Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim verdiğin fiyat gayet uygun geldi bana neden dicen bizim burda kıçı moklu hastalerde 7 bin.
benim drumda tüpe herşeyi içinde 5bin dediydi..
iyiyim elifçim godesçim kasıklar nası ağrıyo anlatamam..
o değilde göğüslerime sütyen bile batıyo sızlıyo ha bide göğüslerimde mor lekeler oluştu işte bu beni çok şaşırttı koyu bol damarlı ve morlu göğüslerim var

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR
1.GODES: sat 7 şubat tüp bebek denemesi HADİ HAYIRLISI
2.İKLİM: 20 şubat tahlil günü gonalf *ovitrelle HAYIRLISI

BEKLEMEDE OLANLAR
1.ELFKAYA: sat 7 şubat
2.LANDARCH :
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:
6.MUTLU80: sat 30 ocak
HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:

canım çok ucan yerlerde var tabi ama ortalama 5-6 bin civarı. Birde herkesin kullandığı iğneler aynı değil. İkimizde aynı doktora gidebiliriz fakat ikimizin toplam harcadığı para ayrı olabiliyor. Kimisi iğnelere hemen cevap verirkern bazılarında geç etki ediyor falan bir sürü detay var.
Canım vucudundaki o değişiklikler neden acaba oluyor ama göğüslerdeki damarların belirginleşmesi hamilelik belirtisidir. Umarım canım hamilesidir ve önümüzü açarsın..

Acaba bu iyi birseymi yoksa kötü birseymi ?:26:

inşallah arkadaşlar saolun ama morluk tam nerde biliyomusunuz hani kahve halka varya uçta onun sağında solunda baş tırnak büyüklüğünde(el)..hani ağrı sızıyı duydum göğüste amma morlukta nesi

canım anladım iğnelerin etkisindende olmuş olabilir sonuçta bir sürü horman girdi vucuduna kafana takma bence. İNşallah bunların hepsi hamilelik belirtisidir. Bayram havası yaşarız burada...

kızlar sizler çatlatma iğnesi oldunuz muhakkak sonrasında neler yaşadınız benim bu zamanıma kadar hani 13 gün sonra yani bu belirtiler ovitrelledenmi aceba

kızlar sizler çatlatma iğnesi oldunuz muhakkak sonrasında neler yaşadınız benim bu zamanıma kadar hani 13 gün sonra yani bu belirtiler ovitrelledenmi aceba

canım iğnenin etkisi kalmamıştır diye düşünüyorum. Ben yaşamadım böyle bişey...Sadece kasık ağrın olur ve sürekli regli olacakmışın gibi ağrın olur. Buda en büyük hamilelik belirtisi ağrın olur ama regli olmasın..

canım anladım iğnelerin etkisindende olmuş olabilir sonuçta bir sürü horman girdi vucuduna kafana takma bence. İNşallah bunların hepsi hamilelik belirtisidir. Bayram havası yaşarız burada...

inş canım sırayla hepimiz yaşıycaz o bayramı

canım tahminimce cumartesi gece çatlatmamı olurum pazartesi yumurtalar toplanır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…