Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hiim solda begen beğenmemeli gibi yazı gördüm öyle bise yoktu yeni fark ettm demekki yanlışlıkla onu tıkladım aksiliğe bak tam yanında beğenmek varken digerine parmağım gitmiş nese
Buarada canım sonraki ay tedavin olmlu sonuclar alirsin

yok canım yaa sorun değil mutlaka yani yoksa niye öyle bir şey yapasın ki. ben sana takıldım öyle:))) çok sağol canım inşallah olumlu geçer herşey, allah hepimize nasip etsin. öpüyorum görüşürüz

ahhh canım benim hadi hayırlısı olsun bu sabırlı zorlu yola çıkmış bulunuyorsun sende. İnşallah günler tez zamanda su gibi akıp geçer canım. Allah yardımcın olsun ve sana sonsuz sabır versin canım. Çünkü insan sona gelmek için çok fazla sabırsızlanıyor.
İnşallah sonu çok ama çok güzel olur ve bebeğine kavuşmak için attığın son adım olur bitanem.

gerçektende çok sabır gerektiriyo canım yaaa bakalım inşallah çabucaaakkkk geçer ve mutlu sona kavuşurum canım yaaa. inşallah 2011 bizim yılımız olur bebişimize kavuşuruz. sen 1 ay mı 2 ay mı beklemedeydin, yani aralıkta mı tüp bebek olacak ocakta mı tatlım??

Günaydın kizlar inşallah istekleriniz hayalleriniz gercek olur
Mutluluğunuzda daim olur
Kötü gunler şer isler fesat insanlar bizlerden uzak durur inşallah
Amiiiiiiiiiiiiiiin

Godes hayalbaz byy mutlu aren sudegursel ve diğer kizlar size kocaman ve sonundada yaşaşin

merhabalar, tedaviye başlayanlara hayırlı olsun, Allah emeklerini boşa çıkartmasın. Sonuç bekleyen varmıydı tam hatırlamıyorum. Kib

merhabalar, tedaviye başlayanlara hayırlı olsun, Allah emeklerini boşa çıkartmasın. Sonuç bekleyen varmıydı tam hatırlamıyorum. Kib

amin canım sağol inşallah emeklerimiz ve hayallerimiz boş çıkmaz dua et ne olur. bildiğim kadarıyla sonuç bekleyen yok gülücüm.

kızlar bu arada eşimin sperm sonucunu aldık bugün 13 milyon çıktı, fakat 2 aydır paso öksürüyo eşim onun etkisi var tabi düşük çıkmasında, artı klomen nereye kadar 1 buçuk senedir içiyo, bizde bu civarda bekliyorduk. doktorumuz tüp bebek için çok bile bizim için iyi dedi. folik asitede başla dedi, diğer ginera ilacada bugün başladım. hee bir de kısa uzun protokolu tekrar sordum, doktor güldü ben sana olmayacak birşey olsa tercih senin der miydim rahat ol sen o konuda dedi. bakalım arkadaşlar yaa hayırlısı diyorum ve bir an önce bebeğime kavuşmak istiyorummmmmm

Söylemesi ayıp eşimin 72milyon çıkmıştı. Hala övünüyor spermleriyle gıcık beni sinir ediyor, sanki bebek sadece spermden oluşuyor. Sonuçta kullanılacak sperm sayısı çok az. Şekil ve morfoloji bozukluğu olmaması önemli. Güzel kaliteli embriyoların olur inşallah

canım kafam karışık bu ay biliyorsun bayrama denk geldi aşılama yapılamayacak sadece yumurta takibi yapılıyor. Doktorum bu ay kendiniz deneyin önümüzdeki ayda aşılama yapalım sonra tüpe geçersin dedi. Bilmiyorum benim ne yapacağım belli olmaz. Şİmdi ocak derim tüp için bakarsın yarın fikrimi değiştiririm :)
Kısmet diyelim canım ne diyim.

canım tüp bebek için zaten yeterli bir sayı sperm sayınız. Bizimde total 80 milyondu ileri hareketli sayısıda 41 milyondu ama sonuça bak. İnan hiç önemli değil canım kısmetten öte bişey olmuyor.

benim eşimde varikosel var canım o sebeple düşük sperm sayısı, varikosel olmasına rağmen allaha şükür çok iyi bizim için. sonuçta o ısıyla ölüyo diğer spermler. ilk ilacı kullanmaya başladığı zamanlar 86 milyondu, yazında aşılama zamanları 40 milyon civarındaydı, şimdi 2 aydır şiddetli ve sürekli öksürükten dolayı böyle düştüğünü zannediyoruz, çünkü kasıklarına kadar ağrısı vuruyordu. buna çok şükür allah yardımcımız olsun inşallah kaliteli embriyolarım olsunda.

bu arada kızlar tekrar doktora gittim bugün kan pıhtılaşması testi için kan verdim birde onu yaptırayım. Kafam rahat olsun.
Bir tane 11 mm yumurtam olmuş. Bugün 7. günüm doktorum gününe göre iyi dedi. Bende aa ne kadar az dedim yumurta sayım oda ilaç veya iğne kullanmadın gayet iyi takma kafana bunu dedi. Bilmiyorum artık hiç şansım yok biliyorum doğal yoldan ama genede doktorum siz deneyin diyor artık bakıcaz. Cumartesi tekrar gideceğim ona göre çatlatma iğnesi verecekmiş.

hayırlısı olsun canım yaa, tabi sana belli olmaz her an son dakika golü gelebilir senden:)))))

hayırlısı olsun canım yaa, tabi sana belli olmaz her an son dakika golü gelebilir senden:)))))

aslında geçmişe şöyle bir baktığımda neler neler yaşamışım yaaa ben bile şimdi inanamıyorum gerçekten bunları benmi yaşadım diye. O yüzden bazen bende kendimden süprizler bekliyorum . Bir bakmışız kendiliğinden hamile kalmışım. :)))))))))))))

iyi yaptın godescim yaa, sonuç ne zaman çıkacak? olsun canım daha dur bakalım yumurtalar toplasın bi kendini bakalım. doktorun diyorsa normal deneyin bakalım vardır bir bildiği, biliorsun kürtajdan sonra kendiliğinden hamile kalanlar çok ne olur ne olmaz bi bakarsın hamile kalırsın tatlım yaa allah büyük.

ooo kızlar baya kaynatmışınız ya okudum geçmişi byy cım benim eşiminde total 120 milyon ama hareket yok yani askerler halsiz =)))önemli olan zaten az olsun öz olsun yani az sperm çok hareket hatta örneğimizde hayalbaz eşinin 8 milyondu şon aşılamada hamile kaldı şaşıp kalmıştım valla ama rabbim nasip edince herşey yolunda gidiyor etmeyincede EL-MANİ ismindeki gibi birşey mani oluyor yani.godesim bu ay benim inşallah olur ama olmazsada gel beraber ocakda tüp yaptıralım eğer rabbim nasip ederse tee yazın ocakda yaptıralım yeniyılda diye karar almıştık eşimle bekledikde ocağı.kızlar hayalcimde ortalarda gözükmüyo bide sinem tüpbebektenmi hamilesin canım hepinize mucuklarrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…