Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim hadi hayırlı uğurlu olsun yeni tedavin. ne verdiler iğne? hadi bakallım biizde de heyecan başlıyo artık senin haberlerinle birlikte:81: artık gelişmelerini her gün bekliyoruz canım. ne olur çok inan hep pozitif ol, sen zaten öylesin ama en ufak olumsuzlukta benim gibi moralini bozma lütfennn. allahın izniyle bebeğin seninle olacak inşallah bitanem..
bende dün dr umu aradım yarın 2 gibi gel bi bakayım dedi, tam bugün giyindim hazırlandım, eşimi bekliyodum beni götürecek, bi tuvalete gireyim dedim, bir baktım kan geldi biraz, hemen eşimi aradım gelme diye. eşimde de canım benim az da olsa bir umut vardı belki hamileyimdir diye o da üzüldü. ama tabikide olmadığı bir gerçekti. öyle yaniii 10 günlük bir gecikmeden sonra tam doktora gidecekken geldi benim kırmızılar, tam sökemedim ama yarına açılır çeşme... hepimiz için hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin rabbim.

canım çok teşekkür ederim. İğne gonalf verdi canım 300 le başladım şimdilk pazartesi kontrolüm var bakalım belki dozu değiştirir. Cetrotite verdi yumurtalar çatkamasın diye başkada bişey yok şimdilik. Ya doktorum süper yaa çok sevdim. Birde anlaşmalı yerleri var oradan geldi iğnelerim 700 tl daha uygun aldım. :))))
Canım regli geçikince ister istemez insan ümitleniyor. benimde 6 gün geçikti ben bile şüpelendim ki eşim 1,5 aydır burada olmamasına rağmen kendime sonra bir kızdım kocan yok nasıl hamile olacaksan salak dedim. O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Dengemiz bozuldu canım o kadar iğne ve ilaçlardan sonra o yüzden geçikmeler çok normal.
İnşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruda bu işgence biter.

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR
1.GODES: sat 7 şubat tüp bebek denemesi HADİ HAYIRLISI
2.İKLİM: 20 şubat tahlil günü gonalf *ovitrelle HAYIRLISI

BEKLEMEDE OLANLAR
1.ELFKAYA: sat 7 şubat
2.LANDARCH : tüp bebek için adetini bekliyor
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:

HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:
DAHA SONRA DEVAM EDİCEM

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR

BEKLEMEDE OLANLAR
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:

HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:
DAHA SONRA DEVAM EDİCEM

eline sağlık tatlım

godesim bak geldim bundan sonrada hergün uğramaya çalışacağım.
tedavinde hayırlı olsun canım. sen bu sefer merkez değiştirmiştin dimi. nereye gidiyorsun şimdi.

Hosgeeeeeelldiinnnn canim benim. Ben gene ayni hastanedyim ama baska ekip var. Gayrettepe florance hastanesi bulent baysal doktorum.

Hosgeeeeeelldiinnnn canim benim. Ben gene ayni hastanedyim ama baska ekip var. Gayrettepe florance hastanesi bulent baysal doktorum.

meraba canım aa senin dr bülent beymi biliyorum ben onu geçen sene çapa tüp bebeğe gidiyordumya orda profesördü kendisi ona muyene olmak özele giriyordu hatırladım tatlı biri

meraba canım aa senin dr bülent beymi biliyorum ben onu geçen sene çapa tüp bebeğe gidiyordumya orda profesördü kendisi ona muyene olmak özele giriyordu hatırladım tatlı biri

Evet tatlim iste o benim doktorum cok iyi biri guveniyirum kendisibe. Bakalim sonuc ne olacak merakla bekliyorum..

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR
1.GODES: sat 7 şubat tüp bebek denemesi HADİ HAYIRLISI:nazar:
2.İKLİM: 20 şubat tahlil günü gonalf *ovitrelle HAYIRLISI:nazar:

BEKLEMEDE OLANLAR
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:

HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ::KK49::nazar:

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR

BEKLEMEDE OLANLAR
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:

HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:
DAHA SONRA DEVAM EDİCEM

bende varııımmmmm
BEKLEMEDEYİM sat: 30 ocak
HEPİMİZE HAYIRLI HABERLER ALMAK NASİP OLSUN İNŞ.....
:nazar::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

yani ev aldık canım ama bu durumda kredi öderken tüp bebek ii yatar gibi görünüyor yaaa sevinemiyorum eve :KK43:((((((

canım herşey kısmet işi demekki önce ev sahibi olmanızmış gerekiyormuş. Belki miniğin yeni evine gelmek için beklemiştir bu kadar..Hiç belli olmaz belki tüpe bile gerek kalmaz. :)))))

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR

BEKLEMEDE OLANLAR
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:
6.MUTLU80: sat 30 ocak
HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:

TEDAVİYE BAŞLAYANLAR

BEKLEMEDE OLANLAR
3.ZEYNO_81 :
4.BYYY :
5.SİNEM25:
6.MUTLU80: sat 30 ocak
HAMİLELERİMİZ
1.HAYALBAZ:
Ben şu hamileler listesine girmeden ölcem mi ne :18:
Acaba Iklimcim hamile olmadan hamileler listesinemi yazsan beni diyorum:KK1: Ya tutarsa ya tutarsa:KK53:
İyice kafayı bozdum:KK23::KK52::KK52:

X