Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bende gittim dokdora ve dediki bu ay aşılama iptal allah aşkına neden iptal etti anlamadım adetimin 13.günü ve yumurtalardan biri 17 biride 16 olmuş neden iptal etti anlamadım istediğimiz boyuta ulaşmamış dedi başarılı olma şansımız düşük olur dedi fsh değerinede bakınca dedi eee 2 gün sonra çağırsa vurdursaydı iğneyi ozaman büyürdü yani 15.günü çatlama iğnesi yapardı 17.günde aşılama sizce geç olur diyemi iptal etti?

bencede geç olabilir diyedir canım. hakkında hayırlısı olsun. peki doktoruna neden sormadın sebebini canım??

canım sonuçta doktorun bir bildiği vardır diyeceğim fakat bugün 13. gün diyorsun ve yumurtalrında baya iyi olmuş zaten 18 de çatlama iğnesi yapıyorlar. Senin doktorun niye yapmadı bilmiyorum. fsh değerin yüksekmi çıktı canım onun için yapmamış olabilir. belki ilaçla önce değerini düşerecek sonra aşılama yapacak. bence fsh değerinden dolayı yapmadı ve iptal etti. Yoksa yumurtalıkların büyüklüğü iptal edilecek kadar küçük değil..

godescim inan bilmiyorum bitanem ama ben dokdordan hiç memnun deilim diyorumki ankarayamı gitsem bu adetimde hayalbazın gittiği yere aşılama yaptırsam acaba adetimin 2.günü gitsem hemen başlarlarmı tedaviye bilmiyorum ama bu adamın bi halttan anladığı yok gibime geliyor fsh de benim ilk defa bu ay yüksek çıkmıştı fakat ben sölemiştim fsh ye bakalımmı diye yani ona bile benim zorumla baktı gerzek şimdide niye böle yapıyo hiç bişede demiyo ben sölediğimdede işi bana bırakıyosan bekleme direk tüpbebek yaptır dedi fsh yüksekti muhtemelen geçici bi durumdur ama ya deilse dedi yani ilaç falanda vermedi adetin2.günü başlayalım klomenin değerini artırrız dedi salakmıdır nedir anlayacağınız ağlamaktan mahvoldum hatta öğretmenlerle günümüz vardı orda 2 tane yeni bebek gördüm bide hamile vardı onlarda tuzu biberi olunca bir ağladım bir ağladım sormayın rezil rüsva oldum ordada herkese :1no2:

godess sen ne yapıyosun canım??? rastlaşamadık kaç gündür seninle. adet belirtilerin var mı daha erken mi yoksa?
Ahhh canım ya keşke regli belirtilerim olsa ya 100 kez takla atıcam sevincten. Ama daha var canım ya enaz 2 hafta daha var. bekle bekle. bende biran önce bişeyler yapmak istiyorum ya sıkıldım beklemekten :))))

godescim inan bilmiyorum bitanem ama ben dokdordan hiç memnun deilim diyorumki ankarayamı gitsem bu adetimde hayalbazın gittiği yere aşılama yaptırsam acaba adetimin 2.günü gitsem hemen başlarlarmı tedaviye bilmiyorum ama bu adamın bi halttan anladığı yok gibime geliyor fsh de benim ilk defa bu ay yüksek çıkmıştı fakat ben sölemiştim fsh ye bakalımmı diye yani ona bile benim zorumla baktı gerzek şimdide niye böle yapıyo hiç bişede demiyo ben sölediğimdede işi bana bırakıyosan bekleme direk tüpbebek yaptır dedi fsh yüksekti muhtemelen geçici bi durumdur ama ya deilse dedi yani ilaç falanda vermedi adetin2.günü başlayalım klomenin değerini artırrız dedi salakmıdır nedir anlayacağınız ağlamaktan mahvoldum hatta öğretmenlerle günümüz vardı orda 2 tane yeni bebek gördüm bide hamile vardı onlarda tuzu biberi olunca bir ağladım bir ağladım sormayın rezil rüsva oldum ordada herkese :1no2:
Canım doktorundan memnun kalman çok önemli.İlk başta doktoruna güvemen gerek eğer doktorun sana o güveni veremiyorsa hiç bir zaman sağlılı bir tedavi yürütemezsin ve hep kafanda soru işaretleri olur. bence sen ilk başta kendine başka doktor bul. hayalbazınkine mi gidersin bilmiyorum ama içine sinen bir doktor olsun. Fsh değerin ne çıktı merak ettim. Eğer yüksekse bence hemen ilaç kullan etkisini çok kısa zamanda gösteriyor ve değerin düşer bir dahaki aşılama zamanına kadar bence.
canım bebek görünce insan çok kötü oluyor gerçektende bende geçenlerde anneme bir bebek gelmişti 40 bile çıkmmaıştı mis gibi dünya tatlısı bir bebek ama inan 1 kere bile kucağıma alamadım. Kendimle nasıl mücadele ettim. Gerçketen zor günler geçiriyoruz. Ama inan doğru zaman geldiğinde bizlerde anne olacağız. Lütfen moralini bozma biliyorsun moral çok önemli bizim tedavimizde.

