Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

zeyno kaçarr behlül kovalar:KK55::KK9:
zeynom alamanyada hayat nası geçiyo canım havalar sıcakmış orda buraya daha tam anlamıyla yaz gelmedi ya sobalar yanıyo hala üşüyorum ben:2:
Vallahi canım buralar bayağı ısındı. Eşimi buraya alıştırmaya çalışıyorum ama hala herşeyi türkiyeyle kıyaslıyor ister istemez. Bende özledim Ankarayı. 2 sene kaldım ama çok alışmıştım. Ama ne diyeyim gülüm. Doğduğun yer değil, doyduğun yer demişler. :KK5:

hey gidi kızlar...çiş muhabbeti yapmışsınız.siz o çişi son zamanlarda görürsünüz..ben artık resmen altımı bağlıcam:KK1:mütemadiyen işiyorum:KK1:bi abdestle iki namaz rüyalarda kaldı..tek namazda bile 2 kere abdest alıyorum çoğu zaman.bide hastayım öksürüyom ya öksürdükçe alttan çeşme açılıyo.demin namaz kılıyom 4. rekat artıkın selam vercem bi öksürük ahanda alttan kaçtı gelde sövme namaz arasında:)ooooooooooooooooooyyy oyyyyy

hhe çiş muhabbeti yaptık ama senin anlattığını okuyunca aman yarebbim dedim kaçırmak en büyük korkum hiç kaçırmadım :KK1::KK1::KK1: kıldığın namazlarını allah kabul etsin canım bu arada

eve yeni geldik eltimler kayınvalidem falan esenlere akrabaya gittik ne güzel ya herkezin ilgisi benim üstümde :KK69:

hhe çiş muhabbeti yaptık ama senin anlattığını okuyunca aman yarebbim dedim kaçırmak en büyük korkum hiç kaçırmadım :KK1::KK1::KK1: kıldığın namazlarını allah kabul etsin canım bu arada

ayyy kaçırmak inan çok sinir bozucu..doğuruyum da bitsin bu kaöırma işleri artık cidden.ama son aylar için buna biraz hazır olun öünkü öocuk kafasıyla idrar kesesine baskı yapıyo ve çok sık sıkışıyosun böyle.hele bide allah korusun benim gibi öksürük falan olursanız basınç 3e 5e katlanıyo veeeeeeeeeee:86:

ayyy kaçırmak inan çok sinir bozucu..doğuruyum da bitsin bu kaöırma işleri artık cidden.ama son aylar için buna biraz hazır olun öünkü öocuk kafasıyla idrar kesesine baskı yapıyo ve çok sık sıkışıyosun böyle.hele bide allah korusun benim gibi öksürük falan olursanız basınç 3e 5e katlanıyo veeeeeeeeeee:86:

veee çiiiişşşşşşşşşşş :KK60::KK60::KK60:

eve yeni geldik eltimler kayınvalidem falan esenlere akrabaya gittik ne güzel ya herkezin ilgisi benim üstümde :KK69:

ayy sorma en güzel şey o hamilelikte böle kendmi süper star gibi hissediyorum:82:
canın ne istiyo sana ne yapıyım ayy sen kalkma :KK68:
bugun kahvaltı hazırlayamam dedim arkadaşımı aradım hemen kahvaltı hazır gittim yedim ohhh:KK56:
her zman gel dio saolsun ne güzelmiş yaa:86:

ayy sorma en güzel şey o hamilelikte böle kendmi süper star gibi hissediyorum:82:
canın ne istiyo sana ne yapıyım ayy sen kalkma :KK68:
bugun kahvaltı hazırlayamam dedim arkadaşımı aradım hemen kahvaltı hazır gittim yedim ohhh:KK56:
her zman gel dio saolsun ne güzelmiş yaa:86:

