Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iyi akşamlar kızlar
bugun kontrolüm vardı ama serdar beyciğim konferansa mı ne gitmiş pazartesiye kadan yokmuş
bende burdan bi klinikten randevu aldım yarın gidiyorum muayene olcam inş. herşey yolundadır.
2 deydi randevum 4 e almışlar:KK57:
çok midem bulanıyo hapı pek içmiyordum bu aralar içmeye başladım yinede fayda vermiyo:KK43::120::120:
şu iki ay geçsede doyasıya yaşasam hamileliğimi:KK31:

merabayınnn :KK42:
dr yamuk yapmış sana sen sana yakın ssk anlaşmalı özel bi yere git daha ilgililer cnm
bulantı hapımı vermişti sana içsene yawrım niye içmiyon sen
bulantın geçer inş

:120::120::120::120::120::120::120::120:

Son düzenleme:
merabayınnn :KK42:
dr yamuk yapmış sana sen sana yakın ssk anlaşmalı özel bi yere git daha ilgililer cnm
bulantı hapımı vermişti sana içsene yawrım niye içmiyon sen
bulantın geçer inş

öle yapcam tüp yaptırdığım yer özelll ve çok pahalıı:KK53:
burda anlaşmalı bi yere başlıyorum yarın hemde evin çok yakınında 3 dk yürüyerek.
ya canım bulantılarım bu kadar çok değilken içmedim ama gitgide fazlalaştı şimdide içsemde işe yaramıyo:KK43::85:
bileklikmi ne varmış eczaneden bi de onlara bakcam

sen ne zman görcen oğlusunu:KK39:

ooooooo hayalbaz da gelmiş doğuma az kaldı acı varmı acı:KK52::KK52::KK52:
benşm aklıma hiç doğum neyin gelmiyo bu aralar
daha hamile olduğum dışardan anlaşılmıyo bebeği hissetmiyorum ya ondan galiba:KK31:
böle ömür boyu hamile kalcam sanıyorum:KK60:

öle yapcam tüp yaptırdığım yer özelll ve çok pahalıı:KK53:
burda anlaşmalı bi yere başlıyorum yarın hemde evin çok yakınında 3 dk yürüyerek.
ya canım bulantılarım bu kadar çok değilken içmedim ama gitgide fazlalaştı şimdide içsemde işe yaramıyo:KK43::85:
bileklikmi ne varmış eczaneden bi de onlara bakcam

sen ne zman görcen oğlusunu:KK39:

ya canım banada verdiği kan demir vs ilaçları yaramadı mide ağrısından yamuldum kaldım resmen .
evet sen anlaşmalı yere git cnm daha iyi olur yakınmışta banada yakın var 2 tane
varsa al cnm ben duymadım bileklik
cumartesi cnm belkide kızdır

ya canım banada verdiği kan demir vs ilaçları yaramadı mide ağrısından yamuldum kaldım resmen .
evet sen anlaşmalı yere git cnm daha iyi olur yakınmışta banada yakın var 2 tane
varsa al cnm ben duymadım bileklik
cumartesi cnm belkide kızdır

hayırlısı olsun canım kız erkek farketmez ama oğlan gibi geliyo bana seninki:KK55:
bende kız hissediyorum bu aralar
bu kadar çingenelik yapıp beni bunaltan bi kancıktır herhalde diyorum:KK60::KK60:

elif haftaya düğünümüz var bugün kardeşimle kıyafet bakmaya çıktık 2de evden çıktık 6.30da geldik gez gez hiç biri olmuyo göbek pörtlüyo oha oldum evdeyken yok dışarda kızları görünce vay anasını velet uçuşa geçti kesin erkek bu :KK60::KK60:
neyse sonunda tam istediğim gibi diz üstü belden lastikli pudra pembe bi elbise buldum aldım :KK69: bayıldım baya mini ama göbemide tam fırlattı dersin 6 aylık :KK60: şimdi bide o renklerde ayakkabı bakıcam aslında baktım ama karar veremedim babetmi ama babet basit olur yoksa platform topuk pembe ayakkabımı giydim giydim almadan geldim nan bi düşsem gittim :26:

elif haftaya düğünümüz var bugün kardeşimle kıyafet bakmaya çıktık 2de evden çıktık 6.30da geldik gez gez hiç biri olmuyo göbek pörtlüyo oha oldum evdeyken yok dışarda kızları görünce vay anasını velet uçuşa geçti kesin erkek bu :KK60::KK60:
neyse sonunda tam istediğim gibi diz üstü belden lastikli pudra pembe bi elbise buldum aldım :KK69: bayıldım baya mini ama göbemide tam fırlattı dersin 6 aylık :KK60: şimdi bide o renklerde ayakkabı bakıcam aslında baktım ama karar veremedim babetmi ama babet basit olur yoksa platform topuk pembe ayakkabımı giydim giydim almadan geldim nan bi düşsem gittim :26:

