Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canlarım benim.. Nasılsınız?? Hepinizi özledim.. Arada bir yazıları takip ediyorum. Elifim nerelerde bilen varmı?? öptüm hepinizi..

ahh canımbenim ben girmiyorum neeeeeee zmandır ne bilim merak ediyorum ama girmek içimden gelmiyor(

bu arada ben akşam köye gidiyorum yani eşimin köyüne annemler burda ama eşimin ailesinin yanına gidiyoruz ve geldiğimdede ameliyat olacam sol tarafımdaki kisti alacak doktor hemde yapışıklık varmı die bakacaklar varsada onlarıda temizleyecekler benden bu kadann :) hepinizi çok öpüyorum
ablam godesiii hamişimiz hayalbazı zeynocuğum seni iklimimi sudemi sinemi areni ve şuan aklıma gelmeyen herkeşiii valiz hazrlıyorum şinci kızlar çıkmam lazım öptümm

valla canım senaryo kurma konusunda üstüme tanımıyorum valla :)))))))))))))))) artık çok kafama takmamaya çalşacağım mümkün olduğunca evde tek durmamaya çalışıyorum dışarı çıkyorum geziyorum evde kalınca daha kötü oluyorum çünkü. Zamanı öldürüyorum ama gün gelicek bende buaraya kocaman harflerle hamileyim diye yazacağım...
canım bende siteye girmyeceğim diyorum ama sizleri o kadar çok merak ediyormki dayanamayıp tekrar giriyorum. Sizlerle aramda çok farklı bir bağ oldu o yüzden kopamıyorum.
Canlarım benim.. Nasılsınız?? Hepinizi özledim.. Arada bir yazıları takip ediyorum. Elifim nerelerde bilen varmı?? öptüm hepinizi..
bitanem nersesin canım. Nasılsın kısmetse yolculuk ne zaman. özletiyorsun valla kendini.

bugün kimseler girmemiş Bayram telaşında olmalısınız
Kizlar şimdiden bayramınızı kutlarım

Herkese şimdiden İYİ BAYRAMLAR,
Biz yarın memlekete gidiyoruz, bayramdan sonra görüşürüz.

slm kızlar benim bu bayram gene keyfim yok bayramlar bana hiç yaramıyor. geçen bayram biliyorsun çok kötü günler geçirdim ama belki bu bayrama güzel girerim dedim ama oda olmadı işt. Bugün doktora gittim ve yumrutlamam durmuş 11mm de gelişmemiş. yani anlayacağınız bu ay da böyle sap gibi dolaşacağım umutsuz bir şekilde. Sürekli ağlıyorum iyice kafayı yedim. Off allahım diyorum ben ne yaptım neden bunları bana yaşatıryorsun diyorum..

canım hiç öyle düşünme herşeyi oluruna bırakmaya çalış, tamam bu çok zor ama her kafana taktığında başka bir şeyler getir aklına dağıt kafanı. her şey güzel olacak bitanem buna inan. hayatta her şey insanlar için allah büyük detler vermesin. ilerde bebişlerimiz olunca inan bu günleri unutacağız. sabırlı ol godesim. öpüyorum seni.

canım böyle yapma. aşılama tüp bebek derken yığınla hormon ilacı vücudun dengesi bozuldu. biraz dinlen. uzaklaşmaya çalış. nebileyim birşeyler yap farklı olarak. aynı şehirde olsaydık keşke. birbirimizi oyalaradık:)

Günaydın kizlar neye giremedim çok yogundum gecmis bayramınızı kutlarım Bu arada kk degisiklik olmuş bize hayırlı uğurlu olsun
Bu yeni sayfalar gibi bizede bebisle ilgili guzel sayfalar Allah'ı Teala hazirlamistir hepinizi kocaman optum

canlarım hepinize slmlar ben şuan memleketteyim ve herşey yolunda gidiyor şimdilik 2 tane yumoşum var dün gece 12 de çatlama iğnesi oldum cumarteside aşılama olacam dua edin bakalım rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın godesim öptm dua edin nolursunuz hayırlı haberlerlen döneyimm...

Sudegursel dualarım seninle inşallah bize müjdeli haberler verirsin
Godescim seni merak ettim nasılsın acaba

kızlar selamlar hepinize ...iyice bi garip oldum bilgisayarın düğmesine bile basasım yok.gebelikte bilgisayardan tiksinen ilk şahıs da benim heralde..şu anda sizleri çok merak ettiğim için kendimi zorlaya zorlaya açtım neti.gerçi sizde hiç bişicik yazmamışsınız...hepinizi öpüyorum geçmiş bayramınızı da kutluyorum..bu arada bu sitenin yeni halini de hiö beğenmedimmmm

:)))))) gerçektende hayalcim hiç duymamıştım bilgisayardan tiksinen bir hamile:)))) çok hoşsun valla. bence seninki radyasyondan dolayı zarar gelecek diye korkuyorsun o yüzden bilinç altında öyle oluyo. eee nasıl gidiyo hamişlik bakalım, cinsiyet ne zaman belli oluyo?? bu arada siteyi bende hiç beğenmedim hiç iyi olmamış öbürüne çok alışmıştım.

dualarımız seninle canım iyi haberlerini bekliyoruz. bu sefer inşallah kavuşursun bebeğine tatlım.

Valla canım denge falan hiç bir şey kalmadı zaten. ne kadar çok bu konudan uzaklaşmak istersem o kadar çok batıyorum :)))) valla aynı şehirlerde olsak ne güzel olurdu yaa. Nette bile bu kadar güzel anlaşırken birbirimizin dert ortağı olurken kim bilir yüzyüze olsak nasıl güzel bir paylaşım içinde olurduk...
Ayyyyy canım benim hadi hayırlısı olsun valla. Şimdi geri sayım başladı desene. İnşallah bebişine kavuşursun bu sefer canım...
Sudegursel dualarım seninle inşallah bize müjdeli haberler verirsin
Godescim seni merak ettim nasılsın acaba
Canım ben iyi olmaya çalışıyorum valla. herşey aynı. Bayram haftasıydı biraz yoğun geçti çok fazla giremedim nete. Sen nasılsın bakim ???
Canım benim seni ve göbişi kocaman öpüyorummmmmmmm.

Bu arada kızlar kan pıhtılaşması testi yaptırmıştım bir sorun çıkmamış. Normal çıktı. Kafayı yiyecem herşey normal ortada sonuç yok ama ((((
Birde ahukush vardı bilmiyorum hatırlıyorumusunuz. Onunla çok güzel bir arkadaşlık kurmuşluk sürekli yüzyüze görşüyorduk o bana geliyordu bende ona gidiyordum. Cuma günüde eşlerimizi tanıştırdık ben eşimle onların evine ziyarete gittim. Çok güzel bir gündü. eşlerimizde çok güzel anlaştı. İyiki bu kk üye olmuşum bebeğime kavuşamadım ama çok güzel arkadaşlara sahip oldum.
Hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…