hahahha :) sende yolunu bulmuşsun benimde küçük yengem öyle hemen arıyo çayı koydum gel :) ama bende bulantı neyin yok rahatım diye eziyet etmiyom kimseye olsaydı varya ohooo :KK61:

hahahha :) sende yolunu bulmuşsun benimde küçük yengem öyle hemen arıyo çayı koydum gel :) ama bende bulantı neyin yok rahatım diye eziyet etmiyom kimseye olsaydı varya ohooo :KK61:

kız kendi yaptığımı yiyemiyorumki:KK50: hazır olması lazım
çay deme bana kokuyo kokuyooo içmeyin çay falan :KK20::KK9:

iklim gıı
sen folik asiti falan bıraktınmı
bana bu perşembe kontrolüm var bıraktırır inş. hapları ve iğneyi
süt içiyormusun? ayran peynir yumurta beslenmene dikkat ediyormusun neler yiyorsun yazsana:16
:

kız kendi yaptığımı yiyemiyorumki:KK50: hazır olması lazım
çay deme bana kokuyo kokuyooo içmeyin çay falan :KK20::KK9:

anladım canım hazırlaması içini kaldırıyo
bn varya sabah bi kalkıyorum menemen kızarmış ekmek süüt ama 3 kilo aldım 3.5 ayda dr iyi dedi..
çay derkn sabah bi demlik akşam bi demlik çay içiyorum canım çay istiyo :nazar:

iklim gıı
sen folik asiti falan bıraktınmı
bana bu perşembe kontrolüm var bıraktırır inş. hapları ve iğneyi
süt içiyormusun? ayran peynir yumurta beslenmene dikkat ediyormusun neler yiyorsun yazsana:16
:

canım foliği geçen hafta kestirdi
şimdi 3 tane ilaç verdi kullanıyorum demir kan magnezyum içeriyo
süt yoğurt peynir yumurta hepsini yiyorum ama yarın tam anlatıyım cnm şimdi kapatıyorum bb

canım foliği geçen hafta kestirdi
şimdi 3 tane ilaç verdi kullanıyorum demir kan magnezyum içeriyo
süt yoğurt peynir yumurta hepsini yiyorum ama yarın tam anlatıyım cnm şimdi kapatıyorum bb

tmm bekliyoreee:82:

kendimi anlatıyım mesela örnek olsun sana
1. sabah kahvaltımı süt peynir yumurta ceviz ve 2 dilim ekmek bu şekilde yapıyorum
2.üzerinden 3 saat falan içinde yine acıkıyorum şekerli yoğurt yiyorum severim hatta cici bebe yiyodum bi ara :)) ama dünden kalma falan sebze yemeğin varsa ısıt onu ye
3.2 saat içinde meyve ye sulu iç hep meyve suyu ayran süt ben litre litre meyve suyu içiyorum
4. ekmeğn az olduğu bi akşam yemeği ye yoğurt eşliğinde
yatarkende acıkırsan bi muz ye
böyle benim bu arada soda ve suyuda bol içiyorum

kendimi anlatıyım mesela örnek olsun sana
1. sabah kahvaltımı süt peynir yumurta ceviz ve 2 dilim ekmek bu şekilde yapıyorum
2.üzerinden 3 saat falan içinde yine acıkıyorum şekerli yoğurt yiyorum severim hatta cici bebe yiyodum bi ara :)) ama dünden kalma falan sebze yemeğin varsa ısıt onu ye
3.2 saat içinde meyve ye sulu iç hep meyve suyu ayran süt ben litre litre meyve suyu içiyorum
4. ekmeğn az olduğu bi akşam yemeği ye yoğurt eşliğinde
yatarkende acıkırsan bi muz ye
böyle benim bu arada soda ve suyuda bol içiyorum

