Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günaydın arkadaşlar mevlid kandiliniz mübarak olsun tüm dualarınız kabul olsun
ne diyosun godescim çok sevindim hadi inş inş

Bitanem senin kandilin mubarek olsun.
Canim simdilik iyi gidiyor insallah sonuda iyi olur ne diyim tatlim..

illa olucak diye bi kayde yokki canım ya kısmet sonuçta allahın yazısı hayırlısını versin hepimize

kız ne anlatıyım bilmem ki prens karnımda canı istedikçe kıpraşıp duruyo..napsın:)bende heyecanla bi sonraki kontrolü bekliyorum..haftaya ptesi yani 21 şubatta kontrol var..24. haftamız dolmuş oluyo..yani hafta hesabıyla gidersek 6 ay dolmuş oluyo:)şaka maka yani inanamıyorum...

naz yapmaya gelince açıkçası öle filmlerdeki gibi olmuyo herşey öööölleee çok naz olmuyo..bende pek beceremiyorum açıkçasıama tabi etreftaki insanlar belli bi ölçüde dikkat ediyolar yani haksızlık da yapmamak gerekir.bazen alakasız saçma şeylere dikkat ediyolar dur sen şunu yapma die:)öle işte..benim naz durumları orta karar yani:)bide benim kendi annemler tedaviyle hamile kaldığımı hiç bilmedikleri için onlar için daha doğal herşey..hatta karnım çıktımı falan diyince annem dalga geçiyodu da sinir oluyodum:)

bu arada size ben göbüşün resminden önce göbüşün içindekinin resmini gösterimmi..buraya mı yüklesem yoksa faceden mesaj mı atsam karar veremedim.

yumoşların da maşallah iyiymiş hadi bakalım rabbim bu sefer yüzünü güldürsün inşallah..

hepinizinnnn kandili mübarek olsunnnnn dua edin kızlar bana taam mı...ben de ediyom size merak etmeyin:)

kızlar burdan gönderemedim de faceden oğluşumun resmini mesaj olarak gnderdim bakın...

baktım cnm uzanmış veledin ay yavrumya ne tatlı olucak büyüdükçe

:) işşşşşşşşaaallllllaaaaahhhh bi iki aya kadar ben de sizin ultrason fotolarını çözmeye çalışcammmm işşşalllaaahhh şu mübarek gün hürmetine rabbim kabul eder duamızı

arkadaşlar herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun...

hayalbazcım canım yaaa maşallahh allah nazarlardan ssaklasın senide allahım hayırlı doğumlar versin inşallahh. diğer hepimizede tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbimmmmm.

öncelikle kandiliniz mübarek olsun kızlar hepinizin allah dualarımızı kabul etsin

ikincisi düngece benim ayu kocam geldi lak die bilgisayarın başına oturduğu için çıkmak zorunda kaldım kaçmadım yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

üçüncüsü bende bugun acayip bişi var idrarımı yaparken kan gelliiyo ve acayip çıkıcakmış aşadan gibi ağrım oluyo üşüttüm mü acaba kızlar napsam geçer nolüür bişi yazın napıyım ??

veee hayalbaz behlülümü gördük sonunda çok yakışıklı maşallah bu mübarek gecenin hürmetine bizlerede dua et canım ya herkes birbirine etsin öle daha çabuk kabul olur inş.

ablacım seninde 15 yumurtan olmuş maşalahhhhhhhhhhh inş. bu sefer hayırlısıyla son bulur bu tedavi işleri

mart başı haberleri oluyok hee bende nisanı beklicem siz martta hamile kalın ben nisanda farklı olayım bende canım hahahaha :)))

ya idarara çıkarken ölüyor gibi oluyorummmmmm yardımmmmm çokta kan geliyo bide kanla karışık az az parça geliyo yaaaaa

Son düzenleme:
iftara az kalmış ben iftar soframı hazırlayım

tabi bu arada bu kadar kana orucum sakata geldimi Allah bilir

aaaaaaaa hayalbaz sen din kült. öğretmenisin canım oruç gittimi benim??
adet kanı deil idrarda geliyo sadece kan

canım adet kanı değil eminsin orucun gitmez tabiki..ama hemen bi doktora git iltihap falan mı olduki bak sakın ihmal etme tamam mı ilerleyince acayip sıkıntı çıkarıyo böle şeyler

canım adet kanı değil eminsin orucun gitmez tabiki..ama hemen bi doktora git iltihap falan mı olduki bak sakın ihmal etme tamam mı ilerleyince acayip sıkıntı çıkarıyo böle şeyler

yok canım adet kanı deil eminim çünkü normalde gelmiyo sadece idrarda geliyo bakalım bu gece geçmezse yarın giderim dr. a inş. gecer ya çok acıyoo

Caniiim cok gecmis olsun. Doktorunu arayip sorsana. Sadece yanma olsa usurmusun diyicemde kanda var diyorsun. Hic basima gelmwxigi icin bisetde diyemiyorum. Yarin mutlaka doktorunu ara ve sor sakin ihmal etme...

çok canım sıkılıyo içim sıkılıyo resmen kızlar birbirimize dua edelim ne olurrr

godes ablam iklimcim hayalbazcım ve burayı okuyan herkes ben sizler için dua etcem sizde bana edin ne olurr

godes ablam iklimcim hayalbazcım ve burayı okuyan herkes ben sizler için dua etcem sizde bana edin ne olurr

canım rabbim iki cihanda yüzünü güldürsün..

canım rabbim iki cihanda yüzünü güldürsün..

Canim bu geceki tum dualar hepimiz icin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…