Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim sen aşılamalarını tüpbebek merkezindemi yaptırmıştın bide sperm yıkama tekniği neydi canım ya

canım benim aşılamalarım doktorum muayhanesinde oldu. Spermler özel bir labratuarda hazırlandı sonra 1 saat içindede doktorumun yanına giderek transfer edildi. Yıkama tekniği derken canım. Tekniğimi oluyor ondan haberim yok malesef..
Canım birde tutarmı diye düşünüyorsun zaten aşılamada tüp bebek gibi yatıp dinlenmiyorsunki kendini çok yormadığın sürece ağır iş yapmadığın sürece canım için rahat olsun tutacağı varsa tutar zaten.

karar verdim zaten godesim yaptıracam tutarsa tutsun artık bugün akşam klomene başlayacağım rabbim memlekete boş gönderip dolu getiri inşallah dualarınızı esirgemeyin bacılarrr son şansım birde tüpbebek merkezinde deneyeyim bakalım bende ilk ikisini özel muhayenehanede yaptırmıştım tabi oluyo canım tekniği mesela benim eşimin swim up tekniğiyle yıkandı yani spermine göre teknik var hareketi az olana morfoloji bozuk olana v.sb

canım hadi hayırlısı olsun. İnşallah dediğin gibi olur tatlım boş gider dolu gelirsin bayram şekerin olur inşallahhh.
Herşeyde vardır bir hayr canım.
Valla ben tekniği olduğunu bilmiyordum hiçde öyle bir açıklama yapılmadı bana. Bizde sperm sorunu yok o yüzden belki bişey denilmedi bilmiyorum artık. Çok da bişey bilmek istemyorum yaaa kafam bir dünya zaten :))))
Hadi güzel haberlerini bekliyorum canım.

saolasın godescim valla şu topiğe hamileyim yazamayacazmı bi ya bence yazacaz az kaldı bu ay olmasa bile tüple inşallahh yazacaz =)aynen katılıyorum nekadar çok şey bilirsek okadar kafa yoruyoz zaten az şey biliyoz=)))))ayy inşallah godesim hadi bütün topik bana buda etsin bari 3.de tutsun

ayy inşallah canım yaaa.
sen nasılsın canım neler yapıyorsun
iyiyim şimdilik doğal ortamda çalışıyoruz.::))))))

tutacağı varsa ona buna bakmaz tutar zaten kararınıda vermişsin canım hayırlısıyla olsun inş.

teknikleri doğrusu bende bilmiyordum godesinde dediği gibi belkide sorun olmadığı için böle bişeyden haberimiz yok

inş. bizde haaaaammmiiiillleeeyyyiiimmm diyeceğiz buna önce inanmak lazım ki, inanıyoruzda
dualarımız seninle canım

selammm aarkadaşlar, sudecim hayırlısı olsun inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun. valla teknik falan bende hiç duymadım, benim eşimde sperm sorunu vardı ama yinede duymadım öyle birşey

ay canım benim inşallahhhh buraya kocaman harflerle hamileyim yazmayı allah nasip eder canım. ALlahın hakkı 3 tür canım belkide bu aşılamanda kalırsın hamile. Tabi herşey kısmet işi.

inşallah kızlar hepinizden allah razı olsun rabbim hepimize evlat kokusu tattırsın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar bu arada dün adet oldummm, yarın ilk doğum kontrol hapına başlayacağım. git gide yaklaştığımı hiissediyorum, heyecan basıyo:)) bu sabahta eşim sperm tahlili verdi yarın sonucu çıkacak, bakalım uzun kısa protokoluda iyice bir sorayım bari sonucu gösterirken.

selammm aarkadaşlar, sudecim hayırlısı olsun inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun. valla teknik falan bende hiç duymadım, benim eşimde sperm sorunu vardı ama yinede duymadım öyle birşey

canım zaten çok önemli bişe deilki benimde topikdeki yazıları okuyunca karşıma çıkmıştı internetten baktım sperm yıkama teknikleri diye öle yani bilmesekde olur zaten yıkayanlar yıkıyor=)))

canım neden başlıyorsun doğum kontrole ya aklım karıştı

canım zaten çok önemli bişe deilki benimde topikdeki yazıları okuyunca karşıma çıkmıştı internetten baktım sperm yıkama teknikleri diye öle yani bilmesekde olur zaten yıkayanlar yıkıyor=)))

doğrudur canım zaten bilmediğimiz o kadar şey var kiii... bakma bildiklerimiz ne ki yanında. öyle valla yıkanan yıkanıyo:)))

canım neden başlıyorsun doğum kontrole ya aklım karıştı

tüp bebek yaptırıyorum ya bir dahaki ay canım, yumurtaların hemen hemen eşit büyümelerini sağlıyormuş doğum kontrol hapı. bir dahaki adetime kadar içicem canım. bayram girmese bu ay başlayacaktık mecburen erteledik. hayırlısı olsun hepimiz için..

hımmm tamam canım anladım ozaman sen uzun protokolsün heralde

hımmm tamam canım anladım ozaman sen uzun protokolsün heralde

hayır canım doktor sen bilirsin dedi başarı oranları aynı dedi bende kısa protokol olsun o zaman dedim, ama anlamadım işte normalde yumurta rezervi iyi olunca uzun protokol yapıyorlar, bana neden fark etmez hangisini istersen dedi onu anlamadım. yarın tekrar konuşucam doktorla bu konuyu:97:

sinemcim bu arada şimdi fark ettim benim bu mesajı beğenmemişsin, hayırlamanı beklerdim canım beğenmeyene kadar:)

sinemcim bu arada şimdi fark ettim benim bu mesajı beğenmemişsin, hayırlamanı beklerdim canım beğenmeyene kadar:)

Ayy canım benim ben beğenmemeli gibi bise yapmadım ben arada telefonumdan giriyorum ve dokunmatik o yuzden yanlışlıkla olmuştur dualarımda sizi ayırmam dua ederim ben arada yazdıklarınıza bakıyorum diğer taraftan yemekti fakn vs onlarla ilgileniyorum o yuzden yazmadım demekki ekranı büyüyüp kuculturken yanlışlıkla dokundum çok özür canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…