Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godesim sana da hem gözün aydın hemde tekrar allah kavuştursun diyorum..canım benim..

evet evet istiyom göbüşü istiyom :))))

godesim sana da hem gözün aydın hemde tekrar allah kavuştursun diyorum..canım benim..

cannıımm çok sağol yaa. Ama haftaya opu günüm olduğu için kocam mecburen gelecek. Benimde yarın kontrolüm var bakalım yumoşlarım ne olmuş kaç tane olmuş. İnşallah bende bu sefer bebeğime kavuşurum yaa. Çok istiyorum çokk.
Canım prensimiz nasıl hiç anlatmıyon. Nasıl gidiyor herşey yolundamı. Etrafındakiler üstüne titriyormu naz yapıyonmu azıcık anlat yahu...

artık bitmiştir herhalde temizlik ufaklık....
Kimseler yokmu canım çok sıkılıyor kızlar hadi gelin yazşalım yaa. Evimdeyim tek başımayım. ((((

ayy valla abla yeni bitti temizliğim bütün camları kapıları sildim perdeleri yıkadım çok yoruldum ama değdi sadece mutfak dolaplarımın dışı kaldı sona bitiyo inşallhhhhhhh.

şimdide giiyindim misler gibi ellerimleşş gibi çamaşır suyu kokuyordu kremlendim ohhh çok güzel hareketleri izliyom

ne güzel miz gibi oldu evim ben çok mutlu oluyorum o zaman hep misafirim gelsin istiyorum. :)))

abla sen iğnelere başladın dimi iğneler ne zman bitiyo bide iğneden sonra ne yapacaksın bide maaliyetini söylermiisn bana bende olmazsa tüpe başlamayı düşünüyorum bu sene kistim tekrar etmeden hamile kalmak istiyorum (

bitanem bugün 5. günüm. Yaklaşık 10 gün kullanılıyor... İğneler bitince yumurtalar toplanacak 5 gün sonrada transfer edilecek o kadar.
Canım heryerin fiyatı farklı ben 2500 dolar artı ilaçlar veriyorum.
benim ilaçlar 1800 lira tuttu. Ama anlaşmalı bir yer var doktorun oradan 1100 liraya aldım..

2500$ + 1800 TL wowwww

bi bebek ne kaa masraflıymış yyawww ben aşılamalara devam edim bari :)) :94:

Son düzenleme:
canım masraf konusunu hiç sorma bana göçtük valla. Gerçi feda olsun bebeğime ama. Bir gelse şuan için boşa gitmiş gibi geliyor insana.

biraz masraflı evet tatlım. Senin yaşın daha küçük zaten biraz daha bekle derim.

ya zaten daha iki aşılama yaptırdım bana kalsa biraz daha beklerim ama burdada okudum kist ameliyatından 3 ay sona bile kisti tekrarlayanlar var bende ondan korkuyorum bi daha ameliyat olmaktan çok korkuyorum:18: o yüzden bu sene olacak olacak yani başka çaresi yok

bakalım bakalım nolcak ??

canım başkalarında öyle oldu diye hep olacak değilya. İnşallah kendiliğinden gelir bebişim ve hiç tüpe gerek kalmaz tatlım ne diyim. Yeni bir dua öğrendim canım mübin duası isteklerin olması için. Ben bu akşam ona başlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…