Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canlarim benim cok sukur beklenen reglim 6 gunluk rötardan sonra bugun tesrif etti. Yarin sabah 10 da doktora gidecegim insallah bir sorun yoksa ignelere baslayacagim oleeeeyyyy...

Canlarim benim cok sukur beklenen reglim 6 gunluk rötardan sonra bugun tesrif etti. Yarin sabah 10 da doktora gidecegim insallah bir sorun yoksa ignelere baslayacagim oleeeeyyyy...

hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun... inşallah önümüzdeki 10 ay içerisinde göreceğin son regl olsunnn

bende bugun regli oldum ve doktorumu aradım bu ay beklemedeyim dedim3-4 ay ara versekmi yok olmaz tekrarlayabilir ve benim bi dahaki adetinde folukullere bakmam lazım dedi bi daha ki ay gidiyorure doktora
ya ben bu arada bu ay bişiler yapmak istiyorum kıslar ya yardımcı olun napsam soğan incir ovülasyon pressed yakı hepsini birmi yapsam napsam acaba fikir versenize ya la

Son düzenleme:
hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun... inşallah önümüzdeki 10 ay içerisinde göreceğin son regl olsunnn

Ayy canim benim agzindan bal damliyor. Insallah dedigin gibi olur. Hayirlisi neyse o olsun canim kismetten ote bisey olmuyor. Ama icimden hic olumsuz bisey gecmiyor bu sefer siki siki tutucam bebisimi :))))))

Canim benim hadi hayirlisi topigimizde hareket basliyor. Sonrada guzel haberleri pes pese vereccegiz. Canim ben bal tarcin corekotu karisimi yapip yemeye basladim bugun.. Cok fazla kafani karistirma derim ben. Ama sen kendini psikolojik olarak iyi hissedeceksen yap bir kaybin olmaz sonucta.

can çiğer kuzu sarmalarım nerdesiniz bakim.
Ben doktoruma gittim geldim çok mutluyum iğnelerimi aldım. Yarın akşam Allahın ziniyle başlıyorum. Doktorum çok ama çok iyi acayip memnun kaldım. Artık bol bol başınızı ağırtacağım. Bana bol bol dua edin lütfen. Sonu belli olmayan bir serüvene daha başladım. İnşallah bu sefer beni bebeğim hiç bırakmaz.
Sizleri kocaman öpüyorum..

hayırlı olsun, inşallah bu sefer bebişine kavuşursun. bende bu ay reglimde başlıyorum tüpe, ilaçlarımı almıştım gecen ay. adet ağrılarım başladı erken gelicek reglim arka arkaya yüzümüz güler inşallah

canım çok mutlu oldum hadi bakalım hayırlı olsun tedavin inşallahhh olarak dönersin ama eşin uzaktaydı nası olucak sperm işi

sanada iyi şanslar inşallah peş peşe alıcaz güzel haberleri bende 20sinde tahlil yapıcam

Ay canim sanada hayirlisi olsun. Insallah bu sefer yuzumuz guler ve mis kokulularimiza kavusuruz. Pespese guzel haberleri vermek dilegiyle

canım çok mutlu oldum hadi bakalım hayırlı olsun tedavin inşallahhh olarak dönersin ama eşin uzaktaydı nası olucak sperm işi

Canimbenim cok sagol. Guzel haberi verme sirasinda ilk sirada sen varsin sonrada biz insallah allahin izniyle pesinden gelecegiz. Kim bilir belki araya supriz hamileliklerde girebilir....
Canim esim opu gunu sabahtan gelecek. Ama onun disinda yanimda olamayacak. Butun yuku tek basima sirtamis durumdayim. Iyiki sizler varsiniz..

anladım canısı olsun hayırlısı hiç merak etme sen herşey yoluna giricek

iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yeni liste çalışmalarına başlasanaaaaaa:79:

canım benim hadi hayırlı uğurlu olsun yeni tedavin. ne verdiler iğne? hadi bakallım biizde de heyecan başlıyo artık senin haberlerinle birlikte:81: artık gelişmelerini her gün bekliyoruz canım. ne olur çok inan hep pozitif ol, sen zaten öylesin ama en ufak olumsuzlukta benim gibi moralini bozma lütfennn. allahın izniyle bebeğin seninle olacak inşallah bitanem..
bende dün dr umu aradım yarın 2 gibi gel bi bakayım dedi, tam bugün giyindim hazırlandım, eşimi bekliyodum beni götürecek, bi tuvalete gireyim dedim, bir baktım kan geldi biraz, hemen eşimi aradım gelme diye. eşimde de canım benim az da olsa bir umut vardı belki hamileyimdir diye o da üzüldü. ama tabikide olmadığı bir gerçekti. öyle yaniii 10 günlük bir gecikmeden sonra tam doktora gidecekken geldi benim kırmızılar, tam sökemedim ama yarına açılır çeşme... hepimiz için hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin rabbim.

hadi godesss
kız elif yaz bakim adet tarihini haydin liste yapıyorum herkez yazsın lütfen

NEYSE BEN SAYFALARI GEZE GEZE BİRŞEYLER BULDUM LİSTEYİ HAZIRLIYORUM EKSİK YALNIŞ VARSA UYARINIZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…