Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba kızlar nerelerdesiniz bakim kimler ne durumda anlatın kızlarr benim son 8 günüm kaldı :18:

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR
1.GODES: sat 7 şubat tüp bebek denemesi HADİ HAYIRLISI
2.İKLİM: 20 şubat tahlil günü gonalf *ovitrelle HAYIRLISI

BEKLEMEDE OLANLAR
1.ELFKAYA: sat 7 şubat
2.LANDARCH : tüp bebek için adetini bekliyor
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:
6.MUTLU80: sat 30 ocak
HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:

sen ve ufaklığın yerim sizi ya
çalıştık canım çalışmazmıyız sen nasısın bebişin nasıl

iyiyiz bizde nası olalım canım karnım gtgde büyüyo..kenndimi böle görmek çok garip geliyo valla..arada bebiş kımıl kımıl kımıldanıyo.çok hoşuma gidiyo rabbim tez zamnda canım benim size de yaşatsın innnşallllaaahhh öyle içten söylüyorum ki bunu

sen ve ufaklığın yerim sizi ya
çalıştık canım çalışmazmıyız sen nasısın bebişin nasıl

iyiyiz bizde nası olalım canım karnım gtgde büyüyo..kenndimi böle görmek çok garip geliyo valla..arada bebiş kımıl kımıl kımıldanıyo.çok hoşuma gidiyo rabbim tez zamnda canım benim size de yaşatsın innnşallllaaahhh öyle içten söylüyorum ki bunu

amin canım allah razı olsun sende geçtin bu yoldan en iyi sen anlarsın inşallah sıra bizede gelicek ben pozitif davranan ama çok kaptırmayan oldum bu ay adet olursam hemen dr gidicem tekrardan 1.2.3 derken allah büyük bir gün bizde gülücez.
faceye resim koysana son halini merak ettim göbüşünü

canlarım dün canım aşkım bana süpriz yaptı ve geldi. Bugünde hepgezdik taksim falan yaptık. Ama yarın sabah gidicek tekrar. O yüzden fazla uğrayamadım. Yarından sonra gene sık ık aranızdayım :)))
hepiinizi kocamam öpüyorum

ben adet oldum ama bu ay doğum kontrol hapı kullanıcam sanırım martın ilk haftası başlarız tedaviye, herkese boll şansss canlar

merhaba kızlar nerelerdesiniz bakim kimler ne durumda anlatın kızlarr benim son 8 günüm kaldı :18:
az kalmış canım inş. olur bu sefer de bizlerede umut olursun heyecan yapma relax :)
ayyy nee kaaa güzelllll ne kaa güzell darısı başımıza

oooo hanımımız gezmiş kocasıyla ne güzel valla bende kayganam gittiğinden beri dip bucak temizlik yapıyorum böğğğ geldi artık:89:

artık bitmiştir herhalde temizlik ufaklık....
Kimseler yokmu canım çok sıkılıyor kızlar hadi gelin yazşalım yaa. Evimdeyim tek başımayım. ((((

cannnııım son 8 heee. hadi hayılrısı olsun. İlk senden güzel haber bekliyoruz. Bak sırada biz varız hadi önümüzü açta sırayla peşinden gelelim tatlım..

evet canım gerçektende çok heyecanlı bir bekleyiş. Ama umarım bir daha bu heyecanı yaşamazsın ve hemencik bebeğine kavuşursun.

inş cnm olmassa sonraki aya :)
hayat işte hep bişeylerin peşinde koşar insan.
diyelim bebeklerimiz oldu kucağımızda bu seferde başka şeyleri kovalarız

inş cnm olmassa sonraki aya :)
hayat işte hep bişeylerin peşinde koşar insan.
diyelim bebeklerimiz oldu kucağımızda bu seferde başka şeyleri kovalarız

orası öyle tabi bitanem hiç beklentiler ve istekler bitmezki. Ama sanki bana bebişim olunca bir daha bişey istemeyecekmişim gibi geliyor.:))))))))))))

ya iklimcim kusura bakma geçen acil çıkmak zorunda kaldım yazamadım cevap..anca açtım neti...evet bende geçtim o yolllardan ve nası yollar olduğunu iyi biliyorum..o yüzden de sizlerin yüzü gülmeden yüzde yüz şöölleee gülemiyorum..tabiki çok mutluyum ama işte anlaaklımın bi köşiesi hep burda ..sanki çok fazla sevinirsem sizlere yanlış yapmış gibi hissediyorum kendimi:)dualarımdasınız..hepinizin haberini heyecanla bekliyorum

face de resim koyarmıyım bilmem yaa bizde böle şeyler accık ayıp gibi yaa herkesler kınar görünce göbüşümü:)olmazsa bi ara mesaj olarak sana godese falan gönderirim çekip göbüşü taam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…