Canım doktorundan memnun kalman çok önemli.İlk başta doktoruna güvemen gerek eğer doktorun sana o güveni veremiyorsa hiç bir zaman sağlılı bir tedavi yürütemezsin ve hep kafanda soru işaretleri olur. bence sen ilk başta kendine başka doktor bul. hayalbazınkine mi gidersin bilmiyorum ama içine sinen bir doktor olsun. Fsh değerin ne çıktı merak ettim. Eğer yüksekse bence hemen ilaç kullan etkisini çok kısa zamanda gösteriyor ve değerin düşer bir dahaki aşılama zamanına kadar bence.
canım bebek görünce insan çok kötü oluyor gerçektende bende geçenlerde anneme bir bebek gelmişti 40 bile çıkmmaıştı mis gibi dünya tatlısı bir bebek ama inan 1 kere bile kucağıma alamadım. Kendimle nasıl mücadele ettim. Gerçketen zor günler geçiriyoruz. Ama inan doğru zaman geldiğinde bizlerde anne olacağız. Lütfen moralini bozma biliyorsun moral çok önemli bizim tedavimizde.[/QUOTE]

canım fsh 26.13 ama ilk buay böle çıktı zaten adetimde 40 gün de gelmişti

HAYALCİM yazdıklarımı okursun bişe sorcam ben bu ayki adetimde 2.günü ankaraya gelsem diyorum hemen tedaviye başlanırmı önceki tahlil sonuçlarını gösterip bu ay aşılama için geldim buraya desem olurmu bitanem?varmı şu hastaneye git diyebileceğin bi yer ve dokdor senin gittiğin yer devletmi anatolia tüpbebek falan varmı bi bildiğin lütfen yardım et çok kararlıyım işten rapor alıp aşılamamı ankarada yaptıracam ama nerde???cevabını bekliyorum öptm.

canım bebek görünce insan çok kötü oluyor gerçektende bende geçenlerde anneme bir bebek gelmişti 40 bile çıkmmaıştı mis gibi dünya tatlısı bir bebek ama inan 1 kere bile kucağıma alamadım. Kendimle nasıl mücadele ettim. Gerçketen zor günler geçiriyoruz. Ama inan doğru zaman geldiğinde bizlerde anne olacağız. Lütfen moralini bozma biliyorsun moral çok önemli bizim tedavimizde.

canım fsh 26.13 ama ilk buay böle çıktı zaten adetimde 40 gün de gelmişti[/QUOTE]

anladım canım sen biran önce o zaman yeni bir doktor bul. Senin için en iyisi bu gibi görünüyor.

