Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam Canlarım..
Nasılsınız??? Özledim sizleri.. Geçmişi fazla okuyamadım. Hamile olanlar inşallah sağsalim bebişinizi kucağınıza alırsınız. Tedaviye başlayacak olan arkadaşlar, tedaviniz hayırlı uğurlu olur inşallah.. İnşallah pozitif sonuç alırsınız. Bana gelince aynı hamam aynı tas. Hiç bir değişiklik yok. 2 Haftam kaldı.. Bayramınız güzel geçmiştir umarım.. Ben Memleketteydim. Hepinizi kocaman öptüm..

sağol canım bakalım inşallah pozitif sonuç alırım, adetimi bekliyorum işte ayın 5i gibi olucam, 2. günü başlayacak. inşallah bu tüp bebek bebeğime kavuşmama vesile olur diyorum canım. az kalmış seninde hadi bakalım sanada allah kolaylık versin allaha emanet ol zeynocum öpüyorum..

çok sevindim iyi normal çıkmasına bitanem. yaa canım sonuç yok değil sonuçta hamile kaldın ilk tüp bebek denemende ama tutunamadı o da allahtan, yinede hamile kalabildiğini biliyorsun, dur bakalım ikincide tutacak inşallah allah yazmayınca olmuyor işte sebep olmadan.
aaa ne güzel çok iyi yapmışsınız çok sevindim adınıza ne güzel ki böyle dostluk kurabildiniz. tabii bizde her ne kadar görüşemesekte kalplerimiz bir bende hepinizi çok sevdim. inşallah yakında yüz yüzede tanışırız. bu arada ahukushada ilk iğnesini sen yapmıştın tüp bebek yaptırmıştı geçen ay yanlış hatırlamıyorsam, sonucu ne oldu çok merak ettim.

sevindim birşey çıkmamasına. çıkmaması tabii ki iyi ama işte insan nedeni belli olmayan şeylere daha sinir oluyor. en azından nedeni bilinse ona göre tedavi uygulanır.
kan pıhtılaşmasında hangi değerlerine bakıldı. yani koagulasyon testleri yanında seroloji(bağışıklıktan kaynaklanan) ve de mutasyonlarada bakıldımı.

sevindim canım sorun çıkmamasına zamanı var annesi acele ettirme bebişe vakti zamanı gelince o tıpuş tıpış gelecek annesine

ay canım çok özlettin kendini yaaa. Seninde az kalmış almanyaya gitmene hadi hayırlısı olsun. Yeni evine git yerleşte bebeşinde hemencik gelsin sizi bekliyor gelmek için düzeninizi tam olarak kurun diye :)
Ya canım hamile kaldığımı gördüm ama bu işte insanı teselli etmiyorki önemli olan sonuç çünkü. Ben elimden geleni yapıyorum artık gerisi Allaha kalmış.
Canım çok güzel dostluk kurduk birbirimizede yakınız hatta birazdan gelip beni alacak sonra birlikte doktora gidiecez ahukushla. Tüp bebek yapmıştı oda ama kimyasal gebelik oldu onunkide Geçen hafta belli oldu. ^tane daha dondurulmuşu var ama önümüzdeki ay onlarla şansını deneyecek.
Canım seninlede aynı şehirdeyiz birgün bukuşalım valla çok sevinirim. İkimizde çalışmıyoruz :))))
Canım evet bişey çıkmayınca insan daha uyuz oluyor yaaa. Çünkü insanın eli kolu bağlı kallıyor böyle sorun çıkmayınca ((( Valla kan verdim onlar gönderdi test yaptılar canım hiç bilmiyorum detayını neye bakıldı falan diyeee. Doktorum ne dediyse o kadarını biliyorum. Test sonucun iyi geldi dedi sadece çokda detay sormadım açıkcası..
sevindim canım sorun çıkmamasına zamanı var annesi acele ettirme bebişe vakti zamanı gelince o tıpuş tıpış gelecek annesine
amin canım aminnnn. Nerelerdesin bir kayboluyon sonra geliyon. Bizi ihmal etme çok :)

merhaba, biz geldik. Güzel bir bayramın ardından dün kontrolümüz vardı. 652gr ve 30cm olmuş bebişim. Bu sefer yüzünü göstermedi kuzum. Ama baya büyümüş tabi benim göbekte büyüdü.

Evet canım az kaldı.. İnşallah yeni düzenimle beraber Meleğimde gelir..
merhaba, biz geldik. Güzel bir bayramın ardından dün kontrolümüz vardı. 652gr ve 30cm olmuş bebişim. Bu sefer yüzünü göstermedi kuzum. Ama baya büyümüş tabi benim göbekte büyüdü.
Maşallah yeğenimize.. Allah nazarlardan saklasın sizi..

