Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
olurmu kız cır cır olcen aç karnına kirazmı yenir
kaça aldın kilosunu

eşimi dün pazara göndermiştim şunları şunları al die gitmiş kart kart fasülye almış :))
kocaman erik almış çilek bilmem ne hepsinin bi kusuru var
kirazda pahalı die biliyordum ama 4 liraya aldım dedi. tadıda güzeldi
kızz cır cır olayım diye yedim zaten çıkamıyorum tuvalete basur çıktı şimdiden çok zorlanıyorum
kahvaltı deilde taze fasülye ve patlıcan kızartması canım çekti onları yiyim bari kahvaltı niyetine:90:

erkekler anlamıyor işte ben hiç tek yollamadım :) ben anlamam sende gel diyo zaten beraber gittik hep biz..günah kız sebze meyvelere deme öyle :)
kayısı ye ılık su iç bitti gitti kabızlık :)
4 liramııı :111::122::130: ne güzel ifadeler varmış
bizim burda 20tl kilosu

kızz aslında doğru sölüyorsun kusuru olan benim herif gözleri hafif kör de:))
bende ilk defa yollladım halim yok kusuyorm sen gt pazara die
ben kirazı ilk gördüğmde avucum kadar bişi 18 liraydı bende hayret ettim ucuzlamış bayaa:112
:

vay anasını

Bizdede tam tersi fıstıklar.. Meyve ve Sebzeyi hep Eşim seçer. Ben nerde çürük varsa toplayıp geliyorum. Bizdede kör olan benim..

godes nerde yaaaa merak ediyorum özledimde ne yapıyo şimdi bilen varsa anlatsın ya da gelsinnnn:103::119::126:

günaydın
iyi pazarlar hanımlarr
kimsecikler uğramıyoo:84:
ben salı günü gidiyorum bebişimi görmeye hıh

günaydın
iyi pazarlar hanımlarr
kimsecikler uğramıyoo:84:
ben salı günü gidiyorum bebişimi görmeye hıh
Selamlar Canım..
Ben okuyup okuyup çıkıyorum. Tatlım yazacak bişey yok, hani bir değişiklik falan olsa yazacamda. Yooooooooooookkkkk............
Bebişine kurban olsunlar.. Cinsiyeti belli olur mu??

Selamlar Canım..
Ben okuyup okuyup çıkıyorum. Tatlım yazacak bişey yok, hani bir değişiklik falan olsa yazacamda. Yooooooooooookkkkk............
Bebişine kurban olsunlar.. Cinsiyeti belli olur mu??

yok canım olmaz daha çok küçük minnacıkk
inşallah sizinde mutlu haberlerinizi almadan burayı bırakmak yok canım herkesi teker teker hamiş bırakcazz inşallahhhh

yok canım olmaz daha çok küçük minnacıkk
inşallah sizinde mutlu haberlerinizi almadan burayı bırakmak yok canım herkesi teker teker hamiş bırakcazz inşallahhhh

İnşallah canım benim.. Allah bir gün hepimize bu Mutluluğu yaşatacak, ben buna inanıyorum. Bazen pes ediyoruz ama yinede biliyorumki bende bir gün Anne olacağım Allahın izniyle..

meraba zeynocum merak etme geleceği günü bekliyor yaramazın
elifçim sende ısrarcı olursan salı günü cinsiyeti görebilirsin 12de görmek en azından yüzdeli olarak mümkün ama yanılma payıda mevcut bizi hatırla

Son düzenleme:

inanamamki kızz
oğlan dedi kız çıktı senin
zatn yüzde 50 kız yüzde 50 erkek
ben tam emin olayımda öle söleyim barii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…