seninki hızlı çapkın çıktı anasının karnında başladı demek azgın teke:KK1:
elbisen çok güzelse babet basit kaçar bencede ama platform topukda rahat düşersen tani hem karizmayı çizdirirsin hem kestaneyi:KK1:
ayyy bende göbek istiyom bende bendee:84::84:
daha iki ayımız var hayırlısıyla:KK49:
sen düğünde oynamaya falanda kalkarsın bak dikkat et nazar değer göze gelirsin bi güzel okut kendini tmm mı d,kkatli ol:nazar::nazar:

seninki hızlı çapkın çıktı anasının karnında başladı demek azgın teke:KK1:
elbisen çok güzelse babet basit kaçar bencede ama platform topukda rahat düşersen tani hem karizmayı çizdirirsin hem kestaneyi:KK1:
ayyy bende göbek istiyom bende bendee:84::84:
daha iki ayımız var hayırlısıyla:KK49:
sen düğünde oynamaya falanda kalkarsın bak dikkat et nazar değer göze gelirsin bi güzel okut kendini tmm mı d,kkatli ol:nazar::nazar:

sorma tam teke :nazar: :KK1::KK1::KK1: ne canlar yakıcak belkide :18:
evet ya babet olmaz platform çok rahat mağazalarda denedim süper rahat ama sonra şişicek ayaklarım bidaha nerde giycem ki uf ne zorlandım bu ayakkabı olayında ya :KK31:şişersin meraklanma sen ama kızsa önce popon şişer arkadan arkadan şişersin ben önden aldım arkam bom boş kaldı yoktu zatende :KK43: he valla kaynanama diyim okusun üflesin o gün beni :nazar:

sorma tam teke :nazar: :KK1::KK1::KK1: ne canlar yakıcak belkide :18:
evet ya babet olmaz platform çok rahat mağazalarda denedim süper rahat ama sonra şişicek ayaklarım bidaha nerde giycem ki uf ne zorlandım bu ayakkabı olayında ya :KK31:şişersin meraklanma sen ama kızsa önce popon şişer arkadan arkadan şişersin ben önden aldım arkam bom boş kaldı yoktu zatende :KK43: he valla kaynanama diyim okusun üflesin o gün beni :nazar:

canım çok beğendiysen al bulunsun sona giyersin :KK12:
hamileliğini güzelce istediğin şekil geçir kokoş annee:KK12:
toto büyürse kız göbek büyürse erkek hee tmm kocakarı usulü ultrason :KK1: bende kendimi takip edeyim ilerde bakıyım:KK69:

ya göbeğinin resimlerini koy dedim komadın arada koy bakak görek:KK49:

ben yine acıktım
tuvaletede çıkamadım bugun malak gibi yattım iğnemi bile vurunamadım mide bulantısından
biraz dolanayım hareket ediyim bari sonada yemek yerim
hayalbaz sen okuyup yazana kadan doğurcaz biz burda:KK60:

herkese iyi geceler
iklim kızancığına iyi bak ordan benim kızçeme göz kırpıyo seni varyaa seniiii:KK57:

:KK60::KK60:

ben yine acıktım
tuvaletede çıkamadım bugun malak gibi yattım iğnemi bile vurunamadım mide bulantısından

herkese iyi geceler
iklim kızancığına iyi bak ordan benim kızçeme göz kırpıyo seni varyaa seniiii:KK57:

ay şu acıkmalar olmasaaaaaaa :44:
hareketsiz kalma kız ben 2 günde bir firardayım valla paso geziyom iyi geceler kız gelinime iyi bak :KK60:

ben yine acıktım

herkese iyi geceler

ayyy canım yaa kimse yok die bende nette başka yerlere bakıyodum görmedimmmmm...acı varmı demişün de daaa bişi yok bakalım..valla doğumu ende öok düşünmüyom varya..fırlatcam kendime güveniyom:KK52:

canım çok beğendiysen al bulunsun sona giyersin :KK12:
hamileliğini güzelce istediğin şekil geçir kokoş annee:KK12:
toto büyürse kız göbek büyürse erkek hee tmm kocakarı usulü ultrason :KK1: bende kendimi takip edeyim ilerde bakıyım:KK69:

ya göbeğinin resimlerini koy dedim komadın arada koy bakak görek:KK49:

he ben kokoş anne :KK37:
senin kızın olucaaaaaaakkkk :KK60::nazar:
olduu pışıkk sen koyuyonmu sanki bide bende resim istiyon vay uyanıııkkk

he ben kokoş anne :KK37:
senin kızın olucaaaaaaakkkk :KK60::nazar:
olduu pışıkk sen koyuyonmu sanki bide bende resim istiyon vay uyanıııkkk

ben büyüsün karnım hemen koycam hemen hemenn:KK69:

ya bu arada bugun ne güzel gidiyordum dr a aradılar şimdi dr çok yoğunmuş yarın sabaha kalmış randevum falanfilan
dünde saat ikide olan randevumu dörde almışlardı offffff ya uzattıkça uzatıyorlar
heryer randevulu randevu alsam yine pazartesiye kalcak offff:KK57::KK57::KK57: sinirlendim şimdiii:63:

Nazar değmesin size canlarım benim..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Yazdıklarınızı takip ederken dalmış gitmişim hayal dünyama.. Bende bir gün böyle güzel şeyler yazacakmıyım buraya? İnşallah diyorum, inşallah Rabbim banada nasip eder..
:KK16:

X