Ya Canlar bu arada ben Cuma adet oldum tam günümde, yalnız bu sefer bir gün sürdü..
Bugünde tekrar kahverengi akıntı başladı. Hiç bişey anlamadım ben :26::26:

amin canım aminnnn. Nerelerdesin bir kayboluyon sonra geliyon. Bizi ihmal etme çok :)[/QUOTE]
giremiyorum yaaa canım inan hiç fırsatım yok yani bende istiyorum sizinle sürekli iletişim içinde olmayı ama olmuyor zaten sizlerde pek girmiyorsunuz sayfa ilerlemiyor

ooohhh maşaallah yaa eh o kadar naz yapsın annesi

aa aah hayırdır ayol bişeymi var yoksa bi test yapsana
bende anlamadım :))))) inşşşşşşş......

benimde adetim ilk defa adam gibi geldi hep az sürerdi 6 gün filan sürdü bu sefer ama son gününde çok kahve telvesi gibi geldi yaaa bu ne demek acaba bilgisi olan varmı kızlar

Son düzenleme:
Dururmuyum tatlım hemen bugün test yaptım.. Ve tabiki Negatif..

Son düzenleme:
kızlar aşılamayı yaptırdım ama eşimin değerleri gene aynı ilk 2 aşılamamda hafif kan gelmişti bunda hiç gelmedi fakat kızlar idrara sıkışık yaptı dokdor 40 dk falan yattım ama felaket sıkışık halde yattım=))buda aklıma takıldı sizinde ölemi olmuştu kızlar hayal...? bakalım dokdor vajınal jel verdi ama bana çok saçma geldi yani ya hamile deilsem nediye 2 hafta kullanıp duracam.fakat kızlar hiçmi belirti olmaz yaaaa yok böle bişey yani ya hiç ya hiçççç..5 gün oldu beklemedeyim son 3.şansımız.....olmazsa 2 ay ara ve tüpbebek=,(dualarınızı esirgemeyin öptm hepinizi....

Canım hayırlı olsun Aşılaman.. İnşallah tutar. Verdiği Jel büyük ihtimal Progesteron içeriklidir. Bende hap şeklinde kullanmıştım aşılamadan sonra, Rahimi gebeliğe hazırlıyor ve eğer gebelik olursa Bebeğin tutunmasını sağlıyor. Ben böyle biliyorum hatırlıyorum en azından. Umarım seni yanlış bilgilendirmem.
Ama tatlım illa da kan gelecek diye bir şart yokki. Doktor zaten belki kanama olabilir diyor, illa olması gerek demiyor. Ben hiç hatırlamıyorumki ya sıkışık mıydım değilmiydim. Sadece çok canımın yandığını ve Aşılamadan sonra 30 dakika yattığımı hatırlıyorum. Bende kendi kendime bir süre verdim. 30 uma kadar bekleyeyim sonra Tüp Bebek diyorum. Şimdi öyle diyorum şu an ki Psikolojimle ama belki yarın Fikrim değişir.
Bazen Bebek özlemi o kadar içimi acıtıyorki. Nerde bir Bebek görsem resmen içim kan ağlıyor.. Hiç bir zaman aklıma gelmezdi Bebeği olan Kadınları kıskanacağım.
Evet itiraf ediyorum.. Bebek sahibi olanları kıskanıyorummmmm...
Allah büyük. Ümidim tükenmedi. Bir gün benimde olucak.

Ay yerim ben onu maşallahh ona. Annesi biraz daha fazla özlesin diye yüzünü görtermemiş :)))))))))))) Aman iyi olsunda yüzünü göstermesin...
VAlla canım ben hiç sıkışık olmadım 3 aşılamamda. O jeli veriyorlar canım yada hap olarak veriyorlar zeynocuğumunda dediği gibi progesteron hapı o. Valla gerçektende hiç ama hiç belirti olmuyor bende olmamıştı daha doğrusu. benim tüp bebekte bile hiç belirti olmamıştı. Bazı kişilerde olmuyormuş belirti bu kötü demek değil herkesin bünyesi farklı çünkü...
Valla canım hepimizin olacak birgün bebişi. sonra bugünlerden gülerek bahsedeceğiz..

Slm fıstıklarım kizlar size bise diyicem benim kayınvalidem olacak kadın bı hoca arkadaşı var Kur'an sohbeti vardı benide çağırdı gittim hoca kadın bana 40 tane küçük yazılar yazdı Arapça bunu herbirine sabah ezanında ac karnına bir dua var okuyarak iç dedi yani anlicaniz küçük kağıt parçası yutuyorum hoca kadın dediki kime yaptıysam nebisi var dedi hatta 40 gunü doldurmadan bile var dedi ama yanlışmam sabah namazına kalmamıyorum bende kalkar kalkmaz yapıyorum
İnancım varda su kağıt canımı sıkmıyor değil
Valide dirdirini dinlemektense yutmayı tercih ettimbakalim kizlar ne olcak:44:

Canım inşallah yuttuğuna değer ve bebişine kavuşursun. Bu tür şeylerde diyecek bişey yoktur herkesin inancı farklı çünkü. İnşallah emeklerin boşa çıkmaz canım. Kim bilir belkide tutar vesile olur hamile kalmana.

ya kızlar 7 gün oldu bende tık yok ya nebiçim bi şey bu ya içinde neler olup bittiğini bilememek sinir ediyo adamı :)acaba sonuç nezaman çıkarki kanda valla çatlayacam kızlar ya hayalcimde bişe demiyoki bi belirti falan varmıydı :18:

canım lütfen belirtilere takılma derim ben. Herkezde farklı oluyor çünkü. Biraz daha sabret canım sanırım 12. gün yaptırısan sonucu öğrenebilirsin... 5 gün daha sabret. İlla tutunca belirti olacak diye bişey yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…