tamam canım ama burdan ankaraya gidip gelmek uçkla baya zor olacak ama yapacak bişe kalmadı

ya canım bir tanemi doktor var sizin orda yaa.bence güvenebiliceğin bir doktor bulunduğu yerde bulabilirsin gibime geliyor. seni gerçekten zorlar o kadar mesafe

arkadaşlar drum beni 15.gün cağırdı test için
çok geç değil mi kaçıncı günde kesin sonuç çıkar sizce

saol canım darısı hepinize..kızlar gece boyu uyuyamadım sürekli ultrasona giriyodum uyanıyodum bide saat 1 den 6 ya kadar 3 kez acayip sıkışık bişekilde çişe kalktım.sabah da erken kalkınca bi yorgunum ki azcık uyucam ben...öpüyorum sizi zemuszemus
Ay gurban olurum sana ben opuyorumnanaktan Büyümüşte Anne de olucakmış Hayalcimzemuszemus Rabbim kucağına aldığın günleride göstericek inşallah Canım. O zamanda inanamazsın emin ol :KK1:
kızlar bende gittim dokdora ve dediki bu ay aşılama iptal allah aşkına neden iptal etti anlamadım adetimin 13.günü ve yumurtalardan biri 17 biride 16 olmuş neden iptal etti anlamadım istediğimiz boyuta ulaşmamış dedi başarılı olma şansımız düşük olur dedi fsh değerinede bakınca dedi eee 2 gün sonra çağırsa vurdursaydı iğneyi ozaman büyürdü yani 15.günü çatlama iğnesi yapardı 17.günde aşılama sizce geç olur diyemi iptal etti?
Valla Sudecim arada bir Topiği takip ediyorum. Eskisi kadar uğrayamıyorum. Ama senin yazdıklarından anladığım kadarıyla senin Doktor sana pek güven vermemiş hayatım. Git değiştir şu Doktoru. Tabi onunda vardır bir bildiği ama birazda kafa karıştırıcı. Benim Aşılamam 18mm lik Yumurtayla yapılmıştı. bilmiyorumkismile
opuldun canim iyi uykular sana ...

hemen bi soru sorucam arkadaslar bugun catlatma ignesi vurulacagim ama dun aksam cok kotu kasiklarim agridi kendi kendine catlamis olmasin bunlar bide haftasonu burda doktora ulasmak imkansiz igneyi acilde vurdurcam insallah bulurum orda bilgi alacagim birini ya...
Canım sende hoşgeldin aramıza. İnşallah Aşılaman başarılı olur ve yavruna kavuşursun.
Ay bende senin gibiydim. Acaba erkenmi çatladı acaba başka bişey mi var. İnsan psikolojik olarak herşeyi hissediyor galiba. Ben mesela her ay psikolojik hamileyim :KK1:
Sürekli midem bulanır. Kasıklarım ağrır.
Vallahi Canım ben hiç hatırlamıyorum kaçıncı gün gittiğimi. Ama Doktorun 15. gün çağırdıysa o gün git canım. İnşallah Aşılaman tutmuştur opuyorumnanaktan

canım evet doktorlar 15. gün diyor ma 12. günde kesin çıkar sonuçun. Hadi hayırlısı olsn

Son düzenleme:
sudecim yazdıklarını okudum canım şaşırdım bende neden iptal ettiğine ama mutlaka bu ay kendiniz deneyin bence öyle de şansın var.ben ankarada fatih hastanesi profesörü nilgün turhana gittim.doktorum işinin ehli biriymiş zaten hastanenin tüp bebek bölümünün kucususu.ona iki aşılama yaptırdım birincisi kimyasal gebelik oldu ikincisi tuttu.(aradaki 1 aşılamayı başkasına yaptırmıştım)yani sonuçta ikisini de tutturdu denebilir aslında.fakat iletişimsiz biri ..yani öyyle yoğun ilgi beklemeyeceksin.zorla konuşuyo.mesela şimdi bana ben demeden folik asit bilmemne vermedi..ilk hamile olduğumu öğrendim gittim 'gebesin,2 hafta sonra gel' dedi sadece odasında 1 dk kaldım.ama dediğim gibi işinin ehli.muayene ücreti 120 tl aşılama farkı da 200 tl civarında tutuyo 80 tl de çatlatma iğnesine veriyosun.yaklaşık 400 e maloluyo yani.tabi klomenle, iğneli olursa iğne masrafı da var..istersen dene konya yakın, fakat kontrollere falan rahat gelebilirmisin iyi düşün.adetin 2. ya da 3. günü görüyo.5 gün klomen kllanıyosun.ilaç bitince 3 4 gün sonra bi daha görüyo gerek görürse yarın bi daha gel bakalım diyebiliyo.yada şu saatte iğneni yaptır şu saatte aşılamanı yapcaz diyo...hayırlısı olsun canım ama bu aydan ümidini kesme hatta bence çatlatma iğnesi bile olabilirsin ve günü belli olacağı için doğal yolla denersiniz...

