Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tahmimnen 5 gün daha vurunursun cnm 300lük demek ben 450lik vurmuştum 225 üniteydi ve 10 gün sende ay ortalarında öğrenirsin sonucunu

canım pazartesi yumurta toplanırsa cumarteside transfer olur yani ayın 26 sı olur doktor 12 sonra test yap diyor tabi ben beklemem o kadar 9. gün yaparım oda martın ilk haftası demek.

yok cnm sen yazdıkça bende yazarım şubat ayı topiği ilgimi çekti benle yakınya hepsi bi sürüde hamile var darısı bizim topiğe işte orda belirtilerini yazıyor herkez hoşuma gidiyor okumak ben burda ve ordayım cnm.

tamam tatlım tabi seninle aynı durumda onlarların yorumlarını okumak kendinden pay çıkarmak güzel oluyor.

canım pazartesi yumurta toplanırsa cumarteside transfer olur yani ayın 26 sı olur doktor 12 sonra test yap diyor tabi ben beklemem o kadar 9. gün yaparım oda martın ilk haftası demek.

aa evet cnm martın ilk haftası az kaldı godesim allaha yalvaralım bu ayki iğneler ilaçlar son bulsun bebişler çifter çifter geldin ikiz üçüz

aa evet cnm martın ilk haftası az kaldı godesim allaha yalvaralım bu ayki iğneler ilaçlar son bulsun bebişler çifter çifter geldin ikiz üçüz

yaa tatlım bu 5 aydır olduğum iğnenin haddi hasebı yok saymaya kalksam sayamam yaa. İnşallah son olur hepimiz için ve bebişler gelir. Bizler elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz artık takdir yaradanın ne diyim.

canlarım dokrordan geldim herşey şimdilik çok rahimde iyi birde 15 çivarında yumurtam varmı. Perşembe tekrar kontrol var :)))

günaydın arkadaşlar mevlid kandiliniz mübarak olsun tüm dualarınız kabul olsun
ne diyosun godescim çok sevindim hadi inş inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…