Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarr özledim sizi..nete giremiyorum yaa midem bulanıyo hiç canım istemiyo neden bilmiorum..bi kaç gündür annemde kalıyorum..yatmam gerekiyo ya bana bakıyo sağolsun.oooh ekmek elden su gölden yatıyorum.sadece kocişten ayrıyım o canımı sıkıyo:)
kanamam yok çok şükür o son kanamadan beri ama yine de güvenemiyorum dikkat ediyorum..öle işte..
sude doğru sölemiş sizin spermler oooooo gayet iyi yani bizim en son aşılamada 8 milyondu:)yıkama sonrası 5 milyondu..hareket de şahane değildi %1 ileri hızlı %49 yavaş ileri hareket vardı.yıkama sonrası hareketi hatırlamıyorum..bende endometrium inceydi..ama tuttu işte..ne dersin..allah...
godess 7. güne göre 11 mm bence çok iyi yaa..hadi bu ay kendiliğinden inşallah ....tabi sen alıştın bi seferde bi kaç yumurtaya...:)

HAYALCİMMMMMMMMM BENDE HAMİLEYİM SONUNDA CANIM....Nasılsın tatlım durumun iyimi...pazartesi test yaptım...çift çizgi...Rabbime şükürler olsun canım yaa...gönderdi mucizemi..sonuna kadar inşallah sağlıkla kucağımıza almayıda nasip eder inşallah...duanı eksik etme tatlım...cuma kontrolum var...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa leylaaaaaaaaaaa çok sevindim hayatım yaa ben ne dedim sana hee de bakem ne dedimmmm maşallah süper hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin canım...eee son adet tarihin ne senin çizelgeyi yanlış yaptın heralde 2haftalık olamaz canım

saol bitanem...Allah razı olsun..yardım ette düzeltelim canım..acemiyim daha...son adet tarihim 9 ekimdi..çatlatma iğnesini 22 ekimde yaptırmıştım...cevap yaz canım...

Son düzenleme:
canım bu lily bilmemnesitesinde yapmadım ben çzelgeyi ama benim yaptığım sitede tahmini doğum tarihini giriyosun son adet tarihine kadar hesaplanan o gebelik haftasını yansıtıyo..örnek 9 ekim sata göre
senin muhtemel doğum tarihin 16 temmuz 2011..ve bugün 4+4 lük gebesin..lilydeki tarihe 16 temmuz yaz

leyla gittin mi kız

hayalbazz merabalar ben senden yardım istiyorum 6 haftalık hamileyimm ve 3 gün önce 1 gün arayla pambe leke geldi yatıp dinlenince gitti ama şimdi kahverengi böle kum rengine çalan bir renkte akıntım varr sende böle oldumu canım zaten şu anda yatıyorum yemeği bile yatakta yiyorum sadece lavaboya kalkıonm canımm tecrübeni anatt

canım sonuç ne zaman çıkacak bilmiyorum zaten çıkınca doktorum arar. Sormadıda kaç güne çıkar diyee. Herşey kısmet işi valla doktor ne derse desin. İstersen tüm değerlerin mükemmel olsun olmayınca olmuyor işte. 3-4 gündür çok kötüyüm çok içime kapandım sürekli ağlıyorum ama sadece evde değil yolda bile bir bakmışım gözlerimden yaşlar iniyor eşim etrafımda pervane sürekli neyin var diyor onunlada konuşmuyorum. Dün gece çok konuştuk daha doğrusu o konuştu ben sadece dinledim. Benim için çok endişelendiğini muhakak bir psikoloğa gitmemi böyle gidersem kendime kötü şeyler yapabileceğimden korktuğunu söyledi. Bende kendimi hiç iyi hissemiyorum gerçektende. Hiç bir şey yapmak istemiyorum çalışmak istemiyorum, gezmek istemiyorum, hiç bir idealim yok, hiç bir şey zevk vermiyor tam bir ot oldum yani. Ve en kötüsü eşime sürekli bağırıyorum ve kalbini kırıyorum ((((((
Offf offff bu çocuk meselesine çok saplandım kaldım hep bu durumum sebebi çocuğumun olmayışı. Tek istediğim tek idealim ve bana tek zevk verecek olan şey sadece bebeğimin olması. Bunu anlamıyor işte kocam anlıyor ama bu düşüncemin yanlış olduğunu söylüyor(((

canım bende ocakda yaptırmayı düşünüyorum tüpü. hemen yaptırırım diyordum ama gerçekten çok yorulmuşum biraz kafamı dinleyeceğim. ocak ayındada tekrar start vereceğim.
canım benim oh ne güzel anneciğinin yanında keyfini çıkar valla tatlım.
Valla ben alışmışım çok yumrutaya 1 sayısını duyunca moralim bozuldu ama sonrada dedimki olacaksa 1 taneylede olur olmayacaksa 4 tane olsada olmaz. Kısmet işi valla. Bakalım göreceğiz...