Mrb canım ben bayadir giremiyorum sende hep aklimdasin nasıl oldun Dr gitcektin merak ettim seni

mrb tatlım iyi çok şükür gittim ultrasonda kist beze hiç bir şey çıkmadı, dr kas kasılması olabilir dedi kas gevşetici ilaç verdi. amaaa şuanda da çok kötü gribim boğaz enfeksiyonu oldum boğazlarım şiş, bir de yirmilik dişlerim çıkıyoo birşey yiyemiyorum şişti damağım, eşimde 1 aydır sürekli acayip öksürüyo garibim onunda öksürmekten kasıkları beyni ağrıyo ciğerden gelmiyomuş, onunda alerjikmiş canım. anlayacağın karı koca çok kötüyüzzz:gitme: sen nasılsın nasıl gidiyor sinemcim??

Ahhh canım ya keşke regli belirtilerim olsa ya 100 kez takla atıcam sevincten. Ama daha var canım ya enaz 2 hafta daha var. bekle bekle. bende biran önce bişeyler yapmak istiyorum ya sıkıldım beklemekten :))))

olur olur canım ayyyy kurtlu arkadaşım benim dur işte tüpe kadar biraz dinlen godescim yaaa:)))))) ne var şurda 1 buçuk ay kaldı.

olur olur canım ayyyy kurtlu arkadaşım benim dur işte tüpe kadar biraz dinlen godescim yaaa:)))))) ne var şurda 1 buçuk ay kaldı.

:))))))))))))))))))))))))))))) off offf diyorum sadece koskoca 1,5 ay...

Son düzenleme:
acele işe şeytan karışır canım benim (yanlış bişey söylemek istemem ama) biraz vücudunda dinlensin rahim kendini bi toparlasın tatlım sabret
sabreden anne kavuşur bebeğine :)))

sudecim yazdıklarını okudum canım şaşırdım bende neden iptal ettiğine ama mutlaka bu ay kendiniz deneyin bence öyle de şansın var.ben ankarada fatih hastanesi profesörü nilgün turhana gittim.doktorum işinin ehli biriymiş zaten hastanenin tüp bebek bölümünün kucususu.ona iki aşılama yaptırdım birincisi kimyasal gebelik oldu ikincisi tuttu.(aradaki 1 aşılamayı başkasına yaptırmıştım)yani sonuçta ikisini de tutturdu denebilir aslında.fakat iletişimsiz biri ..yani öyyle yoğun ilgi beklemeyeceksin.zorla konuşuyo.mesela şimdi bana ben demeden folik asit bilmemne vermedi..ilk hamile olduğumu öğrendim gittim 'gebesin,2 hafta sonra gel' dedi sadece odasında 1 dk kaldım.ama dediğim gibi işinin ehli.muayene ücreti 120 tl aşılama farkı da 200 tl civarında tutuyo 80 tl de çatlatma iğnesine veriyosun.yaklaşık 400 e maloluyo yani.tabi klomenle, iğneli olursa iğne masrafı da var..istersen dene konya yakın, fakat kontrollere falan rahat gelebilirmisin iyi düşün.adetin 2. ya da 3. günü görüyo.5 gün klomen kllanıyosun.ilaç bitince 3 4 gün sonra bi daha görüyo gerek görürse yarın bi daha gel bakalım diyebiliyo.yada şu saatte iğneni yaptır şu saatte aşılamanı yapcaz diyo...hayırlısı olsun canım ama bu aydan ümidini kesme hatta bence çatlatma iğnesi bile olabilirsin ve günü belli olacağı için doğal yolla denersiniz...

canım özeline bak öptm

X