ben süt içmeye çalışıyorum sabah akşam içiyorum yoğurt peynir vs.
ama yemek pek yiyemiyorum başkası yaparsa öle kendim yaparsam yaparken doyuyorum midem bulanıyo:KK5: süreklide dışardamı yicem :KK5:
yarın bi dışarı çıkımda meyve sebze alıyım kendmi zorlayım yemek yapmak için:KK36:
senin bulantın yok maşallah yapıp ye ne güzel yakın olsak gelirdim sana:KK68:

ya çok yersiz ama bişi sorcam iklim
bikaç gündür belim kasıklarım ağrıyo bebeğe bişi olcak die çok korkuyorum hemen dr a gitmek istiyorum kalbi atıyomu acaba yaşıyormu böle saçma sapan kötü şeyler geliyo aklıma
acaba kötü şeyler içime mi doğuyor yoksa zor bulduğum için fazlamı pipirikleniyorum
sende yaşadınmı böle şeyler :KK59:

ben süt içmeye çalışıyorum sabah akşam içiyorum yoğurt peynir vs.
ama yemek pek yiyemiyorum başkası yaparsa öle kendim yaparsam yaparken doyuyorum midem bulanıyo:KK5: süreklide dışardamı yicem :KK5:
yarın bi dışarı çıkımda meyve sebze alıyım kendmi zorlayım yemek yapmak için:KK36:
senin bulantın yok maşallah yapıp ye ne güzel yakın olsak gelirdim sana:KK68:

ya çok yersiz ama bişi sorcam iklim
bikaç gündür belim kasıklarım ağrıyo bebeğe bişi olcak die çok korkuyorum hemen dr a gitmek istiyorum kalbi atıyomu acaba yaşıyormu böle saçma sapan kötü şeyler geliyo aklıma
acaba kötü şeyler içime mi doğuyor yoksa zor bulduğum için fazlamı pipirikleniyorum
sende yaşadınmı böle şeyler :KK59:

ama en azından süt pynir yiyebiliyosun ya cnm
sen bana bakma herşey yiyorum ben ama hiç kilo almadım yediğim bebeğe gidicek inş :)
yakın olsak gel cnm hatta olmasakta gel :)
biz dışarıda yemeği bıraktık cnm haftasonu yiyoduk aradada haftaiçi ama bıraktık evde yemek daha sağlıklı malum gebeyiz sende yeme dışarda
cnm ben ilk bi hafta hep kasık ağrısı yaşadım adet gibiydi ama sonra geçti geçer cnm ama dr danış ve kan geliyomu ona bak hep..
ama boşa pimpirikleniyosun bebek çok sağlıklı ve pıt pıt atıyo kalbi :) kötü asla düşünme cnm

ama en azından süt pynir yiyebiliyosun ya cnm
sen bana bakma herşey yiyorum ben ama hiç kilo almadım yediğim bebeğe gidicek inş :)
yakın olsak gel cnm hatta olmasakta gel :)
biz dışarıda yemeği bıraktık cnm haftasonu yiyoduk aradada haftaiçi ama bıraktık evde yemek daha sağlıklı malum gebeyiz sende yeme dışarda
cnm ben ilk bi hafta hep kasık ağrısı yaşadım adet gibiydi ama sonra geçti geçer cnm ama dr danış ve kan geliyomu ona bak hep..
ama boşa pimpirikleniyosun bebek çok sağlıklı ve pıt pıt atıyo kalbi :) kötü asla düşünme cnm

kan faalan gelmiyo arada kasık ve bel ağrım var o kadar o da normal
ben kendi kendime pimpirikleniyorum işte
perşembe göreyimde bebeğimi içim rahatlar ozman:emir_bebek:

o zaman sorun yok herşey yolunda canım bende cumartesi göreyim çok özledimmmmmmmm :KK69:

görelim görelimmm:103:
hatta ben eve bi ultrason aleti almayı düşünüyorum:KK60:

bizim cinsiyet kesinleşicek ogün :KK69:
erkekken kızada dönebilir :KK1:
eşimde diyo alalım şu aletten diye :KK60:

X