt ve gel.
zeynom canım nerelere girmedimki diyarbakır, batman, gaziantep,Urfa,mardin,adıyaman bol bol gezdik geldik süperdi hiç görmediğim yerleri görmek.
Sen nasılsın canım benim. Eşim artık alışmıştır tamamen oraya. Yeni haberler yokmu.Eşini ikna edecektin tedavi için

:112:
Oh oh sefan olsun Boncuğum.. Canım ben iyiyim çok şükür. Her an Adet olabilirim.. Düzensiz olduğum için bilemiyorum günümü.. Eşim alıştı sayılır. Entegrasyon Kursuna gidiyor.
İkna ettim etmesinede, bir fırsatını bulamıyoruz ki. O kursa gidiyor, bende harıl harıl iş arıyorum tatlım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Ben hepinizi çok seviyorum. Buraya girmediğim zaman bir eksiklik hissediyorum. Bir senedir bu uzun ve sabır isteyen yolda beraberiz. Kimimiz yolun sonuna ulaştı, kimimiz hala yürüyoruz.. Hakkımızda hayırlısı inşallah.. İyiki varsınız. Rabbim sizi sevdiklerinize bağışlasın.. Yavrularınızıda size bağışlasın..
:103::103:

byyy nerelerde yaa bi kaç gündür görünmüyo merak ettim..

canım geldimm, bugün 2. düzey usg vardı, allahıma sonsuz şükürler olsunki hiç bir sorun çıkmadı, herşeyi normal, kanamanında plesentayla ilgisi gözükmüyo dedi. şuanda 3 gündür falanda kalmadı kanamam, nokta kadar günde bir kez falan görüyorum. ayyy bir de resmini çekip verdi, bir de cd verdi, poz vermez mi cadım benim elini yumruk yapıp yanağınada koymuş öylece bakıyo:))) burundan yukarısı babası, aşağısı çene tarafı falan ben:))) bu arada kesin kız dedi dr. meleğiim canım kızım benim. inşallah allahımın izniyle 9 ayı sağsağlim tamamlayıp yavrumu bir sorun ollmadan sağlıklı hayırlı evlat olarak kucağıma almayı nasip etsin, hepimiz için öyle rabbim yanımızda olsun. sanada hayırlı doğumlar olsun canım benim.

kızlar bugün kontrolüm vardı..doktor dediki suyun azalmış sınıra gelmiş..haftaya bugüne kadar kendi sancısıyla geldi geldi gelmezse haftaya bugün suni sancıyla doğurturuz dedi:18:anaaaamm yumurta resmen şeye geldi artıkın..çocuğun kafası öle aşağıdaki kilotumu baya aşağılara indirdi bakarken öle aşağıdan baktıki alttan kontrol etse heralde başını görürdü: dua edin kızlar duanıza ihtiyacım var.korkuyo muyum korkmuyomuyum anlamadım..doğum korkusu pek aklıma gelmiyo açıkçası..ama bilinçaltıma mı şeyediyo nedir bi iki gündür çok gerginim kızgınım kim ne dese acayip batıyo acayip alınganım varya ..bugün hastanede ağlama krizi geldi mesela..gözlerimden süzüm süzüm süzüldüler tutamadım durduk yerde..bi tane kadın geldi yanıma oturdu son zamanların mı neyin var falan dedi bende bişeyim yok sadee son zamanların gerginliği dedim o da ağlama bak çocuğun 40 gün 40 gece ağlar dedi:)sonrada kalktı gitti.eşimle arkasıdan bakakaldık sonrada ağlamakla gülmek karıştı bi taraftan gülüyorum bi taraftan hıçkıra hıçkıra ağlıyorum:)herkes bana baktı

ahh canım benim seninki heyecan galiba hem tırsmışsın hem korkmuş hemde heyecan yapmışsın
ALlah kolaylığını verir ürttmenim üzülme sen ağlama
ne güzel kavuşma anına geldin az kaldı işte
9 ay karnında taşıdığın o meleğini kucağına almak için saatleri sayıyorsun ne kadar güzel bi duygudur bu
Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.

evet az kaldı canım ama doğumda bebişe bişe olursa korkusu geliyo arada o da kasıyo biras..mesela haziran anneleri topikine takılıyorum da orda bi arkadaşın bebişin boynuna kordon dolanmış sezaryen olmuştu bebişi daha kucağına alamadan başka şehre sevketmişler.bugün kızlar aramış kocası çıkmış bebeğe doktorlar ümit vermiyolar gibi bişe sölemiş yıkıldım varya duyunca bi hoş oldum allah korusun rabbim yardımcısı olsun inşallah bişe olmaz siz de dua edin kızcağıza

Ay Canım benim Allah korusun.. Allah o Arkadaşınında yardımcısı olsun.
Canım benim aklına kötü şeyler getiripte daha çok strese girme. Biliyorum benim için söylemesi kolay ama sen strese girersen belki bebişinde bunu hisseder. Tabiki ne kadar korkmuyorum desende, bilinçaltına yerleşmiştir. Allah yardımcın olsun bitanem, yolun sonuna geldin allahın izniyle.. Çok az kaldı, paşanı kucağına alıcaksın.
Anne oluyorsun Anneeeeee Sadece bunu düşün
Nerden nereye be canım.. Zaman su gibi akıp geçiyor..

Canımm benim eşinin laışmasıda çok iyi olmuş tatlım. İnşallah biran önce hayatınızı yoluna koyarsınız veee planladığınız herşeyi yaparsınız tatlım. Canım gerçekten çok uzun zamandır birliktyeiz. Neler yaşadık neler paylaştık. Bazen geçmişe dönüp okuyorum da inanmıyorum nereden nerelere gelmişisz. Artık bizler içinde son olur ve bir an önce mis kokulularımıza kavuşuruz. Snei çok öptüm canım benim.
Maşallah size canım arkadaşım benim. Ne kadar güzel bebişini kucağına almaya çok az kaldı. Ne mutlu sana bu son günlerin keyfini çıkar tatlım. Bundan sonra sana rahat yok :))))) ınga ınga uğraş :)))) Yesinler sizi. Çok öptüm seni
Bitanem lütfen böyle şeyler düşünme evet yaşamayan belki tam olarak anlayamaz ama inan biz bu yolda yaşadıklarımızda öğrendiğimiz en önemli şey sabır ve kaderdi. O yüzden sende çok iyi biliyorsunki kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz. Sen şimdi çok duygusalsın evet negatif örnekler var etrafında ama onlardan kat kat fazla çok güzel örneklerde var. O yüzden kötü şeyleri görmemezlikten gel tatlım. Oğluşunla seni çok uzuunn mutlu yıllar bekliyor sen sadece bunu düşün yada düşüneceksen bu bebeği ben sürekli nasıl emzireceğim altını nasıl temizleyeceğim gibi şeylerri düşün. Artık hayatının sonuna kadar taşıyacağın koskoca bir sorumluluk seni bekliyor. Yani korkman gerek başka konular var aslında :))))))
Günaydın kizlaaaaar
Günaydın sinemcimmm naıslsın bakalım
günaydın canım
Mutlu günaydın tatlım.

Bu arada canlarım perşembe günü transferim var. 2 tane minnnoşum benimle olacak. Tabi sağlıklı bir şekilde çözülürlerse. İnşallah güzel haberler vermek nasip olur banada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…