Son düzenleme:
GODESCİĞİM inan hepimiz zaman zaman aynı şeyleri yaşıyoruz ve gerçektende çok zor atlatıyoruz ama inan bak tek deilsin senle msn dede konuşmuştuk ya bende çok bunalımlardaydım zaman zamanda oluyor ama hayat devam ediyor napalım bitanem ama inan huzur islamda bunu anlıyorum yani=))öpüyorum....

evet canım konuşuyoruz benim gibi çok arkadaşım var. Aslında saplantı yapmamaız lazım bunu biliyoruz hepimiz ama genede engel olamıyoruz işte.
En kısa zamanda inşallah bebişlerimize sağılıkla huzurla ve hayırlısıyla kavuşuruz....

hayaalllllllllllllllll

aren cnm mrb nasilsin??cnm msjini aldim ama ben hala ozelden msj atamiyormusumcok uzuldum inan ins.sag saglim alirizz bebislerii kucagimiza ben inaniyorum buna...suanda ne yapmayi dusunuyorsun..ben aralikta sanirim geliyorm ama ne yapacagima karar veremedim cunku zamanim kisitli olacak yaptrsam mi yaptrmasam mii diye dusunup duruyorum kafayi yicem artikyasimda genc kimseyede bise soramiyorum ama bakalim artik yaa sen napiyosun cnm??moralini bozmaa ALLAH tan umut kesilmez....

ooooyyy hayatım dikkat et canım yaa benimki seninkine göre daha şiddetyliydi.önce 22 ekimde çamur gibi akıntım oldubol miktarda hemen doktora gittim 10 gün rapor verdi.dinlen dedi dinlendim ama gezmelere de gittim ütü falan da yaptım.gerçi durmuştu lekeler. 2kasım kontrol günümdü.kontrolde herşey normaldi eve bi geldim kıpkırmızı adet kanı gibi kanama..hemen bi daha doktora 10 gün rapor daha..şimdi anneme geldim hiç iş yapmıyorum ekmek elden su gölden annem bakıyo sağolsun..bence bi doktoruna görün mutlaka..ihmal etme..ben iki kere iğne oldum belki sana da verir....

godes sana bişe demiyorum tatlım anlıyorum iyice sinirlerin harap oldu..sende benim gibi senaryolar konusunda başarılısın yok kocam aldatsa falan...benimde aklıma bazen acayip şeyler gelir çocukluktan beri..hüngür hüngür ağladığımı bile bilirim saçma hayaller kurup...senle ben biraraya gelip bi film senaryosumu yazsak napsak kız..böle saçma şeyler düşünme kocanın kıymetini bil..senin kadar onun da desteğe ihtiyacı var..erkekler biraz içlerine atıyo daha doğrusu bizden onlara fırsat kalmıyo:)

godescim kendine dikkat et canım nette insanı çok sürüklüyo bu konulara her şeye bakıyorsun yok belirtiler yok sebepler dikkat ettiysen ben 1 aydır falan çok sık giremiyorum rahatladım biraz kafamdan attım resmen bu site bile tmm bi yandan çok ii birbirimizin derdinler anlayan insanlarız ama streste yapıyo buda bi gerçek canım kafanı dağıtmaya bak yoksa insanın psikolojisi gidiyor

canım saol valla yok öle kırmızı görmedim pembe lekeydii sonrada tuvalete girdiğimde afedersin silince geliyo iç çamaşırıma akıntı gibi çamur rengi geliyo pembe lekeyide 2 kere gördüm yalnız benim belim çok ağrıyoo zaten bende yatıyorum sen gibi saolsun eşim şimdilik bakıyo bayramdan sorada annem gelecek o bakcak iğne derken düşük engelleyici lekeyi durdurması için bi ğine vurdu doktor şuanda progesteron kullanıyorumm canımm

Canlarım benim.. Nasılsınız?? Hepinizi özledim.. Arada bir yazıları takip ediyorum. Elifim nerelerde bilen varmı?? öptüm hepinizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…