Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
selam kızlar bugün dr dan aradılar ikili testi çok iyi çıkmış sorun yokmuş allahıma bin şükür :nazar:

Son düzenleme:
bugün kasıklarım çok ağrıyor ve aşırı akıntı eşliğinde kanama oldu bu ne demek yaaaaaaa çok merak ettim bilen varmı aranızda yarın doktoru arıycam ama bi sizinle paylaşayım dedim

bugün kasıklarım çok ağrıyor ve aşırı akıntı eşliğinde kanama oldu bu ne demek yaaaaaaa çok merak ettim bilen varmı aranızda yarın doktoru arıycam ama bi sizinle paylaşayım dedim

ilaç kullanıyor msun

geçmiş olsun canım adetinin kaçıncı günü yumurtluyorsun bence bol bol çalışın

Mutlucum bende Pazartesi Adet oldum. Bi kaç gün erken olmamla birlikte çok kasık ağrım vardı ve aşırı derecede kanamam oldu. Bugün 6. gün. Kanamam azaldı ama hala kasık ağrım var güzelim benimde. Ben ilaç falanda kullanmıyorum. Ama Godescim in de dediği gibi üşüttüm herhalde.
Canım ben Pazartesiye kadar düzelmezse Doktora gitmeyi düşünüyorum. Hala ağrım var çünkü. Sende git bence. :KK16:

günaydın
vuuu 7 + 4 olmuşsun bile :KK9:

sorma olmuş o kadar yaa kocaman olmuş yavrummmm:emir_bebek:
persembe eşimle gitcem kontrole ilk defa o da görcek babaya:KK33: böle yap yavrum :KK60:
iklim ne şanslısın he mide bulantın falan yok
ben her sabah kalmıyorum yataktan kuscam die sona ii gibi oluyorum kalkar kalkmaaz böğğğğ lavaboya:89:
şu zmanlar geçsede kıpırtadığını flan hissetsem göbüş büyüse

senin büyümüştür artık yeni resimler eklesene bakalım:82:

Son düzenleme:
Recaaa efenim... Sen yaz biz beğenirük :KK1: Yorum yapmayalım canikom. Nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar: Dur ben sana bir tükürem burdan..
Tüh tüh tüh tüh tüh tüh Kırk bin kere Maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:

yok be canım resim bişey olsa tamamda yazışmaylada değermi :KK1:
tükürme kız bişey olmazz :KK60::KK60:

sorma olmuş o kadar yaa kocaman olmuş yavrummmm:emir_bebek:
persembe eşimle gitcem kontrole ilk defa o da görcek babaya:KK33: böle yap yavrum :KK60:
iklim ne şanslısın he mide bulantın falan yok
ben her sabah kalmıyorum yataktan kuscam die sona ii gibi oluyorum kalkar kalkmaaz böğğğğ lavaboya:89:
şu zmanlar geçsede kıpırtadığını flan hissetsem göbüş büyüse

senin büyümüştür artık yeni resimler eklesene bakalım:82:

maşallah büyüttün mercimeği :emir_bebek:
ay eşinle gidicen demek çok heyecanlı :KK49: sonra ikinizinde gözleri dolucak :KK43:
valla he ne şanslıyım harbiden ulen bi kere bile bulanmadı be :KK56: açlık hissi var bende hep
cidden kusuyosun demek neyse kıllı olucak beben :KK53:
12de falan hissedicen erkekse tabi kızsa pek oynamıyo erkenden benimki turluyo içimde resmen :)
ya göbeğim bi iniyo bi çıkıyo ama sivrildi :KK49:

elif bide zırt pırt idrar ihtiyacı derdim var gece bi damla uyuyamadım çişe gitmekten :89:

maşallah büyüttün mercimeği :emir_bebek:
ay eşinle gidicen demek çok heyecanlı :KK49: sonra ikinizinde gözleri dolucak :KK43:
valla he ne şanslıyım harbiden ulen bi kere bile bulanmadı be :KK56: açlık hissi var bende hep
cidden kusuyosun demek neyse kıllı olucak beben :KK53:
12de falan hissedicen erkekse tabi kızsa pek oynamıyo erkenden benimki turluyo içimde resmen :)
ya göbeğim bi iniyo bi çıkıyo ama sivrildi :KK49:

bi bakıma iyi oldu canım sigaradan tiksindim ağzıma sürmeyi bırak kokusuna dayanamıyorum:KK37:
kız erkek içimde hiç bi his yok sadece sağlıklı olsun eli ayağı tam olsun bana yeter merakta etmiyorum şimdilik büyüsün kımıldasın istiyorum sadece:emir_bebek:
göbeğin resmini çek bi bakak nası olmuş :KK49:

elif bide zırt pırt idrar ihtiyacı derdim var gece bi damla uyuyamadım çişe gitmekten :89:

o bendede var canım ya o kadar sıvı tüketmesemde sanki rahim büyüo gibi hissediyorum sık sık tuvalete çıkıyorum ve gaz problemi var tabisii :KK53:

Ellüüüffff nörüyonnnn bacım???
Hava çok güzel, zeyno kaçar. Belki güzel hava hormonlarımı tedavi eder. :KK12:

zeyno kaçarr behlül kovalar:KK55::KK9:
zeynom alamanyada hayat nası geçiyo canım havalar sıcakmış orda buraya daha tam anlamıyla yaz gelmedi ya sobalar yanıyo hala üşüyorum ben:2:

bi bakıma iyi oldu canım sigaradan tiksindim ağzıma sürmeyi bırak kokusuna dayanamıyorum:KK37:
kız erkek içimde hiç bi his yok sadece sağlıklı olsun eli ayağı tam olsun bana yeter merakta etmiyorum şimdilik büyüsün kımıldasın istiyorum sadece:emir_bebek:
göbeğin resmini çek bi bakak nası olmuş :KK49:

o bendede var canım ya o kadar sıvı tüketmesemde sanki rahim büyüo gibi hissediyorum sık sık tuvalete çıkıyorum ve gaz problemi var tabisii :KK53:

sana yazdıktan sonra bu arada yemek yedim yine bende sebze isteği var et ve balıktan iğrendim ..
sigara olayıına inanılmaz sevindim :nazar: içine doğmuyomu hiç ben resmen oğlum diye elimi göbeme koyardım hiç kız geçmedi içimden ama yinede yüzde yetmiş erkek dedi pipiyide gördük ama yanılma payı var elbet haftaya bugün yüzde yüz söylücem dedi :)
ben çok sıvı tüketiyorum süt meyve suyu çay inanılmaz içiyorum hep içiyim yani o derece haliylede wcden çıkamıyorum :)
gaz hiç sorma eşim oha len bu kadarda olmaz diyo :KK53:

üşümen normal içinde kanını emen bişi var :)
sana ilaç neyin yazdımı dr bana daha yeni yazdı kan ilacı vitamin vs 3 tane ve üşümem bu sayede geçti

hey gidi kızlar...çiş muhabbeti yapmışsınız.siz o çişi son zamanlarda görürsünüz..ben artık resmen altımı bağlıcam:KK1:mütemadiyen işiyorum:KK1:bi abdestle iki namaz rüyalarda kaldı..tek namazda bile 2 kere abdest alıyorum çoğu zaman.bide hastayım öksürüyom ya öksürdükçe alttan çeşme açılıyo.demin namaz kılıyom 4. rekat artıkın selam vercem bi öksürük ahanda alttan kaçtı gelde sövme namaz arasında:)ooooooooooooooooooyyy oyyyyy

X