Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben şu hamileler listesine girmeden ölcem mi ne :18:
Acaba Iklimcim hamile olmadan hamileler listesinemi yazsan beni diyorum Ya tutarsa ya tutarsa
İyice kafayı bozdum

zeynom benim nasılsın canım. herşey yolundamı. Koçişin nasıl biraz bilgi ver yahu.
iklim evet hepimizin ismini birde hamileler yazsan güzel olur yaa sevdim bu fikri :))))

canım sıkılıyo kızlar ya acaba 20sine kadar neler olucak adet olmaktanda korkuyorum

canım sıkılıyo kızlar ya acaba 20sine kadar neler olucak adet olmaktanda korkuyorum

ahhh canım benim ne olur şimdiden öyle düşünme, aynı ben yaaa, bende öyleyim bitanem 2 aşılama 1 tüp bebek tedavimde hep böyle düşündüm ve bu negatiflikle olmuyo malesef. lütfen o tür şeyler aklına gelince kafanı hemen dağıt, ben bunu yapıcam artık bundan sonraki denememde, psikolojimi rahat bırakıcam, kafama takılınca hemen unutacak şeyler yapıcam. ne olur sende böyle yap pozitif ol, bunu bana drum dedi sen bu takıntılarını bırak ilk önce dedi. ne olur tatlım sende böyle düşünme oluruna bırak, bırakmaya çalış. herşey güzel olacak... :92:

zeyno mutlu hoşgeldiniz özletmeyin kendinizi bakın ilkbahar geliyo bizde toplandık aynı gecen yılki gibi hepimiz burdayız inşallah bi dahaki yıl burda değilde İKLİMİN HAMİŞLER LİSTESİ diye bi topik yaparızda hepimiz orda buluşuruz ayrı ayrı topiklere gitmeyiz

godes ablam çok mutlu gibisin tedaviye başladın ya ondan dimi rahat duramıyon boş olunca sen varya sen :)
bu inatla o bebek dünyaya gelcek inş. ama o da çok inat bişi olur anası gibi saçları falan dik dik doğuyormuş haha:))

iklim sende sıkma canını adet olmucam die evrene mesaj gönder sana öyle geri dönsün öle diyorlar ya ne bilim belki olur :93:

ben akşam yine gelirim şinci biraz işim vaa
ablaaaaaaaa seni çok seviyorum içimden geldi

canım evet yaa sanki hamile kalmış gibi seviniyorum. Çok mjutluyum boş durmak bana yaramıyor. Bu akşam ilk iğnemi yapıcam oleyyyyyy çok mutluyum. İnşallah sonuda çok güzel olurrr. bebişim olsunda saçı dik dik olsun hiç farketmez

bitanem yapma lütfen böyle. Biliyorsun stres çok önemli. Evet insan hiç aklından çıkaramıyor ama kafanı dağıtmaya çalış biraz hep düşünme...

7 şubat adet tarihim cnm bu ay mola bi dahaki ay kısmetse dr a başlıyorm yaz yazz böyük byük yaz herkeşi

bitanem yapma lütfen böyle. Biliyorsun stres çok önemli. Evet insan hiç aklından çıkaramıyor ama kafanı dağıtmaya çalış biraz hep düşünme...

sıkıntıdan az ince mısır patlattım oturdum yedim bide kek yapıcam canım istedi
saolun arkadaşlarım çok haklısınız morak herşeyden önce önemli her hastalıkta üstelik eşim aradı aşkım adet oldunmu oda meraklı yavrum ya zor ama bekliycez kızlar inşallah hayırlısı hakkımızda heya elifim yaparım bi liste hamileler listesi diye hatta bi sitede görmüştüm hamileler göbüş fotosu ekliyolardı ekleriz bizde seninki küçük benimki şöyle falan nası fikir

süper tamam ben şimdiden yolliyim o zaman biraz karnımı şişirmem yeterli valla :))))

kııııızzzzlaaaarrr bayıldım yaaa yani listemiz hayırlı uğurlu olsun rabbim yüzümüzü güldürsün tez zamanda işşşşşşşlllaaaahhh...

godesim hadi hayırlı olsun maraton canım oğluşuma arkadaş getir hadi bakalım...taam mıı:)

moralleri bozmuyoruz kızlarrr herşey güzel olacakkkkkk

Canim cok tesekkur ederim maraton basladi gene. Ogluna arkadas gekecek canim cin takvimine baktim eger hamile kalirsam oglum olacakmis :)))))))
Hersey guzel olacak bende cok inaniyorum :)))

zeynom benim nasılsın canım. herşey yolundamı. Koçişin nasıl biraz bilgi ver yahu.
iklim evet hepimizin ismini birde hamileler yazsan güzel olur yaa sevdim bu fikri :))))
Canım benim çok iyiyim tşk ederim. İki gündür Ankaradayım. Salı günü Eşimide alıp dönüyorum Allahın izniyle. Çooooook özlemişim Aşkımı ya
Bende çok pozitif düşünüyorum canlarım. Bu sene bizim senemiz olsun.

Canim cok tesekkur ederim maraton basladi gene. Ogluna arkadas gekecek canim cin takvimine baktim eger hamile kalirsam oglum olacakmis :)))))))
Hersey guzel olacak bende cok inaniyorum :)))

kıııızzzz çin japon arnavut o takvimleri boşgeç tatlım benim de kız çıkıyodu ona kaldıysa amma oğluş geliyomuş:) bende farkında olmadan psikolojimi kıza hazırlamışım şaştım kaldım...3 farklı doktor gördü oğluşumun pipisini

Slm kizlar görüşmeyelim iyisinizdir bayadir giremiyoum yogunum yarında misafirim geliyo islerim inanın şimdi bitti bı kankilerime bayim kokulu opucuklerimi veriyim dedim
Çok yorgunum uyumak istiyorum hepinizi öptüm iyi geceler

Ay canım benim artık hiç ayrılmayacaksınız ne kada güzel. canım bende 40 gğndğr kocamdan ayrıydım izmirdeydi bugün bana çok büyük süpriz yaptı ve geldi mutluluktan ucuyorum. Allah başımızdan eksik etmesin valla...
Yesinler pipisini. Ya seninki tutmadımı canım. benimkide sıkıntıdann işte canım ya bir bakim dedim oğlan çıktı. gerçi hiç mi hiç farketmez kız oğlan ne fak eder sağlıklı olsunda....
Canım ihmal etme uğra ara sıra ya. Sana kolay gelsin.
Bende öpüyorum kocaman

Ay canım benim artık hiç ayrılmayacaksınız ne kada güzel. canım bende 40 gündür kocamdan ayrıydım izmirdeydi bugün bana çok büyük süpriz yaptı ve geldi mutluluktan ucuyorum. Allah başımızdan eksik etmesin valla...
Yesinler pipisini. Ya seninki tutmadımı canım. benimkide sıkıntıdann işte canım ya bir bakim dedim oğlan çıktı. gerçi hiç mi hiç farketmez kız oğlan ne fak eder sağlıklı olsunda....
Canım ihmal etme uğra ara sıra ya. Sana kolay gelsin.
Bende öpüyorum kocaman

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…