Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu arada canlarım perşembe günü transferim var. 2 tane minnnoşum benimle olacak. Tabi sağlıklı bir şekilde çözülürlerse. İnşallah güzel haberler vermek nasip olur banada.

donduruk dondurmalarım benim inşallah misler gibi çözülürler de oğluşuma kardeşler gelir..kız godes dondurmalarım die seversin artuk doğunca..sarışın olurlarsa ki yüksek ihtimal limonlu yada karamelli dondurmam dersin esmer olurlarsa çikolatalı dondurmam dersin taam mı

ayy canım bir olsunlarda valla nasıl seveceğimi hiç düşünmedim :))))) Ama hoşumada gitti limonlu dondurmayada bayılırım bu arada :)))

bu ne sessizlik yaww..benim velet hala gelmedi..kızlar son haftalar geçmiyo haa..her gün gelir mi die bekleniyo:)benim veletin kafası nerdeyse alttan çıkcak öle aşada hala gelmiyo sıpa kafası da mı sıkışmıyo orda anlamadım yaa:)valla ciddi ciddi düşünüyom bu çocuğun kafası orda sıkışmıyo mu

Keyfi yerinde demekki

annesi son günlerin tadını çıkarıyor. Gelipte ne olacak bir daha girme şansı olmadığı için son güne kadar bekleyecek gibi görünüyor oğluşun

Bu arada canlarım perşembe günü transferim var. 2 tane minnnoşum benimle olacak. Tabi sağlıklı bir şekilde çözülürlerse. İnşallah güzel haberler vermek nasip olur banada.

ayyy çok az kalmışş
bende perşembe günü ikili testimi yaptırcam sende transfere gircen hee duygulandım şinci iki tane birden ohh mis gibi

bu sefer olcak bak görürsün bütün herkesin duaları seninle ablacım sende ferah tut içini inş. benim haberimi ilk sen almıştın ağlaya ağlaya seninde test gününde ben peşini bırakmıcam bende sen gibi aaaaaaaaaaaaa diye bi cırlıcam telefonda

demekki çok rahat ürttmenim geleside yok böle iyi diyo

Slm kizlar kizlar fethiye oludeniz muhteşem bı yer şiddetle tavsiye ediyorum
Suan odamdayim aklıma vurdunuz 5 çayını inmeden kokulu opucuklerimi veriyim

Ayy canım inşallah guzel haberler verip mutlu ederdin bizi...

sinem sen bize nispetmi yapıyon kızımmm

takıldık biz odaya öle oturuyoz sende beş çayını içmeden yazayım demişmişmişsin çok kıskandım ama hiç çaktırmıyom dimi :26:

keşke bende şimdi tatilde olsam kafam bomboş olsaa

iyi gezmelere canım sana bizim yerimizede gez dolaş kafanı rahatlat

Canım benim inşallah banada güzel haberler vermek nasip olur tatlım. hakkımda hayırlısı neyse o olsun inşallah. Demekki sende ikili teste gidicen hee süper. Artık cinsiyeti hakkında bişeyler söylesinler yaaa. merak ediyok :)
Slm kizlar kizlar fethiye oludeniz muhteşem bı yer şiddetle tavsiye ediyorum
Suan odamdayim aklıma vurdunuz 5 çayını inmeden kokulu opucuklerimi veriyim
Canım oh keyfini çıkar ben tam 3 kere gittim gerçekten güzel bir yer. Size iyi eglenceler.

hala gelmedi.....:)

bide yine acayip hasta oldum kızlar..grip oldum..ağzım burnum karıştı.dün çok kötüydüm bugün yine accık iyiyim düne göre ilaç kullanınca..dua edin enerjiye ihtiyacım olan şu günlerde..herkül gibi olmalıyım

bu arada size bahsettiğim haziran topiğindeki o kızın bebişi vefat etti..o da çok sarstı beni..korkuyorum..

Hayalcim çok üzücü ya. Allah arkadaşına sabır versin. Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Dokuz ay karnında taşı ondan sonrada kucağına alamadan toprağa ver..
Beynim durdu ya.. Rabbim yavrularınızı korusun.
Sanada geçmiş olsun canım benim. Sana burdan bol bol dua ve enerji yolluyorum.
Allah kurtarsın canım seni..

Ask olsun kız hem asıl keske ben senin yerinde omak isterdim anne olcan insallh
Bizde anne olmak için kafa dagitiyoruz

Saol canım benim gercekten bı kackez gelinicek yer...
Buarada senden müjdeli haberler beklemkteyim

günaydınnnn kızlarrrr

hayalll ne yaptın doğuramadınmı hala canım yaaa:))))) sabırsızlıkla güzel haberlerini bekliyorum valla. yavrumu kucakladım demeni allahın izniyle

godesim bitanem hadi bakalım altın vuruşu yapıcan bu sefer inşallah, kuzucukların seninle olacak:)))

sinemm ohh gez valla inan bende bu sene tatile o kadar özeniyorum ki büyük ihtimal çıkamicam istanbul dışına, ama içimde kaldı her sene alışıkken kötü oluyor insan.. inşallah deniz havası yarar bebişin belkide orda yakalicak seni:)))

elifffff kızzzzzz hadi amaaa artık cinsiyeti öğrenmek istiyoruzzz, topikimizde 3kız 1 erkek var, bakalım kız üstünlüğü devammı edecek:))

zeynocumm sanada inş en yakın zamanda hiç ummadığın anda benim gibi ceeee der yavrun:))) gerçekten normal bekleyince hiç umulmadık anda olabilir, yeterki zamanı olsun... herşeyin hayırlısı allahtan...

iklimmmmmm sen ne yapıyosun canımm bayağıdır girmemişsin. nasıl gidiyo gobişin artık iyice çıkmıştır umarım herşey yolundadır, ne yaptın isme tam karar verdiniz mi? benim artık %99 ecrin olacak allahım nasip ederse. annemler falan bile artık benimsediler ecrin nasıl iyimi diyolar telefonda:)))

ECRİNİN ANNESİ
Mutluluğunu, yüzündeki gülücükleri yazdıklarına o kadar güzel yansıtmışsınki.. Yüzün hep gülsün inşallah canım benim..
Bende senin yaşadıklarını yaşarım inşallah.. Hiç beklenmedik anda geldi bebişin.. Ne kadar umutsuzdun hatırladımda şimdi. Hayat mucizelerle dolu. Hayat bir Senaryo sanki derler ya. Bizler de oyuncular. Gerçektende öyle, herşeyin zamanı belli. Biz ne yaparsak yapalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…